Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 741 : 20.11.2023

партии 6374
Турнири 50

Вижте всички включени турнири

Mar de Ajo ARG, 5th Open

Rank SNo.     Name                               Rtg FED Club                              Type Pts Res. BH. BH. BH. Vict 
   1    6 IM  Hobaica Juan Pablo                2402 ARG CADA                                    5   0   23  25½ 18   4   
   2    4 GM  Valerga Diego                     2429 ARG MARTELLI                          S50   5   0   22½ 25  18   4   
   3    2 GM  Perez Ponsa Federico              2524 ARG FMDA                                    5   0   20½ 23½ 16   4   
   4    7 GM  Hoffman Alejandro                 2348 URU URUGUAY                           S50   5   0   20  23  15   5   
   5   30 WFM Meza Anahi                      F 1996 ARG FMDA                                    5   0   19  21  14   5   
   6   17     Ocampos Ian                       2185 ARG FMDA - ESCOBAR                          5   0   18½ 21  14   4   
   7    1 GM  Flores Diego                      2526 ARG FMDA - OBRAS                           4½   0   22½ 25  17½  3   
   8   15     Aguilar Samper Valentin           2204 ARG FMDA - SAN LUIS                   U20  4½   0   21  24½ 16   3   
   9    8 IM  Villegas Franco                   2301 ARG FMDA - OBRAS                           4½   0   21  24  16   3   
  10    3 IM  Acosta Pablo Ismael               2477 ARG ULP - SAN LUIS                         4½   0   20½ 23½ 15½  4   
  11    5 GM  Rodriguez Vila Andres             2405 URU URUGUAY                                4½   0   20½ 23  15½  4   
  12   28     Heredia Valentin                  2019 ARG OBRAS - 9 DE JULIO                U20  4½   0   19  21  14   4   
  13   13 IM  Contin Daniel                     2209 ITA ITALIA                            S50  4½   0   18½ 21½ 13½  4   
  14   24 WIM Brizzi Milagros Tatiana         F 2076 ARG FMDA                                   4½   0   15½ 18  12   3   
  15    9 IM  Scarella Enrique Alejandro        2279 ARG VILLA BALLESTER                   S50   4   0   19½ 22½ 14½  3   
  16   12 FM  Perez Candelas Andres Eloy        2227 VEN FMDA                                    4   0   19½ 22  14½  4   
  17   18 WIM Zuriel Marisa                   F 2165 ARG FMDA                                    4   0   19  22  14   3   
  18   16 WIM Sarquis Maria Belen             F 2194 ARG FMDA                                    4   0   19  21  14   3   
  19   21     Pereyra Horacio                   2104 ARG FAO - OLAVARRIA                         4   0   18½ 20½ 13½  4   
       23     Charaf Leonardo                   2092 ARG FEDERACION SALTEÑA                      4   0   18½ 20½ 13½  4   
  21   25     Tumini Leandro                    2057 ARG CADA                                    4   0   17½ 19½ 13   3   
  22   69     Rosas Sepulveda Pablo Ignacio     1661 CHI MUNDO AJEDREZ P. M. CHILE         U16   4   0   17  18  12½  4   
  23   38     Zarate Cristian                   1940 ARG FAOGBA - Confirmo                       4   0   16½ 18½ 12½  3   
  24   32     Fernandes Martin                  1991 ARG FMDA - CABA                             4   0   16½ 18½ 12   4   
  25   52     Galante Agustin                   1813 ARG NECOCHEA                                4   0   15½ 17½ 11½  4   
  26   10 IM  De Dovitiis Alejo                 2255 ARG FMDA                              S50  3½   0   21  24½ 16   3   
  27   14 WIM Campos Maria Jose               F 2208 ARG FMDA                                   3½   0   20½ 23  15½  3   
  28   29     Allo Esteban                      2003 ARG CADA - VILLA GESELL                    3½   0   19  22  14½  3   
  29   11     Asprelli Gaspar                   2240 ARG TIGRE                             U20  3½   0   19  22  14   3   
  30   22     Sanz Luis                         2094 ARG FMDA                                   3½   0   19  21½ 14½  2   
  31   26     Belmes Martin                     2038 ARG FASGBA - CABA                          3½   0   19  21  14   3   
  32   42     Valli Americo                     1900 ARG CLUB ZUWGZUANG                    S65  3½   0   19  20  14½  2   
  33   19     Fuentes Agustin                   2162 ARG MARTELLI                          U18  3½   0   18½ 20½ 14   3   
       27     Zamani Andres                     2038 ARG FMDA                                   3½   0   18½ 20½ 14   3   
  35   48     Pereyra Mariano Gaston            1857 ARG CLUB SARMIENTO DE JUNIN                3½   0   17½ 19½ 13½  3   
  36   73     Derbes Jose                       1639 ARG MUNDO DEL AJEDREZ - FED. CHUB. A.      3½   0   17  19½ 13   2   
  37   45     Arana Augusto                     1870 ARG FAO - OLAVARRIA                   U18  3½   0   17  17½ 12½  3   
  38   31     Curia Santiago Jose               1995 ARG FASGBA - CABA                          3½   0   16½ 18½ 12   3   
  39   34     Dubrovich Igor                    1982 ARG FMDA - CABA - Confirmo                 3½   0   16½ 18  13   3   
  40   49     Hernandez Luis Crisanto           1846 ARG FASGBA - CAÑUELAS                 S50  3½   0   16  18  12½  2   
  41   47     Fiorenza Brandon                  1857 ARG FMA - BOCA JUNIORS                     3½   0   16  18  11½  3   
  42   51     Horisch Juan Pablo                1837 ARG FMDA                                   3½   0   15½ 17  12   2   
  43   36     Torella Rodolfo                   1961 ARG FMDA - CABA                       S50  3½   0   13  15   9   3   
  44   40     Gonzalez Fabian                   1903 ARG FMDA                                    3   0   19  20  14   2   
  45   44     Dominguez Diego                   1879 ARG SAN PEDRO                               3   0   18½ 19  13½  3   
  46   33 FM  Loiterstein Mariano               1988 ARG FMA - MAR DEL PLATA               S50   3   0   18  20  13   2   
  47   55     Romero Fabian                     1788 ARG CADA                              S50   3   0   17  19  12½  3   
  48   59     Videla Gaston                     1757 ARG CADA                              S50   3   0   16½ 18  11½  2   
  49   77     Rivero Mario                      1578 ARG LA PLATA                          S50   3   0   16½ 17½ 12   2   
  50   61     Fuxz Diego                        1750 ARG FMDA                                    3   0   16½ 17½ 11½  3   
  51   37     Jabie Rafael                      1956 ARG FASGBA - MONTEGRANDE              S50   3   0   16  17½ 12   2   
  52   39     Koch Juan                         1909 ARG FAOGBA - AJELAM                   S50   3   0   16  17  11½  3   
  53   50     Lagares Rodriguez Santiago Inak   1843 ARG FMDA - CAVP                             3   0   15½ 17  11½  3   
  54   66     Magarinos Francisco               1663 ARG FMA - ADUM MAR DEL PLATA          U16   3   0   15½ 16½ 11½  2   
  55   71     Campanini Hugo Ricardo            1648 ARG FMA - MAR DEL PLATA               S50   3   0   15½ 16  11½  3   
  56   35     Jarmoluk Jorge E.                 1981 ARG FMDA                              S65   3   0   15  17  11   1   
  57   60     Capuano Gabriel                   1755 ARG FASGBA                            S65   3   0   15  16½ 10½  2   
  58   67     Muniz Roberto Anibal              1662 ARG INDIA DE DAMA                           3   0   15  16  10½  3   
  59   54     Nascimbene Ramiro                 1790 ARG CALP - LA PLATA                         3   0   14½ 16½ 9½   2   
  60   43     Walsh Hector                      1895 ARG CADA                              S65   3   0   14  15  10½  2   
  61   82     Salas Carlos Raul                 1512 ARG NECOCHEA                                3   0   14  14½ 10½  2   
  62   41     Tries Ivan                        1903 ARG CALP                                    3   0   13  14  9½   2   
  63   64     Escobar Lautaro Exequiel          1707 ARG TUCUMAN - CLUB 64                 U18   3   0   12½ 14   9   3   
  64   63     Nomdedeu Patricio                 1730 ARG CALP - LA PLATA                        2½   0   18  20  14   2   
  65   20     Ramirez Victor                    2113 ARG PASO DEL REY                           2½   0   17½ 20½ 13½  1   
  66   57     Pedreira Henrich Alan             1779 ARG FAO - OLAVARRIA                        2½   0   16½ 18½ 12   2   
  67   65     Bilbao Guillermo                  1668 ARG CHASCOMUS                              2½   0   16  18  11½  0   
  68   58     Rojas Lautaro                     1774 ARG TUCUMAN - CLUB 64                 U14  2½   0   16  18  11   1   
  69   97     Mendez Miguel Antonio                0 ARG LA RIOJA                          S50  2½   0   15½ 17½ 12   2   
  70   53     Iribarren Francisco               1807 ARG CALP                              S50  2½   0   15½ 17  11   2   
  71  104     Valdes Benjamin                      0 ARG CADA - MAR DEL TUYU                    2½   0   14½ 16½ 10½  1   
  72   75     Quadri Silvio                     1602 ARG FMDA                              S50  2½   0   14½ 16  11   2   
  73   68     Duran Diego                       1661 ARG CLUB DE AJEDREZ DE TIGRE               2½   0   14½ 15½ 11   2   
  74   70     Martinez Tomas                    1653 ARG CALP                                   2½   0   14½ 15  9½   2   
  75  102     Tancredi Felipe                      0 ARG SAN PEDRO                              2½   0   13  14½ 9½   1   
  76   76     Vanza Aldo                        1580 ARG CALP - LA PLATA                        2½   0   12  13   8   2   
  77   89     Rodriguez Caimmi Facundo          1251 ARG CALP                                    2   0   17  19½ 13   1   
  78   56     Giacame Juan Manuel               1786 ARG FEDERACION MENDOCINA - CONFIRMO         2   0   17  19  12   2   
  79   46     Lo Presti Roberto                 1863 ARG FASGBA                            S65   2   0   16½ 18½ 12½  2   
      101     Spaghi Martin                        0 ARG FMDA - CONFIRMO                         2   0   16½ 18½ 12½  2   
  81   74     Renkine Ivan                      1637 ARG CADA - PINAMAR                          2   0   16  18  12   2   
  82   72     Ripa Julio Martin                 1641 ARG CALP - LA PLATA                         2   0   15  17  11½  1   
  83   79     Cobelo Nicolas                    1545 ARG CALP - LA PLATA                         2   0   15  16  11   2   
  84   62     Cappelletti Gabriel               1732 ARG CADA                                    2   0   14½ 16½ 11½  1   
  85   78     Serafino Emanuel                  1567 ARG ARA                                     2   0   14½ 15½ 10½  2   
  86   84     Enciso Franco                     1509 ARG CALP - LA PLATA                         2   0   14  16  10½  1   
  87   81     Casal Ray Laura                 F 1526 ARG CADA                              U16   2   0   14  15  9½   2   
  88   80     Arias Maria Paula               F 1536 ARG CLUB ZUGZWANG                     S50   2   0   13½ 14½ 10   1   
  89   85     Fernandez Rivero Juan Rodrigo     1474 ARG FAOGBA - E                              2   0   13½ 14½ 9½   1   
  90   83     Sanchez Marcelo                   1510 ARG CJA                                     2   0   13½ 14  8½   2   
  91   91     Carrizo Juan Carlos               1212 ARG SAN MIGUEL                        S65   2   0   13  13½  9   2   
  92  103     Turco Gustavo                        0 ARG FAOGBA - Confirmo                 S50   2   0   11  12   8   0   
  93  100     Roldan Julio Cesar                   0 ARG FAOGBA                                  2   0   10  11   8   2   
  94   86     Desanzo Juan Carlos               1458 ARG CADA - LA COSTA                   S65   2   0   10  11   7   2   
  95   90     Iniguez Miguel Angel              1248 ARG FMA - MAR DEL PLATA               S50  1½   0   15  17½ 11½  1   
  96   87     Fernandes Hector Omar             1413 ARG FMDA - CABA                            1½   0   14½ 16  11   1   
  97   88     Alquezar Juan Manuel              1304 ARG FMA - MAR DEL PLATA                    1½   0   13  13½ 10   1   
  98   94     Garcia Emilio                     1033 ARG SARMIENTO JUNIN                   S50   1   0   13½ 15½ 10½  1   
  99   95     Clementino Bruno Bautista            0 ARG CADA - SANTA TERESITA - C               1   0   13½ 14  9½   1   
 100   93     Iniguez Miguel Angel (Hijo)       1088 ARG FMA - MAR DEL PLATA               U18   1   0   12½ 14½ 9½   0   
 101   98     Pfund Jorge                          0 ARG CADA - SANTA TERESITA             S50   1   0   12½ 13  9½   0   
 102   96     Gajate Valentin                      0 ARG SAN PEDRO                               1   0   12  14  8½   1   
 103   99     Rodriguez Ramon Jose                 0 ARG FAO - OLAVARRIA                   S50   1   0   11½ 11½  8   1   
 104   92     Cornes Carlos Alberto             1131 ARG FMDA                                    ½   0   12½ 14  9½   0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година