Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 741 : 20.11.2023

партии 6374
Турнири 50

Вижте всички включени турнири

Mexico City MEX, Men Ch 2023

Rank SNo.     Name                                 Rtg FED Club                Type Pts Res. BH. BH. BH. 
   1    2 GM  Obregon Rivero Juan Carlos          2510 MEX Nuevo León                7   ½   47  40  51  
   2    6 IM  Figueredo Losada Leonel             2373 MEX Nuevo Leon                7   ½   45  38  50  
   3    8 FM  Diaz Rosas Julio Cesar              2363 MEX Yucatan                   6   0   47  40  50½ 
   4    4 GM  Ibarra Chami Luis Fernando          2469 MEX Yucatan                   6   0   46½ 39½ 50½ 
   5    3 GM  Gonzalez Zamora Juan Carlos         2501 MEX Yucatan             S50   6   0   45  38  49  
   6   14 FM  Gracia Alvarez Gerardo Antonio      2231 MEX Guanajuato                6   0   45  38  47½ 
   7   11 CM  Avila Rodriguez Joshua Adrian       2258 MEX Chihuahua                 6   0   44½ 38½ 48  
   8    7 IM  Torres Rosas Luis Carlos            2366 MEX Campeche                  6   0   41½ 35½ 45  
   9    1 GM  Hernandez Guerrero Gilberto         2549 MEX San Luis Potosi     S50   6   0   40½ 34½ 44  
  10    9 IM  Sanchez Enriquez Oscar Gerardo      2328 MEX Yucatan                  5½   0   44  37  48½ 
  11    5 FM  Sandoval Mercado Carlos             2397 MEX Estado De Mexico         5½   0   44  37  47½ 
  12   15 FM  Luna Javier Edgar Froylan           2208 MEX Ciudad De Mexico         5½   0   39½ 33½ 43  
       19 CM  Garcia Almaguer Juan Manuel         2152 MEX Jalisco                  5½   0   39½ 33½ 43  
  14   10 FM  Benitez Lozano Javier               2307 MEX Ciudad De Mexico          5   0   44½ 37½ 47½ 
  15   18 CM  Limon Olmos Ivan Alonso             2154 MEX Puebla                    5   0   42½ 35½ 46  
  16   22     Francisco Cruz Yahir Alberto        2084 MEX Ciudad De Mexico          5   0   41  34  43½ 
  17   13 FM  Morales Garcia Sergio Joshafatt     2236 MEX Ciudad De Mexico          5   0   40½ 34½ 43  
  18   12 CM  Garcia De Dios Jose Antonio         2242 MEX Hidalgo                   5   0   40  33  43½ 
  19   17     Garcia Nevarez Moises Omar          2170 MEX Sonora                    5   0   39  33  41½ 
  20   21 NM  Fernandez Pozas Pablo Antonio       2104 MEX Nuevo Leon                5   0   38½ 32½ 41½ 
  21   38     Leal Escamilla Daniel Zinedine      1885 MEX Nuevo Leon          U12   5   0   37  31  40  
  22   20     Ruiz Perez Juan Octavio             2113 MEX Ciudad De Mexico          5   0   36½ 30½ 39  
  23   29     Gonzalez Zharikov Andrey            1986 MEX Ciudad De Mexico    U16   5   0   36½ 29½ 39½ 
  24   30     Martinez Castaneda Allan            1977 MEX Chihuahua                4½   0   42½ 36½ 46  
  25   16 FM  Real Pereyra Jeronimo               2203 MEX Yucatan                  4½   0   37½ 31½ 39½ 
  26   31 NM  Rosas Garcia Cesar                  1971 MEX Guanajuato               4½   0   36  30½ 38½ 
  27   34     Alvarado Rubio Matias Uziel         1917 MEX Hidalgo             U16  4½   0   31½ 25½ 34  
  28   41 AIM Contreras Garza Luis Eduardo        1784 MEX San Luis Potosi           4   0   36½ 31½ 40  
  29   23     Avila Miguel David                  2078 MEX Puebla                    4   0   36½ 30½ 39  
  30   27 CM  Silva Hernandez Jesus Arturo        2011 MEX Baja California Sur       4   0   36  30  38  
  31   26 FM  Davalos Prieto Abel Justo           2054 MEX Chiapas             S50   4   0   35½ 29½ 37½ 
  32   25     Garduno Huerta Joshua Emiliano      2058 MEX Ciudad De Mexico    U16   4   0   35  29  37½ 
  33   35     Velazquez Rios Christian Jonathan   1914 MEX Puebla                    4   0   34  28½ 36½ 
  34   36 NM  Cruz Gomez Miguel Angel             1906 MEX Nuevo Leon                4   0   31  26  33½ 
  35   28     Lopez Padilla Piero Raul            2005 MEX Ciudad De Mexico         3½   0   36  30½ 38½ 
  36   42     Orta Ruz Andre Fernando             1775 MEX Yucatan             U14  3½   0   36  30  38½ 
  37   44     Monjaras Perez Jose Miguel          1640 MEX Chiapas                  3½   0   29½ 24½ 31½ 
  38   43 AFM Lopez Fuentes Wilberth Sebastian    1754 MEX Quintana Roo        U14  3½   0   29  24  31  
  39   32     Vega Castaneda Ulises Antonio       1932 MEX Ciudad De Mexico          3   0   35  29  38  
  40   33 NM  Lom Hernandez Javier Antonio        1920 MEX Chihuahua                 3   0   34  29  36½ 
  41   45 AFM Gomez Carbajal Daniel               1637 MEX Chiapas                   3   0   33½ 28½ 36  
  42   46     Castillo Magana Erick               1345 MEX Coahuila                  3   0   27  22  29  
  43   39     Ibarra Elizarraras Juan Jose        1843 MEX Guanajuato          S50   3   0   25  20½ 27  
  44   37 CM  Vega Castaneda Luis Carlos          1886 MEX Ciudad De Mexico         2½   1   31½ 25½ 34½ 
  45   47     Castillo Gonzalez Levi              1178 MEX Coahuila            U12  2½   0   32  27  34  
  46   24 IM  Navarro Segura Roberto              2066 MEX Ciudad De Mexico    S65   ½   0   29  22  30½ 
  47   40 NM  Hidalgo Morales Juan Antonio Miguel 1819 MEX Campeche            S50   0   0   26  21  27  


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година