Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 741 : 20.11.2023

партии 6374
Турнири 50

Вижте всички включени турнири

Minsk BLR, Open Nov 2023

Rank SNo.     Name                         Rtg FED Club            Type  Pts Res. BH. BH.  SB   
   1   11 GM  Gorovets Andrey             2463 BLR Минск                 7½   ½   50½ 55  45,00 
   2    4 GM  Afanasiev Nikita            2534 RUS Москва                7½   ½   49½ 54½ 44,25 
   3    6 GM  Mozharov Mikhail            2521 RUS Москва                 7   0   51  55½ 42,25 
   4    9 GM  Pridorozhni Aleksei         2486 RUS ХМАО-Югра              7   0   50  54½ 41,00 
   5   18 GM  Kekelidze Mikheil           2340 GEO Тбилиси                7   0   50  54½ 40,25 
   6   10 GM  Frolyanov Dmitry            2485 FID Самара                 7   0   48½ 53  39,25 
   7   15 FM  Tsaruk Maksim               2435 FID Минск            U18   7   0   45½ 50½ 38,00 
   8    7 GM  Savchenko Boris             2513 RUS Москва                6½   0   51  55½ 37,75 
   9    2 GM  Khalifman Alexander         2608 FID Санкт-Петербург       6½   0   50  54  37,75 
  10   14 GM  Aleksandrov Aleksej         2438 BLR Минск                 6½   0   47  51  36,50 
  11    1 GM  Popov Ivan                  2628 RUS Москва                6½   0   47  50½ 31,25 
  12   37     Kramich Aliaksei            2043 BLR Могилев               6½   0   45½ 49  34,00 
  13   19 FM  Hakobyan Erik               2316 ARM Ереван           U18  6½   0   45½ 49  26,25 
  14   28 FM  Navumenka Mikhei            2201 FID Орша             U18  6½   0   44½ 48½ 32,00 
  15   17 IM  Zarubitski Viachaslau       2419 BLR Минск                 6½   0   43  47  31,75 
  16    5 GM  Nikitenko Mihail            2527 BLR Минск                  6   0   51½ 55½ 34,50 
  17    8 GM  Goganov Aleksey             2510 RUS Санкт-Петербург        6   0   49½ 53½ 34,00 
  18    3 GM  Lintchevski Daniil          2542 RUS Санкт-Петербург        6   0   49  52½ 30,75 
  19   13 GM  Fedorov Alexei              2447 BLR Могилев                6   0   48  52  31,75 
  20   31     Kurchenko Egor              2125 RUS Санкт-Петербург  U18   6   0   48  51  30,00 
  21   29     Spizharny Mikhail           2169 BLR Орша             U18   6   0   47½ 52  31,75 
  22   27 FM  Siniauski Artsiom           2202 FID Минск            U18   6   0   47½ 51½ 32,75 
  23   12 GM  Moskalenko Alexander        2451 RUS Москва                 6   0   47  51  32,50 
  24   33 AFM Popov Tikhon                2096 RUS Котовск          U14   6   0   46½ 47½ 27,25 
  25   16 FM  Stribuk Artiom              2420 FID Минск            U18   6   0   45½ 50½ 32,25 
  26   21 FM  Usov Aleksandr E.           2298 RUS Москва           U14   6   0   43½ 47½ 29,00 
  27   24 IM  Smirnov Valerij             2255 BLR Минск            S60   6   0   43  46  30,00 
  28   67     Savelev Matvei              1715 BLR Минск            U14   6   0   43  45  26,00 
  29   49     Norman Kseniya            F 1912 FID Гродно           U18   6   0   42½ 46½ 29,00 
  30   63     Dzenisenia Mikhail.         1747 FID Минск           I U14  6   0   42  45  27,50 
  31   39     Vashchilov Sergey           2033 BLR Мстиславль             6   0   42  45  26,50 
  32   55     Liavonava Yuliya          F 1860 FID Гомель           U18   6   0   38½ 41½ 25,00 
  33   34     Hovakimyan Vache            2079 ARM Ереван           U14  5½   0   46½ 50  28,25 
  34   32 AGM Naumovich Yaroslav          2124 BLR Минск            U18  5½   0   46½ 49½ 26,75 
  35   26     Sabirov Timur               2250 RUS Салехард         U18  5½   0   44½ 49  27,75 
  36   30 FM  Bystrov Alexander           2164 BLR Минск            S60  5½   0   44½ 48½ 27,00 
  37   43     Hakobyan Menua              1971 ARM Ереван           U18  5½   0   44½ 48  25,00 
  38   25     Hryharovich Aliaksei        2250 FID Барановичи       U18  5½   0   44  48  27,50 
  39   22 GM  Tunik Gennady               2272 RUS Саратов          S60  5½   0   43½ 47½ 28,25 
  40   45     Khudovekov Stanislav        1925 FID Смоленск              5½   0   43½ 45½ 23,00 
  41   42     Smekalov Alexei             1989 RUS Салехард         U18  5½   0   43  45½ 25,25 
  42   54     Hvozdz Aliaksandr           1863 FID Минск            U14  5½   0   42  46  26,00 
  43   65     Bulgak Damir                1723 FID Минск            U14  5½   0   42  45  24,25 
  44   53 WFM Zeliantsova Kseniya       F 1867 FID Минск            U18  5½   0   41  44  23,50 
  45   60     Timoshenko Anton            1796 FID Барановичи       U14  5½   0   41  43½ 24,25 
  46   59     Khmelev Mikhail             1817 RUS Москва                5½   0   38½ 41½ 22,50 
  47   85     Petrasian Artur             1530 BLR Орша             U14  5½   0   38½ 41½ 20,50 
  48   61     Rosikhin Igor               1793 BLR Гродно            I   5½   0   38½ 39½ 22,25 
  49   41 WFM Poliakova Varvara         F 2013 FID Бобруйск         U18  5½   0   38  41  23,00 
  50   58     Abramkina Veranika        F 1838 FID Могилев          U14  5½   0   37½ 40½ 22,25 
  51   72     Krukouski Serafim           1645 BLR Минск            U18  5½   0   37½ 40½ 22,00 
  52   73     Shydlouski Artsiom          1620 BLR Минск            U14  5½   0   37½ 40½ 21,25 
  53   86     Babeikin Kiryl              1522 FID Минск            U14  5½   0   32½ 34  21,75 
  54   35 WFM Tarasenka Aliaksandra     F 2077 BLR Брест            U18   5   0   43  47½ 22,50 
  55   23 GM  Liutsko Igor                2269 BLR Минск            S60   5   0   43  46  23,50 
  56   51     Strizhnev Ivan              1905 BLR Минск            U18   5   0   43  46  21,25 
  57   44     Baryschyk Sergey            1969 FID Минск            U18   5   0   43  44½ 20,50 
  58   56     Gvozdev Timur               1845 BLR Могилев          U18   5   0   42½ 46  21,75 
  59   40     Mukhin Pavel                2014 BLR Минск                  5   0   41½ 44½ 24,25 
  60   62     Parkhimchyk Kiryl           1769 BLR Минск            U18   5   0   41  43  19,75 
  61   77     Novikau Mikita              1576 BLR Светлогорск      U14   5   0   40  42  17,75 
  62   81     Arhipov Roman               1563 BLR Могилев          U18   5   0   39  42½ 21,50 
  63   91     Arakelyan Narek A.          1468 ARM Ереван           U14   5   0   39  42½ 20,75 
  64   64     Piatrenka Ivan              1742 BLR Бобруйск         U18   5   0   39  42  19,00 
  65   90     Chislov Sergey              1477 BLR Минск            U14   5   0   39  41  18,50 
  66   50     Khodas Vikentsi             1908 BLR Минск            S60   5   0   37½ 41  23,25 
  67   47     Bialiauski Artsiom          1919 BLR Минск            U18   5   0   37  40  21,00 
  68  101     Luhinin Maksim              1399 BLR Гродно           U14   5   0   37  39½ 17,00 
  69  115     Puchkouski Arsenii          1327 BLR Минск            U14   5   0   35½ 38  17,50 
  70   98     Mrishchuk Volodymyr         1430 BLR Гродно           U14   5   0   35  37½ 18,75 
  71  102     Burbitskii Ivan             1395 BLR Минск            U18   5   0   35  37½ 15,50 
  72   71     Obukhava Anastasiya       F 1646 POL Белосток         U14   5   0   34  37  19,50 
  73  112     Astrovski Roman             1349 BLR Минск            U14   5   0   34  37  17,50 
  74   79     Bahdanovich Mikhail         1568 BLR Минск            U18   5   0   34  36  17,50 
  75  131     Tylkov Timofey              1246 BLR Минск            U14   5   0   33½ 35½ 17,50 
  76  126     Kryklivy Tsimafei           1265 BLR Минск            U14   5   0   31½ 33½ 16,75 
  77   82     Venskaya Nika             F 1554 FID Минск            U14  4½   0   43  45½ 19,50 
  78   36     Klachkou Platon             2066 BLR Рогачев          U18  4½   0   42½ 46½ 21,50 
  79  111     Trafimchuk Tsikhan          1350 FID Брест            U14  4½   0   42  44  18,50 
  80   80     Dorashava Viktoryia       F 1567 FID Гомель           U18  4½   0   41½ 44  18,00 
  81   95     Kholiusev Mikhail           1441 BLR Минск            U14  4½   0   41  44½ 19,75 
  82   75     Tkachou Viktar              1605 BLR Молодечно             4½   0   41  43  19,00 
  83   96     Yemelyanau Zakhar           1438 BLR Вилейка          U14  4½   0   40½ 43½ 18,25 
  84  104     Tolkatch Roman              1379 BLR Минск            U14  4½   0   39½ 42½ 19,00 
  85   74     Vitsiuk Anton               1614 FID Минск            U14  4½   0   39½ 42½ 17,75 
  86   92     Khamitsevich Pavel          1467 BLR Гродно           U18  4½   0   39½ 42  16,50 
  87   93     Gasparian Siarhei           1462 BLR Минск            U14  4½   0   39  42  17,75 
  88   83     Zhukov Roman                1551 FID Минск            U14  4½   0   38½ 41  18,00 
  89   69     Brytsikau Makar             1693 BLR Минск            U18  4½   0   37½ 41  15,00 
  90   97     Zolotenkov Vasilly          1437 BLR Могилев          U18  4½   0   37½ 40  17,25 
  91   70     Bendik Margarita          F 1691 FID Могилев          U14  4½   0   37½ 39½ 16,25 
  92  124     Kirko Ivan                  1273 FID Гродно           U14  4½   0   35½ 37½ 14,25 
  93  130     Bas Marsel                  1250 BLR Минск            U14  4½   0   35  38½ 18,00 
  94  121     Mazanik Mikita              1288 FID Минск            U14  4½   0   34½ 36½ 14,25 
  95  108     Kakhno Barys                1352 BLR Минск            U14  4½   0   34  36  14,50 
  96  149     Voishnis Ivan               1111 BLR Гродно           U14  4½   0   33  36  17,00 
  97  107     Rauniahin Mikita            1354 BLR Минск            U18   4   0   41  43  15,00 
  98  136     Elyashevich Zakhar          1208 BLR Минск            U14   4   0   38½ 42½ 15,25 
  99   38     Sarbay Aleksandr            2037 BLR Витебск          S60   4   0   38½ 42  16,50 
 100  158     Kotau Aleksandar            1800 BLR Минск                  4   0   38½ 41½ 17,00 
 101   52     Elkin Leonid                1874 BLR Минск                  4   0   38½ 41½ 16,25 
 102   76     Shustsikau Pavel            1587 BLR Могилев          U14   4   0   38½ 41½ 16,00 
 103   89     Borovikova Marija         F 1479 BLR Минск            U18   4   0   37  38½ 12,50 
 104   88     Koishman Karina           F 1499 FID Минск            U14   4   0   36½ 39½ 13,50 
 105  165     Harlatau Dzmitry            1600 BLR Минск                  4   0   36  39½ 14,75 
 106  114     Maslau Ivan                 1334 BLR Минск            U18   4   0   36  37  13,00 
 107  100     Pasiashnichenka Dzmitry     1399 BLR Бобруйск         U14   4   0   36  37  12,25 
 108  144     Kasperovich Aleksandra    F 1154 BLR Минск            U14   4   0   35½ 38½ 16,25 
 109   68     Shakhadanau Henadzi         1706 BLR Минск            S60   4   0   35½ 38½ 14,50 
 110   94     Halavan Uladzimir           1452 BLR Минск            U14   4   0   35  38  12,00 
 111  106     Guryev Yan                  1374 BLR Минск            U14   4   0   35  37  10,00 
 112  163     Bartash Saveli              1600 BLR Минск            U14   4   0   34½ 37½ 14,75 
 113   78     Kasperovich Mikhail         1572 BLR Минск            U18   4   0   34½ 37  12,50 
 114  171     Poukh Pavel                 1600 BLR Минск            U14   4   0   34  37  14,50 
 115  103     Dzelnik Yana              F 1391 BLR Минск            U14   4   0   34  36  13,25 
 116  140     Sauchyk Andrei              1179 BLR Михановичи             4   0   33½ 35½ 13,50 
 117  152     Baikou Stsiapan             1016 BLR Минск            U14   4   0   33½ 35½ 13,25 
 118  135     Vahura Kira               F 1212 BLR Минск            U14   4   0   32½ 34½ 12,50 
 119  122     Papou Illia                 1276 BLR Минск            U14   4   0   30  32  12,50 
 120   84     Pedzko Serhei *             1546 BLR Минск             I    4   0   29½ 32  12,75 
 121  116     Kozlov Valentin             1322 BLR Жлобин           S60   4   0   29½ 31½ 10,00 
 122  113     Khakhlou Arseni             1336 BLR Минск            U14   4   0   29  31  10,50 
 123   57     Klachkou Tsimafei           1843 BLR Рогачев               3½   0   40  42½ 12,25 
 124  133     Kireyeu Barys               1240 BLR Минск            U14  3½   0   39½ 42  14,50 
 125  160     Satskevich Anhelina       F 1800 BLR Минск                 3½   0   35½ 38½ 12,75 
 126  142     Tarasenia Arseni            1167 BLR Витебск          U14  3½   0   35  38  12,25 
 127   48     Shaban Alena              F 1918 BLR Кобрин                3½   0   34  37  11,75 
 128  138     Sivko Lev                   1184 FID Гомель           U14  3½   0   33½ 35½ 11,50 
 129  123     Matseralnik Vera          F 1275 BLR Минск            U14  3½   0   32½ 34½ 10,00 
 130   87     Horbach Vasili *            1521 BLR Минск             I   3½   0   32  34  8,75  
 131  134     Kandarevich Nikita          1217 BLR Минск            U14  3½   0   30½ 32½ 8,75  
 132  132     Shrubok Herman              1241 FID Минск            U14  3½   0   30  32  10,00 
 133  120     Rataika Mikalai             1295 BLR Кобрин                3½   0   29½ 31½ 10,50 
 134  161     Yadzievich Mark             1800 BLR Минск            U14  3½   0   29½ 31½ 8,25  
 135  129     Prakharenka Raman           1258 BLR Минск            U18  3½   0   28½ 29½ 9,75  
 136  110     Suvorov Nikita              1351 RUS Химки            U18   3   0   37  40  13,00 
 137  156     Kharitonchik Nikolay        1800 BLR Минск            U18   3   0   36  39  11,50 
 138  159     Rak Mikhail                 1800 BLR Ммнск            U14   3   0   35½ 38½ 10,00 
 139  145     Makarychev Artem            1148 BLR Минск            U14   3   0   35  38  9,50  
 140  117     Saskavets Yauheni *         1320 BLR Минск             I    3   0   33½ 35  7,25  
 141  127     Matsias Yelisei             1265 BLR Минск            U14   3   0   33  34½ 9,00  
 142  150     Grushchenkova Varvara     F 1094 BLR Минск            U18   3   0   32½ 35  7,75  
 143  125     Siarkou Aliaksandr          1272 BLR Могилев                3   0   32½ 34½ 8,25  
 144  139     Vitsiuk Aleksandra        F 1181 FID Минск            U14   3   0   32  34½ 10,00 
 145  164     Belava Dzmitry              1400 BLR Минск            U18   3   0   32  33  9,00  
 146  170     Paludniakou Usevalad        1600 BLR Борисов          U14   3   0   31½ 34  10,25 
 147  151     Volkov Yan                  1029 BLR Минск            U14   3   0   31½ 32½ 8,50  
 148  146     Dmukhovskaya Eva            1142 BLR Минск            U14   3   0   31½ 32½ 6,50  
 149  128     Sevastsyanchuk Anastasiya F 1262 FID Минск            U14   3   0   31  33  8,25  
 150  172     Shkred Timofei              1600 BLR Минск            U14   3   0   30½ 33½ 10,75 
 151  137     Osipova Maryana Aleks     F 1203 RUS Чебоксары        U14   3   0   30  32  8,00  
 152  109     Shimakov Dmitriy            1352 BLR Гомель                 3   0   28½ 30½ 8,50  
 153  141     Halavan Ihar                1172 BLR Минск            U14   3   0   28½ 29½ 7,25  
 154  118     Popova Serafima P.        F 1302 RUS Котовск          U14   3   0   28  30  5,00  
 155  154     Doktarau Kiryl              1800 BLR Минск            U14   3   0   23  24  3,00  
 156  173     Makutin Gleb                1400 BLR Минск            U14  2½   0   33½ 36  10,25 
 157  162     Zauyalau Daniel             1800 BLR Минск            U14  2½   0   30  32½ 7,50  
 158   99 AGM Drobyshevsky Vasily         1416 BLR Минск                 2½   0   30  31½ 6,75  
 159  143     Boika Aliaksandr            1160 BLR Минск            U14  2½   0   28½ 30½ 5,75  
 160  148     Nemogai Vladimir            1132 BLR Минск            U18  2½   0   28  29½ 8,75  
 161  169     Paltarzhytski Pavel         1600 BLR Минск            U14  2½   0   26½ 28  7,25  
 162  167     Kavgarenia Darya          F 1600 BLR Минск            U14  2½   0   26½ 27½ 6,75  
 163   66     Sarychev Sergey             1723 BLR Минск                  2   0   36  37  5,00  
 164   46     Ocokoljic Zoran             1922 SRB Белград                2   0   34  35  4,50  
 165  157     Kirylovich Aliaksei *       1800 BLR Минск             I    2   0   33  34  5,00  
 166  153     Babich Daniil               1800 BLR Минск            U14   2   0   32  33½ 8,00  
 167  147     Hamzovich Natallia *      F 1139 BLR Минск             I    2   0   26½ 27½ 5,50  
 168  105     Molochnikov Mikhail         1378 BLR Минск            U18  1½   0   32½ 35  4,50  
 169  168     Krauchuk Volha            F 1600 BLR Минск            S60  1½   0   31  33  7,00  
 170  119     Kandratsenka Darya *      F 1295 BLR Минск             I    1   0   29  31  3,00  
 171  166     Kavaleuski Siarhei          1600 BLR Минск            U14   ½   0   25  26½ 1,25  
 172   20 GM  Teterev Vitaly              2306 BLR Новополоцк             0   0   26  27  0,00  
      155     Hurynovich Siarhei          1800 BLR Минск            S60   0   0   26  27  0,00 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година