Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 741 : 20.11.2023

партии 6374
Турнири 50

Вижте всички включени турнири

Muscat OMA, World Amateur Ch U2300

FIDE World Amateur Championship U2300

Rank SNo.     Name                                  Rtg FED Type Pts Res. BH. BH. Vict Vict 
   1    5 FM  Abdilkhair Abilmansur                2228 KAZ U20   8   0   49½ 49½  3    7   
   2   15     Anadkat Kartavya                     2147 IND U20   7   0   48  47   2    6   
   3    6 FM  Fadi Marko                           2221 EGY       7   0   45½ 45½  3    6   
   4   37     Mahindrakar Indrajeet                2000 IND      6½   0   49½ 48   3    6   
   5   13 CM  Sodbilegt Naranbold                  2151 MGL U14  6½   0   48  46½  1    6   
   6   25 FM  Muhammed Shuaau                      2072 MDV      6½   0   45  44   3    6   
   7    7 FM  Buchnicek Petr                       2219 CZE       6   0   45½ 45½  1    5   
   8   34     Barrientos Ernesto                   2014 PAR       6   0   45  42½  2    5   
   9   10 CM  Avila Bautista Roberto Al            2209 MEX       6   0   41½ 41½  1    5   
  10   40     Asanakunov Zhumagazy                 1982 KGZ       6   0   41½ 41   2    5   
  11   11 FM  Voiteanu Gabriel                     2198 ROU       6   0   41½ 40   3    6   
  12    9     Romero Calduch Sergio                2216 ESP       6   0   41  42   4    6   
  13   28     Alrehaili Ahmed Abdullah S           2064 KSA       6   0   41  41½  2    6   
  14    2 FM  Tenuunbold Battulga                  2290 MGL U14   6   0   40½ 40   1    5   
  15   44     Aldar Burentegsh                     1927 MGL U16  5½   0   49½ 48   3    5   
  16   36     Arce Benito Victor                   2001 ESP      5½   0   44½ 45   2    5   
  17   30 FM  Singh Arvinder Preet                 2040 IND      5½   0   44  43   3    5   
  18   14 CM  Egorov Konstantin                    2149 FID      5½   0   42  39   2    5   
  19   41     Bartakke Amardeep S.                 1963 IND      5½   0   39  38½  1    5   
  20   19 FM  Nsubuga Haruna                       2118 UGA      5½   0   39  37   1    4   
  21   22     Al-Subaihi Khalil                    2098 YEM      5½   0   34½ 34   1    5   
  22    1 FM  Koniahli Malek.                      2291 SYR       5   0   46½ 45   0    4   
  23   46     Majumder Shrayan                     1921 IND       5   0   44½ 45   4    5   
  24   43 FM  Bigabylov Zhuban                     1929 KAZ       5   0   42½ 40½  2    5   
  25   52     Tenguundalai Ganbat                  1772 MGL U14   5   0   42  43   3    4   
  26   39     Bauyrzhan Arnash                   F 1993 KAZ       5   0   41½ 42   2    3   
  27   21 FM  Pitschka Claus                       2098 GER S50   5   0   41  40½  2    5   
  28   26     Starley Robert                       2072 ENG       5   0   39½ 39   2    4   
  29   42     Attalib Osama A.                     1937 LBA       5   0   38½ 39   2    4   
  30   24 WCM Naymanova Patricie                 F 2083 BUL U18   5   0   36  35½  4    5   
  31   53     Napone Emerson                       1766 PHI S50  4½   0   41½ 40½  2    4   
  32   12 CM  Al-Aqrabi Saleh                      2164 YEM S50  4½   0   40  40   2    4   
  33    8 FM  Imanaliev Taalaibek                  2218 KGZ S50  4½   0   38½ 38   0    3   
  34   17     Cap Piotr                            2136 POL S50  4½   0   38½ 37½  2    3   
  35   62     Alhejab Meshal                       1598 KUW U16  4½   0   36½ 35½  2    4   
  36   45 WFM Lukina Aleksandra                  F 1923 FID      4½   0   35½ 35½  0    3   
  37   47 CM  Hashem Khaled                        1920 KUW      4½   0   34  33½  0    4   
  38   18 CM  Ahmed Hassan Ahmed                   2121 SUD       4   0   42  42   2    4   
  39   48     Al Ibrahim Abdulrahman               1888 KUW       4   0   40½ 41   0    4   
  40   35     Atako Chino C                        2004 ENG       4   0   37  36½  1    3   
  41   58     Prishita Gupta                     F 1696 IND U12   4   0   36½ 36   0    2   
  42    4     Gertsyk Nikolai                      2266 UKR S65   4   0   36  35   1    3   
  43   50     Al Saidi Mohammed Khalfan            1825 OMA       4   0   34  33½  2    4   
  44   33     Ababneh Ghayth                       2018 JOR       4   0   33½ 36   1    3   
  45   23     Mohamed Anwar                        2085 SUD       4   0   32½ 31½  2    3   
  46   54 WFM Carreras Mendiolea Paulina Adriana F 1744 MEX       4   0   30  27½  2    4   
  47   59     Al Kathiri Mana                      1682 OMA       4   0   29½ 30   0    4   
  48   56 AIM Mohd Nor Noor Hafiz                  1724 MAS       4   0   26½ 26   2    3   
  49   61     Mandryka Vladislav                   1640 FID      3½   0   38½ 39   1    2   
  50   32     Florencio Yuri Matos                 2030 BRA      3½   0   38  37½  1    2   
  51   57     Al Jabri Rashid                      1723 OMA      3½   0   36  35   2    3   
  52   64     Al Mamari Ali Abdullah               1561 OMA      3½   0   34½ 35½  2    3   
  53   31     Taher Rami                           2035 LBA      3½   0   32  31½  1    3   
  54   55 WFM Al-Khelaifi Salama                 F 1739 QAT      3½   0   27½ 28   2    3   
  55   20     Lednicky Martin                      2103 SVK       3   0   37  36   1    3   
  56   71     Abd Rabuh Ali Waleed                    0 YEM       3   0   36  37   1    2   
  57    3 FM  Myratgulyyev Shohratguly             2289 TKM S65   3   0   34½ 35½  1    3   
  58   63     Shimas Said Issa                     1579 OMA       3   0   32  34½  2    3   
  59   38     Almaryami Mohamed H.                 1999 LBA       3   0   25½ 27   2    3   
  60   60     Al Maqbali Faham Said                1644 OMA S50  2½   0   34½ 35   2    2   
  61   67     Al Mamari Imran                      1445 OMA      2½   0   31½ 30   1    2   
  62   68     Al Subaie Nasser                     1415 KUW      2½   0   30  30   1    2   
  63   66     Al Balushi Rashid Ali                1480 OMA       2   0   28  28   0    0   
  64   69     Al Muharbi Imran                     1353 OMA       2   0   26½ 29   0    1   
  65   70     Alzaid Zaid                          1243 KUW S50   2   0   22½ 26½  0    0   
  66   27     Varga Richard                        2068 HUN       1   0   21½ 26½  0    1   
  67   16 FM  Al-Sahlanee Hayder A. Jaafar         2138 IRQ S50   0   0    0  26   0    0   
       29 CM  Allam Mohamed                        2053 PLE       0   0    0  26   0    0   
       49 FM  Elmejbri Ali A.                      1841 LBA S50   0   0    0  26   0    0   
       51 CM  Srivatsan Karthikeyan                1813 FID U16   0   0    0  26   0    0   
       65 WFM Al Kalbani Wadima                  F 1546 UAE       0   0    0  26   0    0  

FIDE World Amateur Championship U2000

Rank SNo.     Name                                   Rtg FED Type Pts Res. BH. BH. Vict Vict 
   1   33     Amarsaikhan Dashtogtokh               1836 MGL       9   0   53½ 57½  4    9   
   2   36     Sham R                                1828 IND U20  7½   0   48  48½  4    7   
   3    7     Velavaa Ragavesh                      1957 IND U14  6½   0   49½ 53½  1    5   
   4   44     Fandi Mazen.                          1790 SYR U10  6½   0   46½ 50½  2    5   
   5   14     Khazhatuly Alikhan                    1930 KAZ U14  6½   0   45½ 49½  3    5   
   6    9 CM  Heinichen R. John Derek               1951 PAR      6½   0   45  47½  3    5   
   7   66     Spiridonov Kirill                     1701 KGZ      6½   0   44  48   4    6   
   8   48     Ravil Pernekhan                       1764 KAZ U18  6½   0   43½ 44   2    6   
   9   69     Punit Indora                          1696 IND      6½   0   41  45   2    6   
  10   13     Badamkhand Norovsambuu              F 1937 MGL      6½   0   38½ 41½  3    6   
  11   16 AGM Skettos Nicolas                       1926 CYP       6   0   42  45½  3    4   
  12   71 AIM Tuguldur Soninbayar                   1686 MGL U14   6   0   37  40   1    6   
  13   25     Saidulla Bakdaulet                    1857 KAZ       6   0   35  37   1    5   
  14   78     Gamage Desandhi Dhihansa            F 1608 SRI U16  5½   0   47½ 50½  3    5   
  15    8     Amgalanbaatar Ravdanlkhumbuu          1955 MGL      5½   0   46½ 48   3    5   
  16   53     Dadabaev Zhanybek                     1749 KGZ      5½   0   43½ 47½  1    5   
  17   32     Al Busaidi Hamood                     1838 OMA U18  5½   0   42½ 46½  2    5   
  18   72     Fogo Esquivel Levi Kalani Alexander   1683 MEX U12  5½   0   42½ 45½  2    5   
  19   29     Erkhembayar Amartaivan                1843 MGL U20  5½   0   42  46   0    5   
  20   34 CM  Ebenezer Joseph                       1831 IND S50  5½   0   42  45½  3    4   
  21   24     El Fazari Mohamed Amin                1860 MAR      5½   0   42  45   3    5   
  22   15     Celik Berkay                          1927 TUR      5½   0   41  43½  1    5   
  23   63     Ranjith R.K.                          1718 IND      5½   0   39  43   3    5   
  24   58 CM  Sharma Pankaj                         1735 IND      5½   0   39  42   1    4   
  25   62     Ghorbani Mohammad Mehdi               1722 IRI U16  5½   0   39  41   3    5   
  26   81 CM  Yeruultei Batbaatar                   1431 MGL U14   5   0   43  47   1    5   
  27    5     Novruzov Emin                         1961 AZE       5   0   42  44½  0    4   
  28    1     Varnazov Lev                          1990 FID       5   0   41½ 44   1    3   
  29    3     Voronenkov Sergey                     1986 FID       5   0   40½ 44   2    4   
       26     Marfat Ivan                           1854 CRO U20   5   0   40½ 44   2    4   
  31   61     Emil Sebastian                        1731 FID       5   0   40  45   2    4   
  32   86     Alawi Basil Mohamed                      0 YEM       5   0   40  44   1    5   
  33   38 WCM Nadernia Niki                       F 1821 IRI       5   0   38½ 41½  2    5   
  34   31     Zeid Jreikh .                         1839 SYR       5   0   36  39   3    4   
  35   27     Ahmed Ibrahim Moh                     1846 SUD       5   0   36  38   2    5   
  36   46 ACM Winartha Muhammad Abdillah Fatih      1767 INA U12   5   0   33½ 36½  1    4   
  37   17     Nagy Laszlo                           1926 GER S50   5   0   32½ 37½  3    4   
  38   60     Amirinasab Abolfazl                   1734 IRI U14  4½   0   48  52½  1    4   
  39   56     Khaled Waleed Abdullah                1743 YEM U18  4½   0   41½ 44½  3    4   
  40   19 CM  Kizza Faruk Fauza Karim               1888 UGA      4½   0   40½ 43   0    3   
  41   20     Brixel Christof  Dr.                  1886 GER S65  4½   0   40  43   0    4   
  42   21 AIM Aborezika Mohamed                     1881 LBA      4½   0   38½ 43   1    4   
  43   37     Zielinski Olgierd                     1824 POL S50  4½   0   36  38   1    3   
  44   40     Shahid Hussain                        1812 PAK S50  4½   0   34  36½  2    4   
  45   50     Tardi Oscar                           1760 FRA      4½   0   34  34½  2    4   
  46   30     Fooladi Behrooz                       1842 IRI       4   0   42½ 46   1    4   
  47   42 WCM Avila Bautista Teresa Ale           F 1808 MEX       4   0   41½ 43½  2    3   
  48   43     Yang Sung-Jui                         1808 TPE       4   0   40  44   1    2   
  49    2     Mirzaei Saleh                         1986 IRI       4   0   40  43½  1    2   
  50   75     Xue Shixuan                         F 1631 CHN       4   0   39½ 42½  1    3   
  51   49     Hrebicek Petr                         1760 CZE       4   0   39  41½  1    3   
  52   28     Ahmed Ali                             1843 SUD       4   0   38½ 41½  2    3   
  53   12 CM  Elobeid Asim Ali                      1943 SUD       4   0   38  41½  2    3   
  54   22     Ahlqvist Esa                          1880 FIN       4   0   38  41   3    4   
  55   45     Benkhoucha Samy                       1778 ALG       4   0   36  39½  2    3   
  56   57     Kiani Rahil                         F 1739 IRI       4   0   35½ 38   2    3   
  57   10     Bal Eid Mansoor                       1951 YEM       4   0   33½ 36½  0    2   
  58   82     Al Aisaee Anat                      F 1389 OMA       4   0   33  35½  3    3   
  59   55     Ghaith Saeed Alnuaimi                 1746 UAE U18   4   0   31½ 33½  1    4   
  60   80     Alrashidi Yousef                      1482 KUW       4   0   31  32½  1    4   
  61   23     Abokrais Kaled                        1876 LBA       4   0   25  29   1    3   
  62   54     Al Harthy Faisel                      1746 KSA      3½   0   41  44   2    2   
  63   41     Al Dosari Naif                        1811 KSA      3½   0   37½ 40   0    3   
  64   74 WCM Oviedo Acosta Paula                 F 1639 PAR U18  3½   0   37½ 39   2    3   
  65   73 AIM Al Abdali Zeyad Saleh                 1675 KSA      3½   0   29  30½  1    3   
  66   77     Lopez De Anda Edgar                   1609 USA      3½   0   28  28½  3    3   
  67   35     De Figueiredo Coutinho Milton         1830 ESP S50   3   0   36½ 39   1    2   
  68   11     El Ghdamssi Mohamed Bashir            1945 LBA       3   0   33½ 36½  1    3   
  69   65     Hayabik Husain                        1709 YEM       3   0   33½ 36   1    1   
  70   64     Al Amri Mohammed A                    1709 OMA       3   0   32½ 35½  2    3   
  71   84     Riskin Grigory                        1360 FID U14   3   0   30  33   1    2   
  72   67     Urusov Salis                          1699 FID       3   0   29½ 31   1    3   
  73   83     Aljadi Hussain                        1380 KUW       3   0   27  29   2    3   
  74   18     Elwali Gismalla                       1900 SUD       3   0   25  25½  1    2   
  75   52     Yaser Ali Al Areqi                    1752 YEM S50  2½   0   36½ 38½  0    2   
  76   47     Alalwan Sajjad Abbas Khudhair         1765 IRQ      2½   0   36  38½  1    2   
  77   68     Sarkuot Mohammed Qasim                1697 IRQ      2½   0   32½ 34   2    2   
  78    6     Ben Hamed Cherif                      1957 FRA      2½   0   27½ 28   0    2   
  79   70     Krysztopa-Czuprynska Barbara        F 1694 POL S50   2   0   32½ 34½  0    2   
  80   85     Al Balushi Salim                      1359 OMA S50   2   0   28½ 30   0    2   
  81   51     Roehrig Uwe                           1757 GER S50  1½   0   27  27½  0    1   
  82   79     Al Yahmadi Anas                       1499 OMA       ½   0   33  33½  0    0   
  83    4     Hurtado Bahamonde Matias              1979 CHI       0   0    0   0   0    0   
       39     Ali Hamdan Alsheraifi                 1817 UAE       0   0    0   0   0    0   
       59     Shaba Linda Dalitso                 F 1735 ZIM       0   0    0   0   0    0   
       76     Aljazwe Waled Faraj                   1629 LBA       0   0    0   0   0    0 

FIDE World Amateur Championship Open U1700

Rank SNo.     Name                                Rtg FED Type Pts Res. BH. BH. Vict Vict 
   1    8     Danzanjunai Ganbat                 1668 MGL U16   8   0   53  58   3    7   
   2    6     Pak Vadim                          1669 KGZ      7½   0   52½ 56½  4    7   
   3   27     Dzhaparov Medet                    1626 KGZ      7½   0   47  50½  3    7   
   4  179     Munkhbat Batnyam                      0 MGL       7   0   51½ 56½  3    6   
   5   15     Martynov Aleksandr                 1660 FID       7   0   50  54   3    7   
   6   41     Aman Kumar                         1574 IND       7   0   49  53½  2    6   
   7    1     Inyushkin Sergei                   1699 FID       7   0   48½ 52½  3    6   
   8    4     Deepak Batra                       1672 IND       7   0   47½ 51½  3    6   
   9   23     Shek Daniel                        1633 ENG U14   7   0   45½ 49½  2    6   
  10    5     Said Ahmed Ali Jidal Fadhil        1672 OMA       7   0   44½ 49   2    6   
  11   36     Zholdoshmamatov Adilet             1591 KGZ U20   7   0   44  48   3    6   
  12   59     Shelke Omkar                       1512 IND      6½   0   48½ 52   2    6   
  13   78 AFM Muhammad Shayan Noushad Ibrahim    1420 IND U08  6½   0   47  49½  3    5   
  14   88     Todmunkh Turbat                    1341 MGL U10  6½   0   46  50½  5    6   
  15   79     Bhuvanesh G                        1417 IND U20  6½   0   44½ 46½  3    6   
  16   47     Al Awaini Amer                     1551 YEM      6½   0   44  48   2    6   
  17   53     Michailov Andrej                   1533 LTU      6½   0   43½ 45½  4    6   
  18   40     Moataz Ghunaim                     1576 JOR      6½   0   40  42½  2    5   
  19   38     Humaidan Mohamed Alzaabi           1584 UAE U14   6   0   49  53   3    6   
  20   58     Al Mamari Said Ahmed               1512 OMA       6   0   48½ 51½  4    6   
  21   30     Al Hosni Khalfan                   1608 OMA       6   0   48  51½  2    5   
  22   20     Al Namas Kanan                     1637 JOR       6   0   47½ 52½  4    6   
  23   10 AGM Pathak Anshu Kr                    1666 IND       6   0   47  50   4    5   
  24   25     Parva B Thakkar                    1629 IND U14   6   0   44  48½  1    5   
  25   24     Nyakundi Zadock                    1630 KEN       6   0   44  47½  5    6   
  26   64     Al Rahbi Ahmed Badar               1497 OMA U16   6   0   44  47½  2    5   
  27   81     Saket Kumar                        1397 IND       6   0   43½ 47   3    6   
  28   17     Ba Amir Murad                      1650 YEM       6   0   42½ 44½  1    6   
  29   35     Al Balushi Emad                    1591 OMA       6   0   42  44½  1    5   
  30   26     Bagash Fadi                        1627 YEM       6   0   41  44   3    5   
  31   52     Chua Jing Yuan Cyril               1537 SGP       6   0   40  42½  1    5   
  32   56     Huang Zi-Chen                      1518 TPE U16   6   0   40  42   2    4   
  33   29     Takenouchi Atsushi                 1611 JPN       6   0   38  40½  3    6   
  34    7     Trinkl Andreas                     1669 GER S65   6   0   36½ 40   3    5   
  35   14     Sala Esquiva Miguel                1661 ESP U14   6   0   35  41   3    6   
  36   82     Ashwin Ravichandran                1395 IND      5½   0   49  53   3    5   
  37   67     Al Balushi Said                    1472 OMA      5½   0   48½ 52½  2    5   
  38   44     Nawaf Saleh Basabaien              1563 YEM      5½   0   48½ 52   3    5   
  39   98     Senan Ali Abdulla                  1274 YEM U14  5½   0   47  51½  3    5   
  40   22     Mulhem Laith.                      1634 SYR U16  5½   0   47  51½  1    4   
  41   12     Zolboot Enkhbaatar                 1665 MGL      5½   0   44  48   1    4   
  42   46     Yala Lyes                          1552 ALG S50  5½   0   43½ 46½  2    5   
  43   21     Gomez Osmar                        1634 PAR      5½   0   42½ 46½  3    5   
  44   75     Sinan Shafeek                      1444 FID U14  5½   0   41½ 44½  1    4   
  45   55     Mohamed Yousuf Al-Ali              1520 UAE U12  5½   0   41  45½  1    4   
  46   42     Silivri Volkan Resat               1570 TUR      5½   0   40½ 43½  4    5   
  47   65     De La Vega Pablo Augusto           1490 ARG S50  5½   0   40  42½  1    3   
  48  183     Sabri-Abdulla-Bamuallim               0 YEM S65  5½   0   39½ 42   2    4   
  49   87     Al Mamari Salem Said               1372 OMA S50  5½   0   38½ 41½  2    5   
  50   66     Mohammed Al Ryami                  1479 OMA U16  5½   0   38  41   3    5   
  51   61     Amirinasab Hossein                 1505 IRI U14  5½   0   37½ 39½  1    5   
  52    9     Mochizuki Masatoshi                1668 JPN      5½   0   35  37   1    4   
  53   95     Al Handhali Mazin                  1298 OMA      5½   0   28  33½  1    4   
  54  186     Schulte Pasqual                       0 GER       5   0   49  54   2    4   
  55   28     Imani Lasaki Hamed                 1626 SWE       5   0   47  51   2    5   
  56   85     Patnaik Sarthak                    1383 KEN U14   5   0   43  46½  2    4   
  57   33     Zhilkin Valeriy                    1604 TKM S65   5   0   42½ 45½  1    5   
  58   68     Al Sawafi Abdul Malik              1471 OMA       5   0   41  44½  4    5   
  59  140     Neo Wei Long Marius                1041 SGP U12   5   0   41  44½  2    4   
  60   60     Al-Qudaimi Abdullah                1507 YEM U14   5   0   41  43½  2    5   
  61   84     Aamer Saeed Alyileili              1385 UAE U12   5   0   41  43½  2    4   
  62  122     Al-Kuwari Turki                    1152 QAT U16   5   0   41  43½  1    3   
  63   80     Al Mamari Mohammed                 1409 OMA       5   0   41  42   2    5   
  64  103     Mugwanja Nathaniel                 1237 KEN U18   5   0   40½ 43½  4    5   
  65  113     Alghanim Faisal                    1187 KUW U16   5   0   40½ 43½  3    4   
  66   32     Mohnblatt Daniel                   1606 FRA S50   5   0   40½ 42   3    4   
  67   94     Al Yousufi Dawood                  1303 OMA U20   5   0   40  42   3    5   
  68   54 CM  Eisa Mohmood Alkhoori              1521 UAE U16   5   0   39½ 40½  2    4   
  69   86     Aljamaat Khaled                    1376 QAT U08   5   0   39  42   2    5   
  70   37     Khalili Mehdi                      1588 IRI       5   0   39  41   1    4   
  71   69     Czuprynski Janusz                  1465 POL S50   5   0   38½ 41   1    5   
  72  111     Almanaseer Talal                   1194 KUW       5   0   38  40½  2    4   
  73   91     Neo Han Sheng Marcel               1330 SGP U14   5   0   37  40½  2    4   
  74  117     Al Breiki Mohammed                 1166 OMA U14   5   0   37  39   3    5   
  75  116     Al Aidaroosi Mohamed               1166 YEM       5   0   35½ 38½  2    5   
  76  115     Jaberi Valeed                      1167 TUR U12   5   0   35½ 38   2    5   
  77   71     Njoroge Dadson Rwamba              1459 KEN       5   0   35  38   1    4   
  78  166     Bait Said Manaf Salim                 0 OMA      4½   0   46  50½  2    4   
  79   48     Al Ghafri Amer                     1550 OMA      4½   0   45½ 47   2    3   
  80  104     Abdulla Ateeq Alremaeithi          1236 UAE U14  4½   0   43  45½  4    4   
  81   90     Kuchiishi Yudai                    1332 JPN      4½   0   42½ 45½  2    4   
      100     Ahmad Saif                         1248 QAT U16  4½   0   42½ 45½  2    4   
  83  108     Eidi Eisa                          1216 KUW      4½   0   42  46   1    3   
  84   92     Izaan Shafeek                      1318 FID U12  4½   0   41½ 45   2    4   
  85   19     Hussein Siddig Mohamed             1644 SUD      4½   0   41½ 45   1    3   
  86   70     Aditya Shrivallabha Redij          1464 FID U14  4½   0   40½ 44   3    3   
  87   77     Al Hanai Said Hashil               1433 OMA S50  4½   0   40  43   1    4   
  88  178     Mohammed Taha Al Hetari               0 YEM      4½   0   39½ 43   1    3   
  89  163     Anand-Ochir Khurelbaatar              0 MGL U08  4½   0   39½ 42   1    3   
  90  107     Alansari Omar                      1216 KUW      4½   0   39½ 41½  3    4   
  91   99     Yuan Qijun                         1269 CHN      4½   0   39½ 41½  2    3   
  92   49     Murad Bino                         1548 JOR S65  4½   0   39  42½  1    4   
  93  123     Benigni Stefano                    1150 ITA U12  4½   0   39  41½  3    4   
  94  150     Al Hatmi Ammar                        0 OMA U12  4½   0   38½ 41½  1    4   
  95   96     Al Subhi Abdullah                  1292 OMA      4½   0   38½ 40½  2    4   
  96  181     Nabil Abdullah Salim Hadi             0 YEM      4½   0   38  40   2    4   
  97   72     Almuneer Muhammad                  1455 KUW      4½   0   35½ 38   2    4   
  98   18     Al Hatmi Khalid                    1648 OMA      4½   0   34½ 35½  2    4   
  99   45     Attir Abdurrahman                  1562 LBA      4½   0   32½ 35½  1    4   
 100  120     Almutawa Jassim                    1154 BRN      4½   0   32  34½  1    4   
 101   11     Alotaibi Dayfullah M               1666 KSA       4   0   40½ 44   1    4   
 102  101     Al Shereiqi Nasir                  1241 OMA       4   0   40½ 43½  2    4   
 103   62     Nitin Rathore                      1505 IND       4   0   39  42   2    3   
 104   39     Al Zaabi Faras                     1578 OMA       4   0   38  42   1    4   
 105    2     Gautier Marc                       1696 FRA S50   4   0   38  42   1    3   
 106   63     Alsaiti Mohamed Abdalgader         1504 LBA       4   0   37½ 41½  2    4   
 107  110     Muhammad Zaahir Naduvilaparambil   1205 FID U12   4   0   37½ 40½  1    3   
 108   73     Yasser Hamdan                      1445 JOR       4   0   37  41   1    4   
 109  177     Mohammad Shoaib Shahnawaz Ahmed       0 FID U14   4   0   36  38½  2    4   
 110   97     Al Badi Mohammed Issa              1291 OMA S50   4   0   35½ 37½  0    4   
 111  132     Al Bulushi Omar                    1098 OMA U16   4   0   34½ 37½  1    4   
 112  142     Al Saifi Nasser                    1013 OMA       4   0   34½ 36½  2    3   
 113  118     Al Hinai Abdul Rahim               1162 OMA       4   0   34½ 35½  3    4   
 114  119     Al Maawali Ammar                   1160 OMA U12   4   0   34  37   2    4   
 115  114     Al Ghanami Fuad                    1185 OMA       4   0   34  36½  3    3   
 116  169     Eid Mahmoud Ahmad                     0 KSA       4   0   33½ 36½  2    4   
 117  180     Mwangi Philip Njuguna                 0 KEN       4   0   33  35½  3    4   
 118  159     Al Sawafi Abdulrhman                  0 OMA U20   4   0   32½ 34½  1    4   
 119  138     Al Wardi Qusai                     1046 OMA U12   4   0   31½ 35½  3    3   
 120  133     Al Mayahi Nizar                    1081 OMA       4   0   31  33   3    4   
 121   57     Al Azri Ibrahim                    1516 OMA       4   0   29½ 33½  3    3   
 122  126     Alsultan Muhannad                  1133 KUW S50   4   0   28½ 29½  2    4   
 123  129     Al Riyami Mohammed                 1107 OMA U14  3½   0   40½ 44   0    2   
 124  139     Haidar Bachar                      1044 LBN      3½   0   38½ 42   1    3   
 125  144     Al Abri Almoatasim                    0 OMA      3½   0   37  40   0    3   
 126  161     Al Shami Abdul Samea Ali Saeed        0 YEM      3½   0   37  39   2    2   
 127  176     Mitsunami, Sohki                      0 JPN      3½   0   37  39   1    3   
 128  152     Al Kawni Gamal                        0 YEM      3½   0   36  39   1    3   
 129  125     Al Harrasi Osama Muntaser          1143 OMA U14  3½   0   35½ 37½  3    3   
 130   51     Al Busafi Khalid                   1542 OMA      3½   0   34  37½  1    3   
 131  106     Hudhaifa Maqbool                   1232 FID U12  3½   0   34  37   0    3   
 132  167     Bayramkulov Majid                     0 FID S50  3½   0   34  36   2    2   
 133  124     Al Breiki Almuaiyad                1144 OMA U12  3½   0   32½ 34½  1    3   
 134  188     Tokhirjonov Usmonkhon                 0 UZB U12  3½   0   31½ 34½  1    3   
 135  102     Al Yahmedi Abdul Rahman            1238 OMA U16  3½   0   31  33½  1    2   
 136  155     Al Maani Luqman                       0 OMA      3½   0   29½ 32   0    3   
 137  154     Al Lawati Fares                       0 OMA      3½   0   26½ 30   1    3   
 138   83     Alhassan Meshari                   1386 KUW      3½   0   26½ 28½  1    3   
 139   50     Selkridge Alanderson               1545 SKN      3½   0   21  24½  2    3   
 140  128     Al-Kuwari Hamad                    1115 QAT U14   3   0   39  43   0    2   
 141  190     Yahya Aref Al Qudaimi                 0 YEM U18   3   0   37  40   1    3   
 142  170     Gitau Joseph                          0 KEN       3   0   35  37½  1    3   
 143  146     Al Balushi Ahmed M H                  0 OMA S50   3   0   32½ 35½  1    3   
 144   31     Al Mamari Mohammed Salim           1606 OMA       3   0   32  35   1    3   
 145  105     Vedish Srivathsan                  1235 FID U14   3   0   32  34   1    2   
 146  121     Al Kindi Said                      1152 OMA       3   0   32  33   2    3   
 147  147     Al Balushi Ali Hassan                 0 OMA U12   3   0   30½ 32½  2    2   
 148  182     Ochieng Mourice                       0 KEN       3   0   30½ 32½  1    2   
 149  164     Atong Flavien                         0 KEN       3   0   29½ 31½  1    3   
 150  185     Savvides, Lazaros Joseph              0 CYP       3   0   29  32   1    2   
 151  157     Al Qasmi Ahmed                        0 OMA       3   0   29  31½  2    3   
 152  141     Al Riyami Saeed                    1028 OMA U10   3   0   29  31   1    3   
 153  172     Himoghno Pachal                       0 FID       3   0   28  29½  2    3   
 154  168     Dernaika Issam                        0 LBN       3   0   27½ 30½  0    1   
 155  137     Al Harrasi Omar                    1062 OMA       3   0   27  29   1    3   
 156  173     Kariuki Wilson                        0 KEN      2½   0   35½ 38   0    2   
 157  134     Al Sabagh Mohamed                  1081 OMA      2½   0   34  36   0    2   
 158  184     Salah Abdulkadir Nemar                0 YEM      2½   0   33  35½  2    2   
 159  127     Al Rahbi Mohammed Sufyan           1119 OMA U12  2½   0   32½ 35   1    2   
 160  130     Al Riyami Majd                     1099 OMA U08  2½   0   31  33   0    1   
 161   93     Al Hinai Osama                     1313 OMA      2½   0   27½ 30   1    2   
 162  112     Al Mamari Ghassan                  1193 OMA       2   0   33½ 35   1    1   
 163  135     Al Harthi Sulaiman                 1065 OMA S50   2   0   30½ 32½  0    1   
 164  156     Al Maawali Yousuf                     0 OMA U08   2   0   30  31   1    2   
 165  174     Mahakal Ved                           0 FID U18   2   0   28½ 30½  1    1   
 166  151     Al Jabri Shihab                       0 OMA U10   2   0   28  30   1    1   
 167  149     Al Hadhrami Haitham                   0 OMA       2   0   27  29   1    2   
 168  189     Tulyaganova Fazilat              F    0 UZB S50   2   0   27  29   0    1   
 169  109     Al Salmani Mazin                   1212 OMA       2   0   26½ 28½  1    2   
 170  148     Al Bulushi Ali                        0 OMA U14   2   0   25  27   1    1   
 171   76     Al Habsi Sultan Mohamed            1440 OMA       2   0   24  26   2    2   
 172  143     Al Busaidi Anwar Ali               1002 OMA      1½   0   31  33   0    1   
 173  145     Al Bahri Omar                         0 OMA U10   1   0   29½ 30½  0    1   
 174  153     Al Kharusi Sulaiman                   0 OMA U18   0   0   14½ 14½  0    0   
 175  175     Marquet Zachary                       0 FRA U14   0   0   12½ 12½  0    0   
 176    3     Brka Emad A.                       1679 LBA       0   0    0   0   0    0   
       13     Malki Ahmed S                      1664 KSA       0   0    0   0   0    0   
       16     Firooznia Mehrdad                  1659 IRI       0   0    0   0   0    0   
       34     Taqi Mohamed                       1602 BRN U18   0   0    0   0   0    0   
       43     Zgeta Faisal Mohamed               1569 LBA       0   0    0   0   0    0   
       74     Al Awad Naser                      1444 KSA       0   0    0   0   0    0   
       89     Al Balushi Khalid                  1334 OMA U18   0   0    0   0   0    0   
      131     Mohamed Fadil Syed Ibrahim         1099 FID U12   0   0    0   0   0    0   
      136     Lakomy Denis                       1064 FID       0   0    0   0   0    0   
      158     Al Sabahi Ahmed                       0 OMA U16   0   0    0   0   0    0   
      160     Al Shaibani Suhail                    0 OMA U10   0   0    0   0   0    0   
      162     Al Suqri Omar                         0 OMA       0   0    0   0   0    0   
      165     Avyukth Reddy Arrabolu                0 FID U10   0   0    0   0   0    0   
      171     Hemank Padhy                          0 FID U10   0   0    0   0   0    0   
      187     Siddharth Srijithesh                  0 FID U12   0   0    0   0   0    0 

FIDE World Amateur Championship Women U1700

Rank SNo.     Name                               Rtg FED Type Pts Res. BH. BH. Vict Vict 
   1    9     Anujin Bat-Amgalan              F 1421 MGL U20  7½   1   48  50½  3    7   
   2    4     Anudari Tsogdelger              F 1587 MGL U16  7½   0   47  51½  5    7   
   3    3     Khuslenzaya Baldanjantsan       F 1599 MGL U16   7   0   48½ 53   4    7   
   4   16 ACM Aditi Arun                      F 1328 IND U14   6   0   49½ 54½  2    5   
   5    1     Shybi Binoj                     F 1650 FID U16   6   0   45  49½  3    6   
   6   14     Kimani Wanjiru                  F 1356 KEN       6   0   43½ 46½  3    6   
   7    8     Amulya Guruprasad               F 1466 IND U16   6   0   43½ 46½  2    6   
   8   10     Sodgerelt Naranbold             F 1419 MGL U12  5½   0   48  51½  2    4   
   9   21     Rani Puja                       F 1226 IND      5½   0   45  49½  3    5   
  10    5 AFM Asudani Ruhani Raj              F 1576 IND U14  5½   0   41½ 45½  2    5   
  11   13     Nema Rabab                      F 1366 KUW      5½   0   40  43½  2    5   
  12   17     Al Ghafri Alanoud               F 1295 OMA      5½   0   39½ 43   3    5   
  13    6 WCM Abeer Ali                       F 1548 UAE       5   0   44  47½  2    4   
  14   15     Birzhan Amina                   F 1348 KAZ U16   5   0   42  43   1    4   
  15    2     Alipbek Arailym                 F 1632 KAZ U18   5   0   40  42   3    5   
  16    7     Alazmi Amani                    F 1522 KUW       5   0   39½ 41½  2    5   
  17   23     Almusawi Maram                  F 1189 BRN U16   5   0   37½ 40   2    4   
  18   24     Ahmed Najla                     F 1128 BRN      4½   0   39  42½  2    4   
  19   11     Al Mamary Kothar                F 1407 OMA U20  4½   0   38½ 41   2    4   
  20   18     Al Balushi Maryam Yusuf         F 1263 OMA U14  4½   0   38  39   1    4   
  21   20     Al Khoori Noora Mahmood Abdulla F 1231 UAE U16  4½   0   35  37   2    4   
  22   22     Al Busaidi Abrar                F 1194 OMA U20  4½   0   30  34½  2    4   
  23   28     Malavika Priyesh                F 1103 FID U14   4   0   40  43½  2    3   
  24   31     Mera Abdulaziz Aidarous         F 1035 UAE U16   4   0   38½ 41½  1    4   
  25   30     Suchitraa Viswanathan           F 1077 FID U14   4   0   36  39   0    2   
  26   29     Obaid Sondos                    F 1090 BRN U16   4   0   35½ 37½  2    4   
  27   32     Al Shukaili Reem                F 1012 OMA U16   4   0   35  38   1    4   
  28   12     Sara Gadalla Karar              F 1383 SUD       4   0   35  36   1    4   
  29   25     Al Reem Al Hamadi               F 1113 UAE U12   4   0   30  32½  1    4   
  30   38     Obaid Dania                     F    0 BRN      3½   0   39  42½  1    3   
  31   19     Al Maqbali Doaa                 F 1263 OMA U12  3½   0   33  36½  2    2   
  32   37     Nahla Awad Mohamed              F    0 SUD      3½   0   29  32½  1    3   
  33   27 ACM Mcdonald Margaret               F 1110 FRA S50   3   0   36½ 39½  1    3   
  34   33     Al Bulushi Reem                 F    0 OMA U16   3   0   32  34   1    3   
  35   40     Sarah Gothivarekar              F    0 FID U12   3   0   26½ 27½  1    2   
  36   36     Getali Kalra                    F    0 FID U14   2   0   31  33   1    2   
  37   26     Al Balushi Miznah               F 1112 OMA U12   2   0   30  31   0    1   
  38   34     Al Khanbashi Naama              F    0 OMA       1   0   26½ 27½  0    0   
  39   39     Rayan Osama Mohammed            F    0 SUD       ½   0    7  7½   0    0   
  40   35     Avantika Priyesh                F    0 FID U08   0   0    0   0   0    0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година