Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 741 : 20.11.2023

партии 6374
Турнири 50

Вижте всички включени турнири

Panama City PAN, 4th Open

Rank SNo.     Name                                  Rtg FED Type Pts Res. Vict BH.  SB   APts 
   1    4 IM  Terry Renato                         2503 PER      7½   0    6   47½ 41,25 7,6  
   2    3 GM  Cuenca Jimenez Jose Fernando         2505 ESP       7   ½    6   48½ 41,00  7   
   3    1 GM  Christiansen Johan-Sebastian         2612 NOR       7   ½    5   50½ 42,25 7,2  
   4    8 GM  Strikovic Aleksa                     2455 SRB S50  6½   0    6   46  34,25 6,4  
   5    6 IM  Soto Hernandez Henry                 2490 CUB      6½   0    4   48½ 37,25 6,6  
   6   25     Gonzalez Soto Pedro Jose             1913 PAN       6   0    6   40  25,00  6   
   7   11 GM  Mitkov Nikola                        2389 MKD S50   6   0    5   46  31,00  6   
   8   12 IM  Husbands Orlando                     2307 BAR       6   0    5   45½ 28,50  6   
   9   17 WGM Arribas Robaina Maritza            F 2174 CUB S50   6   0    5   44½ 28,75 5,8  
  10   20 CM  Delgado Rosas Alex Antonio           2105 PAN       6   0    5   44½ 28,50  6   
  11   13 IM  Baules Rodriguez Jorge Luis          2283 PAN       6   0    5   44  28,75  6   
  12   21 CM  Mendez Machado Andre                 2096 PAN U16   6   0    5   43  28,00  6   
  13   19 FM  Esquivel Golcher Luis Enrique        2108 PAN       6   0    5   41  27,00 5,8  
  14   18 CM  Ulloa Ruben Abraham                  2150 PAN       6   0    5   40½ 26,50 6,2  
  15    7 GM  Espinosa Veloz Ermes                 2478 CUB       6   0    4   49  34,75 5,8  
  16   10 IM  Duran Vega Sergio                    2392 CRC       6   0    4   48½ 34,50  6   
  17    5 GM  Cruz Cristhian                       2498 PER       6   0    4   48½ 32,50  6   
  18   16 FM  Leon Archibaldo Orlando Andres       2180 PAN      5½   0    5   38  24,25 5,4  
  19    2 GM  Almeida Quintana Omar                2509 CUB      5½   0    4   50½ 31,75 5,6  
  20    9 GM  Georgiev Vladimir                    2408 MKD      5½   0    4   46½ 29,25 5,4  
  21   14 IM  Lujan Carolina                     F 2258 ARG      5½   0    4   46½ 28,25 5,6  
  22   24     Batista Rosas Nicolas Arturo         1930 PAN U16  5½   0    4   41½ 25,25 5,4  
  23   23 FM  Sanchez Manzanares Jorge Luis        1987 PAN       5   0    5   43½ 20,00  5   
  24   15 CM  Ortiz Calderon Elio Rafael           2193 PAN S65   5   0    5   40½ 19,50  5   
  25   35     Lombardo Batista Elias               1755 PAN       5   0    5   37½ 17,50  5   
  26   36     Chen Austin Felipe Gabriel           1720 PAN       5   0    5   35½ 18,00  5   
  27   48     Cortes Franco Adrian Ignacio         1364 PAN U12   5   0    5   35  18,50  5   
  28   29     Okuno Okuno Rion                     1853 PAN U16   5   0    4   42½ 19,50  5   
  29   40     Fascio Outerbridge Arno Augusto      1664 PAN U18   5   0    4   42  19,00  5   
  30   22 CM  Neira Rodriguez Carlos Fernando      1996 PAN       5   0    4   41½ 20,00  5   
  31   30 WCM Castillo Beitia Ashley Alexandra   F 1830 PAN U14   5   0    4   38½ 19,50 5,2  
  32   26     Schnell Sebastian Narayana           1891 PAN U18   5   0    4   37  20,50  5   
  33   27     Ferreira Araujo Aldair Antonio       1889 PAN       5   0    4   35½ 20,50 4,9  
  34   34 CM  Sanchez Bermudez Rogelio Oscar       1762 PAN      4½   0    4   37½ 17,25 4,5  
  35   41     Camargo Silva Samir                  1616 PAN U14  4½   0    4   37½ 16,75 4,4  
  36   33 CM  Quintero Gabriel                     1764 PAN      4½   0    4   35  13,75 4,6  
  37   45     Kushinakajo Theo                     1530 PAN U16  4½   0    4   34½ 15,75 4,4  
  38   62     Mendez Machado Fatima              F 1138 PAN U12  4½   0    3   30½ 14,00 4,6  
  39   39     Hoyos Bedoya Nevardo                 1669 PAN S65   4   0    4   39½ 14,00  4   
  40   46     Castillo Miranda Mario Anel          1475 PAN U14   4   0    4   38½ 15,50  4   
  41   37     Robles Medina Nelson Humberto        1691 PAN       4   0    4   37  14,00  4   
  42   74     Higgins Benjamin Joseph                 0 USA       4   0    4   36  15,50  4   
  43   60     Pitty Rodriguez Lucas Antonio        1152 PAN U14   4   0    4   34  11,00  4   
  44   42     Acevedo Herrera Jonathan Ricardo     1596 PAN       4   0    3   37  16,50 4,1  
  45   49     Fabrega Van Der Laat Jose Bernardo   1359 PAN U12   4   0    3   36½ 16,50  4   
  46   52     Carrasco Chong Ian Pierre            1289 PAN U14   4   0    3   35  14,00 3,9  
  47   59     Gomes Barranco Manuel Ignacio        1160 PAN U12   4   0    3   32½ 13,50 4,2  
  48   64     Cebrian Kant Justo Jose              1055 PAN       4   0    3   31½ 12,00  4   
  49   58     Amelunge Moreno Oscar Alejandro      1161 PAN U12   4   0    3   28  11,50  4   
  50   76     Navarro Barrios Eduardo Javier          0 PAN U16   4   0    3   27½ 11,50 4,1  
  51   71     Castillo Munoz Eduardo Ahamed           0 PAN       4   0    2   34  16,50  4   
  52   50     Paredes Porcell Ana Sofia          F 1339 PAN U16   4   0    2   31½ 14,00 4,1  
  53   32     Carrillo Jose Antonio                1772 PAN      3½   0    3   37½ 14,25 3,5  
  54   28 CM  Oquendo Jimenez Abel                 1884 PAN      3½   0    3   35½ 10,50 3,4  
  55   55     Castillo Jimenez Giancarlo           1225 PAN U16  3½   0    3   35  12,00 3,4  
  56   70     Castiblanco Castano Emerson             0 PAN      3½   0    3   34  11,75 3,4  
  57   65     Navarro Barrios Andres Daniel        1043 PAN U10  3½   0    3   30½ 10,75 3,5  
  58   77     Ortega Hurtado Eunel Jesus              0 PAN       3   0    3   31  8,00   3   
  59   56     Shayegan Fernandez Yeisie Behroo   F 1191 PAN       3   0    3   31  7,00   3   
  60   57     Gomes Barranco Isabela Sofia       F 1174 PAN U14   3   0    3   30½ 8,00   3   
  61   79     Pico Brito Miguel                       0 PAN U14   3   0    2   30  6,50   3   
  62   80     Trigas Martinez Nicolas                 0 PAN U12   3   0    2   29  9,00   3   
  63   53     Barcia Dominguez Andrea Alejandra  F 1237 PAN U16   3   0    2   29  7,50   3   
  64   68     Bosquez Dominguez Johan Giovanny        0 PAN U14   3   0    2   28½ 9,50  3,1  
  65   69     Castiblanco Cardenas Camilo             0 PAN U12   3   0    2   26½ 7,75  2,9  
  66   54     Regalado Chong Jose Alberto          1227 PAN U16  2½   0    2   36½ 8,75  2,4  
  67   61     Urriola Torres Valentina           F 1148 PAN U14  2½   0    2   28  5,75  2,5  
  68   78     Palacios Vasquez Sara Camila       F    0 PAN U14  2½   0    1   28½ 5,75  2,6  
  69   63     Cortes Franco Sebastian Andres       1127 PAN U14  2½   0    1   25  5,00  2,6  
  70   73     Cortes Franco Alejandra            F    0 PAN U10  2½   0    1   24½ 4,75  2,4  
  71   72     Cebrian Castillo Justo Gabriel          0 PAN U08   2   0    1   26  4,50   2   
  72   44     Lobo Jimenez Mariana Esther        F 1554 PAN U16  1½   0    1   29  5,00  1,4  
  73   31     Campos David                         1821 PAN      1½   0    1   25  5,75  1,6  
  74   67     Amelunge Moreno Alan Alfredo            0 PAN U08   1   0    1   29  1,00   1   
  75   38     Aguilar Delgado Alberto              1672 CRC       0   0    0    0  0,00   0   
       43     Zuniga Samano Pablo Javier           1561 MEX U18   0   0    0    0  0,00   0   
       47     Rodriguez Bruno Andre                1422 PAN U14   0   0    0    0  0,00   0   
       51     Lopez Fraiz Ruben                    1315 PAN       0   0    0    0  0,00   0   
       66     Rosas Valdes Javier Alfonso          1039 PAN U12   0   0    0    0  0,00   0   
       75     Mendoza Jose                            0 PAN       0   0    0    0  0,00   0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година