Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 741 : 20.11.2023

партии 6374
Турнири 50

Вижте всички включени турнири

Platja d,Aro ESP, 13th Mediterranean Ch

Rank SNo.     Name                               Rtg FED Club                          Type Gr Pts BH. BH. Fide Res. Vict 
   1    4 GM  Gines Esteo Pedro Antonio         2471 ESP Barcelona, Club Escacs                6½  42  52½ 34½   0    4   
   2    2 IM  Iermito Sebastian                 2524 ITA Valls C.E.                            6½  41  51  35½   0    4   
   3    5 IM  Garriga Cazorla Pere              2462 CAT Mollet, Club D'escacs                 6½  40½ 52  36½   0    5   
   4   11 GM  Narciso Dublan Marc               2413 CAT Ateneu Colon C.E.                     6½  40½ 51½  34   0    4   
   5    3 GM  Asis Gargatagli Hipolito          2509 CAT Barbera C.E.                          6½  40½ 51   34   0    4   
   6    7 IM  Alexakis Dimitris                 2458 GRE GREECE                                6½  39½ 50½ 33½   0    5   
   7    9 IM  Ayats Llobera Gerard              2421 CAT Barcelona, Club Escacs                6½  39½ 50½  33   0    5   
   8   10 IM  Gilevych Artem                    2416 ITA ITALY                                  6  36½ 47  29½   0    4   
   9   27 MK  Lever Erwan                       2174 FRA Mollet, Club D'escacs              B   6  35½ 44½ 27½   0    5   
  10   12 FM  Trepat Herranz Joan               2385 CAT Lleida C.E.                           5½  38  48½  32   0    3   
  11   24 FM  Domene Mulyukov Alexander         2198 CAT Salauris Club D'escacs             B  5½  37½ 47½  29   0    4   
  12   22 MK  Rojano Alfonso Carlos             2207 CAT Vila Olimpica, Club D'escacs       A  5½  37½ 46   30   0    4   
  13   21 IM  Vehi Bach Victor Manuel           2216 CAT Valls C.E.                         A  5½  37  47½  27   0    4   
  14   16 FM  Jimenez Ruano Adrian              2281 CAT Colon Sabadell Chessy              A  5½  37  47   29   0    3   
  15    8 IM  Eugene Floryan                    2431 FRA FRANCE                                5½  36½ 47   30   0    5   
  16   15 FM  Lazaro Pujol Abel                 2293 CAT Figueres C.E.                      A  5½  36  46½ 30½   0    5   
  17   17 FM  Martinez Pla Xavier               2263 CAT Vila Olimpica, Club D'escacs       A  5½  34½ 44½  25   0    4   
  18   13 IM  Lacasa Diaz Jose Antonio          2352 CAT Gran Penya Vilanova C.E.              5½  33½ 44   29   0    4   
  19   14 FM  Masague Artero Guerau             2347 CAT Barcelona, Club Escacs                5½  33½ 43½ 27½   0    4   
  20   25 FM  Valle Luis Leo                    2189 CAT Gerunda, C.E.                      B  5½  33  41½  26   0    4   
  21    6 IM  Garcia Ramos Daniel               2461 CAT Colon Sabadell Chessy                  5  38  48½  29   0    4   
  22   41 WFM Makka Evanthia                  F 2004 GRE GREECE                             B   5  34½ 44  22½   0    4   
  23   18 FM  Garcia Jimenez Francisco Javier   2249 CAT Valls C.E.                     R1  A   5  34  44   26   0    4   
  24   19 MK  Ventura Bolet Alexandre           2245 CAT Vila Olimpica, Club D'escacs       A   5  34  44  25½   0    4   
  25   20 FM  Martin Barcelo Carles             2242 CAT Barcelona, Club Escacs             A   5  33  43½  26   0    4   
  26   23 IM  Hernando Rodrigo Julio Antonio    2200 CAT Ateneu Colon C.E.                  B   5  32½ 42   27   0    2   
  27   36     Pham Guerrero Sergi               2067 CAT Geva-Cea C.E.                      B   5  31½ 40   23   0    4   
  28   39 WFM Jimenez Fernandez Rebeca        F 2044 ESP VAL-Club Escacs Xeraco             B  4½  36  43½  23   0    3   
  29   26 MK  Banos Oscar                       2188 CAT Figueres C.E.                      B  4½  35  43½ 25½   0    4   
  30    1 GM  Alsina Leal Daniel                2533 CAT Barbera C.E.                          4½  33½ 43   26   0    3   
  31   38 CM  Menac Comas Joan Ramon            2044 CAT Catalonia-Joviat E.                B  4½  32½ 42   23   0    4   
  32   33     Pla Almenar Nel                   2079 CAT Vila Olimpica, Club D'escacs       B  4½  31½ 41½  21   0    3   
  33   31 WFM Guillo Longares Cecilia         F 2093 ESP MAD-Mostoles                       B  4½  31½ 40½  24   0    4   
  34   37 FM  Garcia Paolicchi Raul             2051 AND ANDORRA-Geva-Cea C.E.              B  4½  31½ 39½ 20½   0    4   
  35   40     De Lussac Estephe                 2013 FRA FRANCE                             B  4½  30  38½ 19½   0    4   
  36   42     Clot Chico Arnau                  1991 CAT Santa Eugenia Escacs               C  4½  29  39   20   0    3   
  37   29 WFM Rodriguez Redondo Adhara        F 2123 ESP Barcelona, Club Escacs             B   4  34½ 42  25½   0    3   
  38   45 WIM Makka Ioulia                    F 1900 GRE GREECE                             C   4  33½ 41   23   0    3   
  39   43     Alonso Gimenez Mauro              1933 CAT Gerunda, C.E.                      C   4  30½ 38½  20   0    4   
  40   44     Riera Morilla Elisabeth         F 1910 CAT Argentona C.P. Escacs          R1  C   4  29½ 37½  17   0    4   
  41   35     Mateu Guiu Esteve                 2075 AND ANDORRA-Geva-Cea C.E.              B   4  29  37½ 18½   0    2   
  42   47     Vinolas Anglada Laura           F 1855 CAT Figueres C.E.                      C   4  28½ 36½ 17½   0    3   
  43   32 WFM Galvan Cipriani Viviana         F 2083 ESP Barbera C.E.                       B   4  27½ 36½ 19½   0    3   
  44   52     Parramon Arimany Marc             1834 CAT Santa Eugenia Escacs               C   4  23½ 31   13   0    4   
  45   28 MK  Fortuny Profitos Jordi            2135 CAT Vila Olimpica, Club D'escacs       B  3½  33½ 42  22½   0    3   
  46   46     De Lomas Busquets Alba          F 1879 CAT Argentona C.P. Escacs              C  3½  32½ 41½ 20½   0    1   
  47   54     Moran Cabezas Eric                1736 CAT Platja D'aro, Club Escacs          D  3½  29½ 37½ 15½   0    2   
  48   50     Andreu Lopez Santiago             1839 ESP BALEARS-Club d'Escacs Tròpic       C  3½  28½ 36   18   0    3   
  49   34     Vinas Racionero Josep             2075 CAT Vilafranca C.E.                    B  3½  28  37   16   0    3   
  50   56     Lunin Bohomolets Iliia            1718 CAT Platja D'aro, Club Escacs          D  3½  28  35½  15   0    2   
  51   48     Canigueral Salvado Jaume          1853 CAT Fornells, Club D'escacs            C  3½  27½ 35½ 17½   0    3   
  52   30 WIM Zvereva Marija                  F 2105 MNC MONACO                             B  3½  26½ 35½ 16½   0    3   
  53   51     Diaz Comas Jordi                  1834 CAT Platja D'aro, Club Escacs          C  3½  26½ 34½  14   0    2   
  54   49     Vinals Rioja Jaume                1844 CAT Congres C.E.                       C   3  29  37½ 15½   0    2   
  55   64     Ballo Serrano Jan                 1548 CAT Gerunda, C.E.                      D   3  26½ 33   14   0    2   
  56   60     Vidal Traves Marti                1631 CAT Culonge I Sant Antoni, Escacs  R1  D   3  26  33   12   0    3   
  57   55     Hernando Rodrigo Inmaculada     F 1730 CAT Peons Del Bruc, Club D'escacs  R1  D   3  23½ 30½ 10½   0    1   
  58   58     Teixidor Banus Josep Maria        1667 CAT Santa Eugenia Escacs               D   3  22  29½  8½   0    1   
  59   61     Vidal Palou Jordi                 1620 CAT Santa Eugenia Escacs               D  2½  26  34   12   0    2   
  60   57     Leon Escoda Manel                 1682 CAT Cornella C.E.                  R1  D  2½  24½ 31½ 10½   0    2   
  61   62     Hernando Rodrigo Lourdes        F 1593 CAT Cadena Escacs                      D  2½  23½ 29½ 10½   0    1   
  62   53     Garcia Rodriguez Laia           F 1824 CAT Valls C.E.                         C   2  24½ 32   9½   0    1   
  63   63     Delbos Jean-Louis                 1581 FRA FRANCE                             D   2  22½ 29   7½   0    0   
  64   59     Giro Castellet Esteve             1633 CAT Blanes C.E.                        D   2  22  28½  9    0    1   
  65   65     Burset Camps Guillem              1409 CAT Cassa C.E.                         D  1½  22½ 29   7½   0    0


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година