Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 699 : 20.09.2022

партии 8280
Турнири 62

Вижте всички включени турнири

Tallinn EST, 31st Keres Mem Rapid

Rank SNo.     Name                      Rtg FED Club                Pts BH. BH. Res. 
   1    1 GM  Nyback Tomi              2555 FIN                      9  74½ 68½  0   
   2    7 GM  Volodin Aleksandr        2462 EST SK Diagonaal        8½  77  70½  0   
   3    3 GM  Meshkovs Nikita          2536 LAT Läti                8½  74½ 68½  0   
   4   15 IM  Seeman Tarvo             2257 EST Pühajärve MK        8½  71½ 65   0   
   5    4 GM  Ehlvest Jaan             2510 USA Võru MK              8  73  67   0   
   6    5 GM  Blomqvist Erik           2491 SWE                      8  72½ 67½  0   
   7   13 GM  Novik Maxim              2331 LTU                      8  71½ 65½  0   
   8    2 GM  Shabalov Alexander       2553 USA                     7½  74½ 68½  0   
   9   10 FM  Chukavin Kirill          2396 EST SK Reval-Sport      7½  71  65   0   
       14     Klabis Rokas             2290 LTU - - -               7½  71  65   0   
  11   24     Ristoja Samu             2169 FIN - - -               7½  70½ 65½  0   
  12    8 IM  Cruz Lledo Pablo         2430 ESP Hispaania           7½  70  64   0   
  13   11 IM  Krupenski Juri           2360 EST Vabaettur           7½  66½ 61   0   
  14   19 FM  Paakkonen Timo           2220 FIN                     7½  66  60½  0   
  15   16     Maryasin Boris           2241 ISR                     7½  65  59½  0   
  16    6 GM  Stremavicius Titas       2471 LTU                      7  75  69   0   
  17   20 IM  Kiik Kalle               2214 EST Pühajärve MK         7  72  66½  0   
  18    9 GM  Kanep Meelis             2429 EST T. Truusi MKK        7  71½ 66   0   
  19   12 FM  Luukkonen Tommi          2340 FIN                      7  71½ 65½  0   
  20   36     Povilaitis Tomas         2009 LTU                      7  70  64½  0   
  21   28     Krivenko Dion            2088 EST Kadrioru MK          7  67½ 62½  0   
  22   17 CM  Valgmae Toomas           2240 EST MK Faalanks          7  67½ 62   0   
  23   29     Rychagov Nikita          2083 EST Malekool 64          7  66  60½  0   
  24   18 IM  Shishkov Andrei          2237 EST T. Truusi MKK        7  64  59   0   
  25   58     Freibergs Andrejs        1769 LAT                      7  61½ 56½  0   
  26   39 FM  Narva Jaan               1977 EST MK Faalanks          7  60½ 56   0   
  27   54     Tilvikas Justas          1847 LTU                      7  60  55   0   
  28   40     Miettinen Teemu          1957 FIN                      7  58  53½  0   
  29   22     Kanep Siim               2184 EST MK Faalanks         6½  68  62½  0   
  30   47     Narmontas Raimondas      1896 LTU                     6½  67  62   0   
  31   21     Pedoson Georg Aleksander 2213 EST MK Kaksikodad       6½  65½ 60   0   
  32   26     Thorhallsson Simon       2095 ISL                     6½  65  60   0   
  33   23     Lifshits Felix           2183 ISR                     6½  63½ 58½  0   
  34   46 WFM Vidruska Renate          1916 LAT                     6½  62½ 57½  0   
  35   44     Shaw Dashiell L          1927 ENG                     6½  62  58   0   
  36   37     Neff Sergei              2004 EST Kadrioru MK         6½  57½ 53   0   
       55     Garber Vjatseslav        1813 EST Kadrioru MK         6½  57½ 53   0   
  38   27     Mateu Guiu Esteve        2092 AND                      6  66  61½  0   
  39   52     Bazilius Augustinas      1878 LTU                      6  64½ 60   0   
  40   25     Soot Margus              2138 EST Viimsi MS Apones     6  64½ 59½  0   
       32 FM  Schults Olev             2038 EST Pühajärve MK         6  64½ 59½  0   
  42   30     Walker Samuel A          2051 ENG                      6  64  59   0   
  43   69     Dzjuba Jegor             1652 EST SK Reval-Sport       6  63  58   0   
  44   31     Medar Marti              2050 EST T. Truusi MKK        6  62  58   0   
  45   41     Mikko Rondo              1953 EST Pärnu Spordikool     6  61½ 57   0   
  46   49 WFM Blokhin Sofia            1888 EST Maleklubi Vektor     6  59  55   0   
  47   63     Orgse Karl Kristofer     1725 EST MK Kaksikodad        6  58½ 54½  0   
  48   50     Raag Ardi                1881 EST MK Kaksikodad        6  58½ 54   0   
  49   43     Hartio Ilkka             1937 FIN                      6  57  53   0   
  50   60     Gay Conor                1754 ENG                      6  56  51½  0   
  51   73     Kokk Karl Mattias        1572 EST SK Reval-Sport       6  55½ 52   0   
  52   42     Haavamae Henrik          1947 EST SK Reval-Sport       6  55  50½  0   
  53   57     Nikitin Pjotr            1781 EST Kadrioru MK          6  52  48½  0   
  54   68     Jarnstrom Henrik         1663 FIN Soome                6  50½ 46½  0   
  55   88     Pallum Rasmus            1451 EST Rae Huvialakool     5½  64½ 59   0   
  56   66     Kull Tormi               1693 EST Rae Huvialakool     5½  61  56½  0   
  57   48     Tolmacevs Artjoms        1892 LAT                     5½  60  55½  0   
  58   45     Pietinen Pekka           1926 FIN - - -               5½  59  54½  0   
       51 WFM Narva Regina             1879 EST SK Reval-Sport      5½  59  54½  0   
  60   35 WIM Tsifanskaya Ludmila A    2013 ISR                     5½  58  53   0   
  61  112     Dunne Christopher           0 ENG                     5½  57½ 53   0   
  62   91     Cherentsov Mikhail       1407 EST Maleklubi Vektor    5½  57  53   0   
  63   80     Derbenev Arseniy         1525 LAT                     5½  56  51½  0   
  64   65     Golsta Ramona            1697 LAT                     5½  55½ 51   0   
  65   75     Lainevool Mirko          1549 EST Rae Huvialakool     5½  53  49½  0   
  66   95     Kikkas Daniel            1345 EST Rakvere MK          5½  50½ 47   0   
  67   33     Johansson Jukka          2024 FIN - - -                5  63½ 58½  0   
  68   34     Mattsson Michael         2018 SWE                      5  61½ 56½  0   
  69   74     Oim Mikk Kaarel          1559 EST Tartu Kalev          5  56½ 52½  0   
       76     Maciulaityte Barbora     1544 LTU                      5  56½ 52½  0   
  71   94     Barea Tarin Pedro Jose   1373 ESP Hispaania            5  56  51½  0   
  72   70     Levchenko Marina         1644 EST Vabaettur            5  55½ 51½  0   
  73   87     Koosel Hans-Georg        1463 EST MK Kaksikodad        5  55  51   0   
  74   77     Lehes Erik Johannes      1537 EST Tartu Kalev          5  54½ 51   0   
  75   67     Teemae Leo               1669 EST MK Chess Continent   5  54½ 50½  0   
  76   79     Kais Kaarel              1526 EST Pühajärve MK         5  54  50½  0   
  77   85     Dukov Vladimir           1496 EST MK Kaksikodad        5  53  49½  0   
  78   78     Vieira Daniel            1536 USA                      5  52  48   0   
       92     Haapsal Maria Ioanna     1389 EST MK Kaksikodad        5  52  48   0   
  80   96     Saar Ivari               1342 EST - - -                5  49  46   0   
  81   93     Spirkova Marija          1381 LAT                      5  46½ 43   0   
  82   89     Polendik Tiina           1443 EST Kose Male-kabeklubi  5  41½ 38½  0   
  83   72     Ilves Juri               1582 EST - - -               4½  55½ 52   0   
  84   83     Padari Tuudur Jakob      1505 EST Rae Huvialakool     4½  53  49½  0   
  85   84     Azarkevics Aleksejs      1503 LAT                     4½  51  47½  0   
  86  107     Kallo Kaur               1090 EST Rae Huvialakool     4½  51  47   0   
  87   56     Ivanov Stepan EST        1795 EST - - -               4½  50½ 46   0   
  88   61     Kushnir Roman            1754 EST - - -               4½  49½ 46   0   
  89  101     Rudyk Olexandra          1243 UKR - - -               4½  46  42½  0   
  90  109     Orlova Sofiya            1088 EST MK Vektor           4½  45  41½  0   
  91   53     Blake J Morgan           1864 ENG                      4  58  53   0   
  92   64     Otsmann Villu            1720 EST - - -                4  54½ 50   0   
  93   81     Schmidt Mait             1518 EST MK Kaksikodad        4  54  51   0   
  94   86     Shadrina Eva             1478 EST SK Reval-Sport       4  51½ 47½  0   
  95   97     Roots Lem-Leonhard       1316 EST Rae Huvialakool      4  50  46½  0   
  96  103     Kais Kristofer           1159 EST MK Areng             4  48  44½  0   
  97  116     Luhaäär Aare                0 EST                      4  46  42½  0   
  98   82     Rytova Merike            1515 EST Pühajärve MK         4  45½ 42½  0   
  99  115     Leht Karl Samuel            0 EST MK Kaksikodad        4  44½ 41   0   
 100  105     Panfilov Sergei          1112 EST - - -                4  44  41½  0   
 101  108     Magi Ramon               1088 EST MK Kaksikodad        4  42½ 40   0   
 102  118     Soroka Nikita               0 EST                      4  42  38½  0   
 103   90     Parik Kerttu-Lisett      1439 EST Kose Male-kabeklubi  4  41½ 39   0   
 104   62     Brade Henry              1729 FIN                     3½  46½ 43½  0   
      106     Rudiger Maria Helena     1107 EST Maleklubi Vektor    3½  46½ 43½  0   
 106  117     Rudiger Emma Viktoria       0 EST Maleklubi Vektor    3½  44  42   0   
 107  102     Reinholm Karl Kristjan   1197 EST Rae Huvialakool     3½  44  41½  0   
 108   71     Poldoja Ants             1617 EST Keila MK             3  51  47½  0   
 109   98     Alisaari Vellu           1293 FIN                      3  49½ 46   0   
 110  104     Muutnik Ranno            1150 EST                      3  43  40½  0   
 111  114     Ianchenko Vladyslav         0 UKR                      3  40½ 38   0   
 112   99     Sokolova Sofiya          1276 EST Maleklubi Vektor     3  40  38   0   
 113  111     Demakina Nadezda            0 LAT                      3  35½ 33½  0   
 114  110     Rudiger Camilla Anna     1053 EST Maleklubi Vektor     3  35½ 33   0   
 115  100     Jogi Henry               1245 EST MK Areng            2½  47  44½  0   
 116  119     Toomast Nora                0 EST MK Areng            2½  40½ 38   0   
 117   38     Vohla Mihkel             1980 EST                      2  51  47½  0   
 118   59     Hansson Markus           1760 EST MK Kaksikodad        2  48½ 45   0   
 119  113     Ianchenko Illia             0 UKR                      1  38½ 36   0   


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година