Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 665 : 10.10.2021

партии 2785
Турнири 29

Вижте всички включени турнири

Tatranska Lomnica SVK, Tatry Open 2021

Rank SNo.     Name                    Rtg FED Club                                    Type Gr  Pts BH. RtgØ Vict 
   1    1 IM  Berezjuk Sergej        2397 CZE Interchess Z.S.                         S60       7  47  2219  5   
   2    7 IM  Hagarova Zuzana        2279 SVK MŠK KdV Kežmarok                                  7  46  2116  5   
   3    2 GM  Manik Mikulas          2351 SVK ŠK Prakovce                                      6½  49½ 2229  4   
   4   10 FM  Vojtek Vladimir        2257 SVK ŠKŠ Dubnica n/V                                  6½  48  2190  5   
   5    5 FM  Kusa Jakub             2303 CZE Moravská Slavia Brno                    U18      6½  47½ 2172  4   
   6    8 IM  Vyskocil Neklan        2272 CZE ŠK Duras BVK                                     6½  45½ 2046  4   
   7    9 FM  Turcan Richard         2263 SVK ŠK Junior CVČ Banská Bystrica           U18      6½  44½ 2002  6   
   8   31     Steiner Bruno          2075 AUT                                                  6½  40½ 1948  6   
   9    4 IM  Lanc Alois             2306 SVK Lokomotíva Trnava                       S60       6  49  2195  4   
  10   27 FM  Kolesar Milan          2102 SVK ŠK Strelec Devínska Nová Ves            S60       6  48½ 2236  4   
  11    6 FM  Vojta Tomas            2301 CZE TJ Spartak Vlašim                                 6  48  2158  4   
  12   12 IM  Pribyl Josef           2235 CZE ŠK Dopravní podnik Praha                S60       6  47½ 2035  3   
  13   20     Stevik Patrik          2148 SVK ŠK Junior CVČ Banská Bystrica           U18       6  46  2029  4   
  14   15 IM  Kantorik Marian        2204 SVK INBEST Dunajov - Martin                           6  44  2048  4   
  15   18 FM  Daels Marc             2173 BEL                                         S60       6  44  2048  4   
  16   14     Rybka Simon            2208 SVK ŠK TJLŠ VD Poprad                       U18       6  43  2034  5   
  17   42 WFM Sevcikova Lucia        1998 SVK MKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto              U18       6  42  2019  4   
  18   47     Dvorak Vladimir        1929 CZE SK ROŠÁDA Prostějov                     S60       6  37  1817  5   
  19    3 FM  Motuz Karol            2330 SVK ŠKŠ Dubnica n/V                         S60      5½  48  2177  3   
  20   28     Vorisek Jakub          2101 CZE TJ Spartak Vlašim                       U18      5½  45½ 2058  4   
  21   13 IM  Petran Peter           2231 SVK ŠK Slovan Bratislava                    S60  Slo 5½  45½ 2054  4   
  22   44     Steiner Juraj          1949 CZE Steinitz - Makabi Praha                 S60      5½  44  2035  5   
  23   32 FM  Lys Josef              2059 CZE Sokol Brušperk                          S60      5½  44  2031  5   
  24   19 FM  Karlik Vladimir        2156 CZE Slavia Kroměříž                         S60      5½  44  1997  3   
  25   30     Kukucka Matej          2096 SVK MKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto                       5½  42½ 2011  4   
  26   26     Janousek Petr          2104 CZE TJ Šakal Kozolupy                                5½  42  1994  4   
  27   22     Contos Vaclav          2129 CZE Karlovarský šachklub Tietz                       5½  41½ 1987  4   
  28   25     Skreno Vladimir        2110 SVK Nitriansky Šachový Klub Nitra                    5½  41  1923  5   
  29   34     Bulava Petr            2029 CZE Slavoj Poruba                                    5½  40½ 1967  5   
  30   24     Kopriva Martin         2119 CZE ŠK Dopravní podnik Praha                         5½  40½ 1948  5   
  31   41     Kolesar Peter          2001 SVK TJ Mladosť Žilina                                5½  40  1904  4   
  32   37     Hurtak Otto            2016 CZE TJ Bohemians Praha                               5½  40  1850  3   
  33   21     Demeter Peter          2142 SVK PŠK Tatran Dason ISM Prešov             S60      5½  39½ 1816  5   
  34   43     Plasil Petr            1955 CZE TJ Kobylisy                                      5½  38½ 1808  5   
  35   16 FM  Sobek Jaroslav         2192 CZE Šachový klub Karviná                    S60       5  46  2074  3   
  36   46     Giertli Vladimir       1938 SVK ŠO Podbrezová                           S60       5  44½ 2026  4   
  37   56     Bochnickova Simona     1870 SVK KŠN Bratislava                          U18       5  43½ 2079  4   
  38   33     Lukac Roman            2055 SVK ŠK Junior CVČ Banská Bystrica                     5  42  1959  3   
  39   35 FM  Valenta Vit Vaclav     2028 CZE SK Velke Losiny                                   5  42  1957  3   
  40   40 FM  Mikulas Dusan          2003 SVK ŠK Slovan Bratislava                    S60  Slo  5  41½ 1925  4   
  41   29     Kovacik Emil           2098 SVK ŠKŠ Dubnica n/V                         S60       5  41½ 1865  5   
  42   36     Gettler Daniel         2016 SVK ŠK Krasňany                             S60       5  41  1884  4   
  43  116     Durana Jonas           1466 SVK Tatran Bratislava                       U18       5  40½ 1943  5   
  44   53     Hujo Jozef             1896 SVK ŠK Zemplín Michalovce                   S60       5  40½ 1892  4   
  45   57     Sosovickova Jana       1867 SVK ŠKŠ Dubnica n/V                         U18       5  40  1921  4   
  46   70     Starychfojtu Josef     1799 CZE ŠK Řevnice                                        5  38½ 1889  5   
  47   65     Hradsky Ales           1835 CZE Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov           5  38½ 1667  4   
  48   38     Kolman Richard         2013 SVK ŠK Slovan Bratislava                    S60  Slo  5  38  1813  3   
  49   45 FM  Psaila Clarence        1946 MLT                                                   5  36  1781  2   
  50  120     Kopaczewski Zbigniew   1348 POL                                                   5  36  1766  4   
  51   73     Verba Vladimir         1779 SVK MŠK Vranov nad Topľou                             5  36  1697  4   
  52   80     Fejtek Petr            1728 CZE ŠK Kladno                                         5  35½ 1761  2   
  53   66     Palka Miroslav         1833 SVK ŠK Senica                               S60       5  35  1674  4   
  54   63     Patola Eero            1842 FIN                                         S60       5  35  1650  4   
  55   58     Egli Urs               1863 SUI                                         S60       5  33½ 1660  5   
  56   64     Huncar Martin          1838 SVK ŠK Doprastav Bratislava                           5  32  1659  4   
  57   11 CM  Pein Jonathan          2255 ENG                                                  4½  43½ 2001  4   
  58   17 FM  Sejkora Vlastimil      2178 CZE SK Děčín                                S60      4½  43½ 1963  4   
  59   51     Striskova Lucia        1923 SVK KŠN Bratislava                          U18      4½  40  1954  4   
  60   83     Recky Norbert          1711 SVK MŠK Spišská Nová Ves                             4½  40  1859  2   
  61  108     Sekova Olivia          1536 SVK Šachy REINTER                           U18      4½  39½ 1865  4   
  62   50     Hronik Petr            1923 CZE TJ Jawa Brodce                                   4½  39  1843  3   
  63   81     Repak Jan              1722 CZE TJ Ostrava                                       4½  38½ 1839  3   
  64   75     Janik Marek Tobias     1768 SVK Liptovská šachová škola                 U18      4½  38½ 1828  3   
  65   68     Salomons Lorenzo       1827 SVK Sk Junior Cvc Banska Bystrica           S60      4½  38  1779  3   
  66   72     Prachar Josef          1795 CZE GROP Praha                              S60      4½  37½ 1793  3   
  67   48 WCM Turkova Karolina       1928 SVK Liptovská šachová škola                          4½  37  1755  2   
  68   69     Bracha Pavel           1818 CZE SK ROŠÁDA Prostějov                              4½  36½ 1742  4   
  69   74     Bracok Stefan          1769 SVK ŠKM Liptovský Hrádok                    S60      4½  36½ 1701  4   
  70  100     Koska Jiri             1603 SVK Šachy Reinter Košice                    U18      4½  36½ 1692  3   
  71   59     Stanko Ivan            1859 SVK ŠK Doprastav Bratislava                          4½  35½ 1628  4   
  72   54     Puroila Sippo          1882 FIN                                         S60      4½  35  1729  2   
  73   76     Munk Lubomir           1748 SVK ŠK Slovan Bratislava                    S60  Slo 4½  33  1641  4   
  74   60     Skapikova Lubica       1858 SVK ŠK Senica                                        4½  33  1626  4   
  75   86     Simonova Stela         1682 SVK Šachy REINTER                           U18       4  42½ 1921  2   
  76   23     Privara Igor           2128 SVK ŠK Slovan Bratislava                    S60  Slo  4  42  1992  4   
  77   55     Briza Jiri             1879 CZE Tatra Kopřivnice                        S60       4  41½ 1866  3   
  78  114     Magda Filip            1478 SVK Šachový Klub Sabinov                    U18       4  41  1810  3   
  79   92 WCM Sosovickova Martina    1638 SVK ŠKŠ Dubnica n/V                         U18       4  39  1865  4   
  80   96     Smetana Peter          1626 SVK Šachy REINTER                           U18       4  39  1753  3   
  81   67     Hanzluvka Peter        1829 SVK ŠK Osuské                               S60       4  38½ 1866  3   
  82  103     Haasova Timea          1583 SVK ŠK Rajec                                U18       4  37  1770  4   
  83   79     Diviak Rudolf          1741 SVK ŠK Osuské                               S60       4  37  1700  3   
  84   49     Kucera Michal          1925 SVK ŠK STRELEC Devínska Nová Ves            S60       4  35½ 1813  4   
  85   77     Klanica Anton          1747 SVK Lokomotíva Trnava                       S60       4  35½ 1768  2   
  86  113     Kapolkova Greta        1499 SVK KŠN Bratislava                          U18       4  35  1692  3   
  87   84     Durovka Marek          1702 SVK ŠK Junior CVČ Banská Bystrica           U18       4  35  1613  4   
  88   52     Walter Ema             1911 SVK KŠN Bratislava                          U18       4  34½ 1801  4   
  89   85     Sokolovsky Jakub       1699 SVK ŠK Doprastav Bratislava                 U18       4  34  1722  2   
  90   98     Krestian Darius        1613 SVK ŠK Zemplín Michalovce                   U18       4  34  1681  3   
  91  119     Bilik Matej            1358 SVK Šachy REINTER                           U18       4  33  1685  4   
  92   78     Houdek Daniel          1744 CZE TJ Spartak Vlašim                                 4  33  1646  2   
  93   93     Feldvabl Vilem         1635 CZE TJ Náměšť n/Oslavou                     S60       4  33  1562  4   
  94  133     Martinec Tomas         1804 CZE ŠK Šenov                                          4  32  1702  2   
  95   61     Pozsar Peter           1857 SVK ŠK Senec                                          4  32  1608  3   
  96  112     Romanova Ela           1502 SVK ŠK Skalica                              U18      3½  38½ 1833  3   
  97   82     Satnik Jozef           1714 SVK Šachy REINTER                                    3½  38½ 1700  3   
  98  117     Skutil Frantisek Elias 1392 CZE ŠK Líně                                 U18      3½  37½ 1833  3   
  99   39 FM  Tepper Frantisek       2011 SVK ŠK Slovan Bratislava                    S60  Slo 3½  37  1797  2   
 100  111     Baron Patrik           1521 SVK Šachy Reinter Košice                    U18      3½  36  1725  2   
 101   95     Janouskova Adela       1627 CZE ŠK Líně                                 U18      3½  35½ 1742  2   
 102   88     Janas Peter            1675 SVK Sk Hlohovec                             S60      3½  35  1689  1   
 103   94     Vrbiar Tomas           1628 SVK ŠK Senec                                         3½  35  1679  3   
 104   91     Zentko Ladislav        1650 SVK Individuálny člen                       S60      3½  35  1645  3   
 105  107     Piovar Jaroslav        1537 SVK TJ Mladosť Žilina                                3½  34½ 1735  1   
 106   90     Sajtlava Igor          1650 SVK ŠKŠ Dubnica n/V                         S60      3½  32  1624  1   
 107  104     Andras Anton           1571 SVK TJ Slávia Košice                                 3½  31  1597  2   
 108  129     Ropovik Samuel         1172 SVK Šachy Reinter Košice                    U18      3½  31  1512  1   
 109  102     Mazak Ryan             1595 SVK TJ Slávia Košice                        U18      3½  30½ 1552  3   
 110  125     Shykhnenko Hryhorii    1256 SVK ŠK Doprastav Bratislava                 U18      3½  30  1656  3   
 111   62     Elias David            1852 SVK Šachový klub Sabinov                    U18       3  38½ 1803  2   
 112   97     Wasik Jozef            1623 POL                                         S60       3  35  1724  3   
 113  110     Blizman Marian         1530 SVK Sk Doprastav Bratislava                           3  34½ 1708  0   
 114  118     Gay Lukas              1365 SVK Šachy Reinter Košice                    U18       3  32  1670  2   
 115  105     Muller Martin          1561 SVK Šachy Reinter Košice                              3  31½ 1595  2   
 116  106     Cebo Vladimir          1543 SVK ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava         S60       3  31  1633  3   
 117  126     Livnansky Michal       1235 SVK ŠK Doprastav Bratislava                 U18       3  31  1632  2   
 118  109     Slivka Vasil           1532 SVK TJ Sokol Ľubotice                       S60       3  30  1523  2   
 119  115     Dubnicka Ferdinand     1477 SVK ŠKŠ Dubnica n/V                         S60       3  29  1470  3   
 120   71     Hagara Eduard          1796 SVK MŠK KdV Kežmarok                        S60       3  28  1530  2   
 121  101     Lembidakis Michael     1600 FIN                                         S60       3  27  1414  2   
 122  128     Janouskova Eliska      1188 CZE ŠK Líně                                 U18       3  27  1406  1   
 123  131     Muller Tomas           1065 SVK Šachy Reinter Košice                    U18       3  26  1544  1   
 124   99     Sedlak Mikulas         1608 SVK Šachy REINTER                           S60      2½  36½ 1764  2   
 125  121     Janik Branislav        1294 SVK Liptovská šachová škola                          2½  30½ 1601  2   
 126   89     Kaminsky Ladislav      1651 SVK Šachový klub Sabinov                             2½  30½ 1544  2   
 127  124     Livnansky Tomas        1260 SVK ŠK Doprastav Bratislava                 U18      2½  28½ 1468  2   
 128  134     Haasova Nina           1190 SVK ŠK Rajec                                U18      2½  26½ 1491  1   
 129  132     Magdova Lucia          1055 SVK Šachový klub Sabinov                    U18      2½  24½ 1395  1   
 130   87     Mesaros Jan            1677 SVK ŠK Levice                               S60       2  33½ 1545  1   
 131  122     Fujerik Stefan         1285 SVK Individuálny člen                       S60       2  26  1505  0   
 132  127     Koscelnikova Monika    1210 SVK MŠK KdV Kežmarok                        U18       2  25½ 1394  1   
 133  123     Magda Juraj            1276 SVK Šachový Klub Sabinov                             1½  23  1331  0   
 134  130     Hudak Michal           1167 SVK Šachy Reinter Košice                    U18       0  24½ 1469  0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година