Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 741 : 20.11.2023

партии 6374
Турнири 50

Вижте всички включени турнири

Volta Redonda BRA, PanAm Ch U20 (b)

Boys U20

Rank SNo.    Name                                  Rtg FED Type Gr  Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1    1 IM Flores Quillas Diego Saul Rodri      2414 PER U18  U18 7½   0   43½ 48  5   6   
   2    7    Tomiello Lucas Costamilan            2279 BRA U20  U20  7   0   42½ 46½ 5   6   
   3    5 FM Schnaider Ilan                       2333 ARG U12  U12 6½   0   41  44½ 5   5   
   4   18    Reyes Zavaleta Fabian Ricardo        2122 PER U18  U18  6   0   44  46  4   6   
   5    2 FM Sathish Pranav                       2412 USA U14  U14  6   0   37½ 41  4   4   
   6   12    Ibarra Juan Martin                   2213 ARG U20  U20 5½   1½  47  50  4   4   
   7   11 IM Soriano Quispe Ivan Excender         2214 PER U20  U20 5½   1   47  50½ 5   4   
   8    4 FM Oro Faustino                         2377 ARG U10  U10 5½   ½   44  48  4   4   
   9   14 CM De Siqueira Luigy Lira               2179 BRA U16  U16  5   0   43  46  4   2   
  10    9    Piccoli Lucas Fonseca                2225 BRA U20  U20  5   0   42½ 47  5   4   
  11   19 CM Montes Orozco Miguel Angel           2097 MEX U16  U16  5   0   41½ 44½ 4   2   
  12   10 FM Vasquez Vargas Henry Richard         2216 PER U18  U18  5   0   40½ 44  4   4   
  13    6 IM Filgueiras Nathan Felipe             2323 BRA U20  U20  5   0   39½ 43  4   3   
  14   13    Labussiere Yago                      2185 BRA U20  U20  5   0   39  42½ 5   3   
  15    3 FM Vazquez Facundo                      2407 URU U20  U20  5   0   38½ 42  5   3   
  16   27    Reyes Zavaleta Cristhian Yamil       1804 PER U14  U14  5   0   38  40  4   4   
  17   16    Castro Salgado Pablo                 2150 CHI U16  U16 4½   0   45  48  4   3   
  18   23    Varillas Jimenez Ivan                1985 PER U18  U18 4½   0   43½ 46½ 4   3   
  19   17    Tomiello Mateus Costamilan           2145 BRA U20  U20 4½   0   39½ 41½ 5   4   
  20   15 CM Ribeiro Matheus Mendes Domingues     2150 BRA U18  U18 4½   0   39½ 41½ 5   2   
  21   28    Nascimento Nicolas Daniel Trindade   1797 BRA U16  U16 4½   0   37½ 40½ 5   1   
  22    8 FM Silva Kaua Marques                   2235 BRA U18  U18 4½   0   35½ 39  4   4   
  23   25    Lima Carlos Eduardo I De Araujo      1857 BRA U20  U20 4½   0   33½ 35½ 4   4   
  24   21 CM Casalaspro Mathias Andre             2060 BRA U12  U12  4   0   40½ 44  5   2   
  25   22 FM Munoz Ramos Christopher              2038 CHI U12  U12  4   0   37  40  5   3   
  26   26    Cahuapaza Tarapaca Leonardo          1818 PER U16  U16  4   0   31½ 33½ 4   4   
  27   31    Nascimento Kaio Vinicius Da Trindade 1310 BRA U14  U14 3½   0   35½ 37½ 5   3   
  28   20    Seccafim Caic Dos Santos             2062 BRA U20  U20 3½   0   33½ 35½ 5   3   
  29   24    Nascimento Luiz Eduardo Da Trindade  1877 BRA U08  U08 3½   0   31  33  5   2   
  30   29    Da Fonseca Pinto Joao Gabriel Alves  1762 BRA U20  U20 3½   0   30½ 32½ 4   2   
  31   36    Reimberg Arthur Bernardo                0 BRA U10  U10 3½   0   28½ 30½ 4   1   
  32   32    Reyes Zavaleta Sergio Gabriel        1287 PER U12  U12  3   1   30½ 32½ 5   2   
  33   30    Errazola Mauricio                    1725 URU U20  U20  3   0   34  36  4   3   
  34   34    De Mattos Pedro Benedito Flores         0 BRA U18  U18 2½   1   30½ 32½ 4   1   
  35   33    Andriska Matheus Jose Amante         1261 BRA U10  U10 2½   0   26  28  4   1   
  36   35    De Oliveira Joao Pedro Almeida          0 BRA U16  U16  ½   0   24½ 26  3   0   

Girls U20

Rank SNo.     Name                               Rtg FED 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Pts Res. Vict  SB   Koya 
   1    9 WFM Garcia Andrada Heidy Nicole       1854 PER *  ½  1  1  0  1  1  1  1  1  7½   ½    7   27,75  3½  
   2    7 WIM Bravo Mallco Kate Azumi           2004 PER ½  *  ½  1  1  ½  1  1  1  1  7½   ½    6   27,75  3½  
   3    6 WIM Obregon Garcia Roxangel           2138 CUB 0  ½  *  ½  1  ½  1  1  1  1  6½   0    5   21,50  2½  
   4    2     De Freitas Isabella Ribeiro Conti 1867 BRA 0  0  ½  *  1  ½  1  1  1  1   6   1    5   18,00  2   
   5    5 WFM Contreras Huaman Fiorella         1896 PER 1  0  0  0  *  1  1  1  1  1   6   0    6   19,00  2   
   6   10     Rozas Lazcano Valeska             1650 CHI 0  ½  ½  ½  0  *  1  1  1  1  5½   0    4   16,00  1½  
   7    8     Velarde Alarcon Jhoana            1375 BOL 0  0  0  0  0  0  *  1  1  1   3   0    3   3,00   0   
   8    3     Sarmento Flora Ferreira              0 BRA 0  0  0  0  0  0  0  *  1  1   2   0    2   1,00   0   
   9    4     Cardoso Rafaela Martins              0 BRA 0  0  0  0  0  0  0  0  *  1   1   0    1   0,00   0   
  10    1     Martins Clarisse Aparecida Da S.     0 BRA 0  0  0  0  0  0  0  0  0  *   0   0    0   0,00   0   


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година