Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 699 : 20.09.2022

партии 8280
Турнири 62

Вижте всички включени турнири

Yalta UKR, Black Sea GP Rapid 2022

Rank SNo.     Name                    Rtg FED Club                    Pts BH. BH. Vict Res. BL 
   1    2 GM  Смирнов Павел          2550 RUS Ставропольский край      9  83½ 78   7    0   5  
   2    1 GM  Афанасьев Никита       2604 RUS Москва                   9  81½ 75½  7    0   5  
   3    7 GM  Луговской Максим       2454 RUS Краснодарский край      8½  77  72   8    0   6  
   4    4 GM  Моисеенко Вадим        2495 RUS Вологодская область      8  82  76½  5    0   5  
   5    6 GM  Кряквин Дмитрий        2460 RUS Республика Крым          8  80½ 75½  6    0   5  
   6    9 FM  Хрипаченко Александр   2283 RUS Краснодарский край       8  75  71   7    0   6  
   7    8 IM  Трускавецкий Александр 2369 RUS Республика Крым         7½  79½ 74½  7    0   6  
   8    3 IM  Ильин Тимофей          2531 UKR ЯНАО                    7½  79½ 74½  6    0   6  
   9    5 IM  Ваструхин Олег         2466 RUS Краснодарский край       7  78  72½  6    0   5  
  10   11     Саратовский Дмитрий    2157 UKR Республика Крым          7  74  70   7    0   5  
  11   15     Кровкин Григорий       1879 RUS Республика Крым          7  73½ 69   7    0   6  
  12   12     Бельмескин Илья        2156 RUS Красноярский край        7  73½ 68½  5    0   5  
  13   14     Мухтаров Леонид        1975 UKR Республика Крым          7  72  67   7    0   5  
  14   10 IM  Василевич Татьяна      2225 RUS Республика Крым          7  72  67   6    0   6  
  15   13     Иванов Максим          2103 RUS Республика Крым          7  71½ 66   7    0   6  
  16   19     Конюшок Ефрем          1814 RUS Республика Крым          7  70  65½  7    0   5  
  17   23     Саввопуло Анатолий     1772 UKR Республика Крым          7  69  65½  6    0   5  
  18   22 WFM Пищаль Юлия            1787 UKR Республика Крым          7  64  60   6    0   6  
  19   17     Носач Роман            1830 RUS Республика Крым         6½  70  65   6    0   5  
  20   25     Каменская Марина       1763 RUS Республика Крым         6½  67  63   6    0   5  
  21   16     Кряквин Андрей         1852 RUS Ростовская область      6½  67  62½  5    0   5  
  22   27     Панахова Елена         1731 UKR Республика Крым         6½  66½ 62½  6    0   5  
  23   21     Шапка Владимир         1801 UKR Республика Крым         6½  62½ 58½  6    0   5  
  24   28     Бабошин Дмитрий        1729 RUS Республика Крым         6½  61  60½  6    0   6  
  25   20     Крепкий Игорь          1809 RUS Республика Крым          6  73  69   6    0   6  
  26   24     Брусиловский Борис     1769 UKR Республика Крым          6  69  64½  5    0   5  
  27   18     Морин Андрей           1824 RUS Красноярский край        6  68  64   5    0   6  
  28   39     Слободянюк Егор        1414 RUS Республика Крым          6  66  62½  5    0   6  
  29   31     Нелюбин Сергей         1641 UKR Севастополь              6  64½ 61   5    0   5  
  30   30 AFM Хворост Иван           1699 RUS Севастополь              6  63½ 60   5    0   6  
  31   35     Пробер Егор            1485 RUS Республика Крым          6  63½ 60   5    0   5  
  32   40     Родичев Сергей         1376 RUS Республика Крым          6  63½ 59½  6    0   5  
  33   34     Бурдяк Артем           1490 RUS Республика Крым          6  62½ 59½  5    0   6  
  34   78     Фатхлисламов Роман     1000 RUS Республика Башкортостан  6  62½ 58   5    0   5  
  35   37     Железной Семен         1448 RUS Ростовская область       6  61  57   6    0   5  
  36   52     Логвинов Николай       1191 RUS Республика Крым          6  53½ 52½  5    0   5  
  37   26     Мироненко Андрей       1734 RUS Республика Крым         5½  64½ 61½  5    0   5  
  38   41     Мезенцев Алексей       1366 RUS Республика Крым         5½  64  60   5    0   6  
  39   29     Комисаренко Михаил     1718 RUS Республика Крым         5½  62½ 58½  5    0   5  
  40   43     Воробьева Наталия      1338 RUS Республика Крым         5½  60½ 56½  5    0   6  
  41   36     Кучинский Артём        1476 UKR Республика Крым         5½  59½ 57½  5    0   6  
  42   38     Кривошапов Иван        1416 RUS Республика Крым         5½  59½ 57½  4    0   5  
  43   44     Фатхлисламов Родион    1312 RUS Республика Башкортостан 5½  57  53½  5    0   5  
  44   33     Александров Руслан     1490 RUS Республика Крым         5½  55  54   5    0   5  
  45   61     Василенко Дарина       1099 RUS Республика Крым         5½  50½ 48½  5    0   5  
  46   32     Алимжанов Амир         1529 RUS Республика Крым          5  60  56   3    0   6  
  47   45     Терих Кирилл           1272 RUS Республика Крым          5  59  56   5    0   6  
  48   42     Злобина Яна            1355 RUS Республика Крым          5  58½ 55½  5    0   6  
  49   51     Коровин Роман          1197 RUS Республика Крым          5  57  54   4    0   6  
  50   46     Злобин Артём           1245 RUS Республика Крым          5  56  52½  5    0   6  
  51   53     Горбунов Александр     1188 RUS Республика Крым          5  53  50   5    0   6  
  52   49     Повзнер Вадим          1235 RUS Камчатский край          5  51  50½  5    0   6  
  53   47     Кучеренко Даниил       1240 RUS Республика Крым          5  51  48   4    0   4  
  54   55     Попова Екатерина       1163 RUS Республика Крым          5  50½ 48½  5    0   6  
  55   48     Белоусов Иван          1237 RUS Республика Крым         4½  61½ 57½  4    0   5  
  56   50     Громов Михаил          1222 RUS Республика Крым         4½  58½ 55   4    0   5  
  57   59     Повзнер Григорий       1137 RUS Республика Крым         4½  54½ 51   4    0   6  
  58   73     Кривошеев Демид        1009 RUS Республика Крым         4½  50  46½  4    0   5  
  59   56     Кузьмина Ангелина      1157 RUS Республика Крым         4½  41  40½  4    0   6  
  60   58     Солдатов Давид         1139 RUS Республика Крым          4  53  52   4    0   6  
  61   62     Родичев Федор          1099 RUS Республика Крым          4  52½ 49   4    0   5  
  62   75     Гугу Айлин             1000 RUS Республика Крым          4  51½ 48   4    0   5  
  63   60     Едигарян Тигран        1112 RUS Республика Крым          4  47½ 45½  4    0   5  
  64   64     Курочка Матвей         1065 RUS Республика Крым          4  46  45½  4    0   6  
  65   63     Виноградов Вениамин    1096 RUS Республика Крым          4  46  45   4    0   5  
  66   68     Гугу Диляра            1035 RUS Республика Крым          4  42  41½  4    0   5  
  67   77     Колосов Вадим          1000 RUS Республика Крым          4  40½ 40   3    0   5  
  68   74     Белогородский Давид    1000 RUS Республика Крым          4  39  38½  3    0   5  
  69   69     Веселова Мария         1029 RUS Ростовская область      3½  47½ 45½  3    0   5  
  70   70     Ситников Сергей        1028 RUS Республика Крым         3½  44  43½  3    0   6  
  71   65     Рыбка Георгий          1063 RUS Республика Крым          3  53½ 50   3    0   5  
  72   54     Фандеев Макар          1174 RUS Республика Крым          3  52½ 49   3    0   4  
  73   71     Вихляев Лука           1014 RUS Республика Крым         2½  46½ 46   2    0   4  
  74   76     Гуцол Глеб             1000 RUS Республика Крым         2½  43  42½  1    0   5  
  75   66     Бычков Антон           1061 RUS Республика Крым          1  44½ 42½  1    0   2  
  76   72     Моздакова Виктория     1013 RUS Республика Крым          1  41½ 41   1    0   5  
  77   67     Воронина Екатерина     1042 RUS Республика Крым          ½  41½ 40½  0    0   5  
  78   57     Фетисов Матвей         1146 RUS Республика Крым          0  38½ 37½  0    0   0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година