Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 742 : 01.12.2023

партии 7177
Турнири 65

Вижте всички включени турнири

Montesilvano ITA, WYCC U18 (b) 2023

World Youth Ch Boys U18

Rank SNo.    Name                              Rtg FED Club Type Pts Res. BH. BH.  SB   Vict 
   1    3 IM GREBNEV Aleksey                  2500 FID Rus  U18  9½   0   74  78½ 65,25  9   
   2    1 GM MURZIN Volodar                   2625 FID Rus  U18   9   0   74  79½ 64,50  7   
   3    8 IM ANSAT Aldiyar                    2418 KAZ      U18  8½   0   74½ 79  58,50  7   
   4   24 FM OLSSON William                   2372 SWE      U18   8   0   69  74  52,50  6   
   5   16 FM JUHASZ Agoston                   2401 HUN      U18   8   0   66½ 71½ 48,25  6   
   6   25 CM MAYANK Chakraborty               2368 IND      U18   8   0   66½ 71  49,25  7   
   7    2 IM PRRANEETH Vuppala                2512 IND      U18   8   0   65½ 70  48,00  8   
   8   28 FM WONG Zhenyong Jayden             2356 SGP      U18   8   0   64  68  47,50  6   
   9   32 FM BACOJO Mark Jay                  2335 PHI      U18  7½   0   71  76  47,50  7   
  10   18 FM PASTI Aron                       2397 HUN      U18  7½   0   70  75  47,00  7   
  11   29 FM POPOV Konstantin                 2345 FID Rus  U18  7½   0   69½ 74½ 48,00  6   
  12   21 FM BAI Adelard                      2384 TPE      U18  7½   0   63½ 69  46,25  5   
  13   91    KENBEILOV Timur                  2044 KAZ      U18  7½   0   58  61  38,50  7   
  14   22 FM NOVOSEL Lovro                    2375 CRO      U18  7½   0   57½ 62  43,50  6   
  15   34 FM CZERNEK Tymon                    2329 POL      U18   7   0   68  73  44,25  6   
  16   17    DZIDA Kamil                      2399 POL      U18   7   0   68  72½ 45,00  4   
  17    6 IM GALAVIZ MEDINA Sion Radamantys   2461 MEX      U18   7   0   67  72½ 43,75  5   
  18   19 FM NGUYEN Quoc Hy                   2392 VIE      U18   7   0   67  71½ 43,25  5   
  19   42 FM CHYZY Jakub                      2286 POL      U18   7   0   66  70  37,50  7   
  20   36 FM ELMI Saad Abobaker               2321 NOR      U18   7   0   65½ 70  39,25  6   
  21   88    CHEN Hongsen                     2061 CHN      U18   7   0   64½ 70  43,25  5   
  22   15 FM DOMALCHUK-JONASSON Aleksandr     2403 ISL      U18   7   0   63½ 68½ 40,75  5   
  23   20 IM ILAMPARTHI A R                   2385 IND      U18  6½   0   72½ 77  40,25  5   
  24    4 IM OHANYAN Emin                     2466 ARM      U18  6½   0   71  77  43,25  6   
  25   10 FM LAMAZE Simon                     2415 FRA      U18  6½   0   68½ 73½ 39,75  5   
  26   23 FM CESAR MAESTRE Bernardo           2373 ESP      U18  6½   0   67  72  40,50  4   
  27   43    EIDELMAN Gabriel                 2284 USA      U18  6½   0   67  70½ 36,50  5   
  28   69    SCHOUTEN Mathias Lind            2175 NOR      U18  6½   0   66½ 69  37,75  5   
  29    5 IM RAZAFINDRATSIMA Timothe          2462 FRA      U18  6½   0   63  67½ 36,25  5   
  30   62 FM UNNELAND Mathias                 2197 NOR      U18  6½   0   62½ 65½ 35,00  4   
  31   13 FM AMILAL Munkhdalai                2404 MGL      U18  6½   0   62  66½ 38,25  5   
  32   44 FM OROZBAEV Eldiar                  2278 KGZ      U18  6½   0   62  66½ 37,75  5   
  33   14 FM COLBOW Collin                    2403 GER      U18  6½   0   61½ 66  36,50  5   
  34   31 FM BARANCIUC Alexandr               2338 MDA      U18  6½   0   61½ 66  36,00  5   
  35   12 FM DAVTYAN Arsen                    2406 ARM      U18  6½   0   59½ 64  34,75  5   
  36   54    JIANG Qinyu                      2247 CHN      U18  6½   0   59  63  35,00  3   
  37   96    VASYNDA Oleksandr                2001 UKR      U18  6½   0   57½ 61  33,25  5   
  38   11 IM TADIC Stefan                     2407 SRB      U18  6½   0   56  60½ 35,75  4   
  39   41 FM STEPANENCU Nicodim-Cosmin        2289 ROU      U18  6½   0   56  60½ 32,50  5   
  40   52 FM SCHLEGEL Igor                    2251 SUI      U18  6½   0   51½ 55½ 30,50  5   
  41    9 IM ARFAN Aditya Bagus               2415 INA      U18   6   0   68½ 74  38,00  4   
  42   64 FM KHODER Akram                     2191 LBN      U18   6   0   65½ 69  34,75  4   
  43   45 FM RYBKA Simon                      2271 SVK      U18   6   0   64  68½ 35,00  4   
  44   49 FM LIU Casper                       2261 DEN      U18   6   0   64  67½ 34,25  5   
  45   61 FM SILVA Pedro Gil Ferreira Da      2203 POR      U18   6   0   63½ 65½ 31,00  4   
  46   37 FM BICER Atakan Mert                2318 TUR      U18   6   0   63  68  33,25  5   
  47    7 IM KOSTOLANSKY Sebastian Lukas      2427 SVK      U18   6   0   62½ 67  34,00  3   
  48   57 CM KRIVENKO Dion                    2218 EST      U18   6   0   62½ 65½ 32,25  5   
  49   68    POZZARI Simone                   2186 ITA      U18   6   0   61½ 66½ 33,00  4   
  50   89    HOMMADOV Amanmuhammet            2055 TKM      U18   6   0   61  65½ 32,25  4   
  51   82 CM ANG Ern Jie Anderson             2103 MAS      U18   6   0   60½ 65½ 34,50  3   
  52   39 FM SAHAKYAN Aleks                   2303 ARM      U18   6   0   60½ 65  31,75  5   
  53   27 FM TALIBOV Shiroghlan               2362 AZE      U18   6   0   59½ 64  33,75  2   
  54   38 FM GOROSHKOV Maksym                 2303 SLO      U18   6   0   59  63½ 32,75  4   
  55   40 FM MELIAN Juan Sebastian            2291 PAR      U18   6   0   59  63½ 32,50  5   
  56   48 FM HARSHAD S                        2263 IND      U18   6   0   59  63  30,50  4   
  57   71    BRNUSAK Tomas                    2171 SVK      U18   6   0   58  62  30,25  5   
  58   85    ISRAILOV Agil                    2070 AZE      U18   6   0   57  60  27,25  5   
  59  107    VRASHANK Chouhan                 1898 IND      U18   6   0   56  59½ 30,50  5   
  60   46 FM KRISTOFERITSCH Daniel            2270 AUT      U18   6   0   55  59  30,75  2   
  61   56 CM LOFTGAARD Mikkel Vinh            2225 DEN      U18  5½   0   67  71½ 32,50  5   
  62   59    MIERINS Emils Janis              2208 LAT      U18  5½   0   65  69½ 30,50  5   
  63   30 FM KRALLIS Christos                 2339 GRE      U18  5½   0   61½ 65½ 27,25  5   
  64   50    KASIPOUR AZBARI Seyed Arvin      2261 SUI      U18  5½   0   60  62½ 27,50  4   
  65   73    GAGIC Milan A                    2164 SRB      U18  5½   0   59  63½ 28,75  5   
  66   90    GU Xianghan                      2049 CHN      U18  5½   0   58  62½ 30,75  2   
  67   76 CM PRISACARU Stefan-Emilian         2148 ROU      U18  5½   0   58  62  29,00  3   
  68   33 FM FRANK Adam                       2330 CZE      U18  5½   0   57½ 62  29,75  3   
  69   47    DREELINCK Adriaan                2264 BEL      U18  5½   0   57  61  28,25  4   
  70   66 CM PADUANO Claudio                  2188 ITA      U18  5½   0   57  59½ 24,50  5   
  71   63 CM CHINGUUN Bayaraa                 2193 MGL      U18  5½   0   57  59  24,25  5   
  72   55    KIENBOECK Benjamin               2228 AUT      U18  5½   0   56  60  28,00  4   
  73  100    HARTOFYLAKAS Spyros              1966 GRE      U18  5½   0   55  57½ 25,50  3   
  74   79    JOVANOVSKI Teodor                2140 MKD      U18  5½   0   54  56½ 24,50  4   
  75   26 IM MANISH Anto Cristiano F          2366 IND      U18  5½   0   52½ 56½ 26,75  4   
  76   97    VELKOSKI Stojan                  1985 MKD      U18  5½   0   50½ 52½ 21,25  5   
  77   78 FM QALICHAVA Akaki                  2141 GEO      U18   5   0   62½ 66½ 28,75  2   
  78   65 FM OCHEDZAN Tymon                   2190 POL      U18   5   0   60½ 64½ 25,25  4   
  79   60 IM OTERO MARINO Alain               2204 CUB      U18   5   0   60½ 64  24,25  3   
  80   74 FM PEGNO Mattia                     2155 ITA      U18   5   0   58  62  23,00  5   
  81   94    ARUN Kataria                     2034 IND      U18   5   0   57  59½ 24,00  4   
  82   83    SISIC Muhamed                    2096 BIH      U18   5   0   56½ 60  23,00  4   
  83   67    BERMUDEZ UREBA Juan Diego        2186 ESP      U18   5   0   56½ 59  21,00  5   
  84   81 CM MIAZHYNSKI Michael               2109 AUT      U18   5   0   56  59½ 23,50  3   
  85   53 CM YOO Eugene                       2247 USA      U18   5   0   55½ 58½ 23,25  3   
  86   77    ISMAIL Mohammed Aayan            2143 ENG      U18   5   0   55  59  24,50  4   
  87   35 FM MARAKOVITS Nico                  2324 AUT      U18   5   0   55  57½ 24,50  2   
  88   51    MESKENAS Paulius                 2261 DEN      U18   5   0   54  57½ 22,75  3   
  89   58 CM VAUPOT Luka                      2216 SLO      U18   5   0   53½ 56½ 22,75  4   
      102    GIORDANI Luca                    1930 ITA      U18   5   0   53½ 56½ 22,75  4   
  91  103    THORISSON Benedikt               1908 ISL      U18   5   0   53  55½ 20,50  4   
  92   99    KOSTA Kelvin                     1969 ALB      U18   5   0   50½ 53½ 19,75  4   
  93  104    BERGAMASCHI Elia                 1905 ITA      U18   5   0   48½ 51½ 19,25  4   
  94  108    CAVE Iwan                        1886 WLS      U18   5   0   48½ 51½ 19,00  4   
  95  126    HUANG Hsuan-Chen                 1324 TPE      U18   5   0   47  51  21,00  4   
  96  115    QIU Peter Yong                   1729 CAN      U18   5   0   46  48  18,00  5   
  97   75    BRIEM Benedikt                   2149 ISL      U18  4½   0   64½ 68  24,75  4   
  98   70    NIED Pascal                      2172 GER      U18  4½   0   63½ 67½ 24,25  3   
  99   92    OLUKA Robert Mcligeyo            2038 KEN      U18  4½   0   61  64  22,50  3   
 100   80    CISZEWSKI Krzysztof              2120 POL      U18  4½   0   57  60½ 22,25  2   
 101   86    NIKOLOV Yavor                    2067 BUL      U18  4½   0   56½ 60½ 22,50  3   
 102   84 FM MENA Martin                      2082 EGY      U18  4½   0   52  56  19,50  4   
 103   87    ROTONDARO Alberto                2065 ITA      U18  4½   0   51  55  19,25  3   
 104   98    ISKOS Lukas                      1971 DEN      U18  4½   0   51  54  17,75  4   
 105  106 CM HARTLEY James                    1899 AUS      U18  4½   0   49½ 52½ 17,50  3   
 106  112    JUSUFI Ahmet                     1853 KOS      U18  4½   0   49  52½ 19,00  4   
 107   72    POSASKOV Nikita                  2169 LTU      U18  4½   0   48½ 52½ 20,25  3   
 108  105    ANDJELIC Djordje                 1904 MNE      U18  4½   0   48½ 51½ 16,75  4   
 109  123    DE MAUPEOU D`ABLEIGES Alexandre  1504 NZL      U18  4½   0   48½ 51  15,75  4   
 110  111    HOEKMAN Samuel                   1857 CAN      U18  4½   0   43  45  13,50  3   
 111   95    MIOTTO Alberto                   2017 ITA      U18   4   0   58  60  17,25  3   
 112   93 CM WANG Ruicheng                    2034 AUS      U18   4   0   52½ 55  15,75  3   
 113  109    DIAZ GONZALEZ JARDON Emmanuel    1886 MEX      U18   4   0   49  52  15,75  3   
 114  121    ALESSANDRONI Giancamillo         1543 ITA      U18   4   0   45½ 47½ 13,75  3   
 115  119    RAKAN Dasa                       1661 JOR      U18   4   0   45  47½ 12,50  4   
 116  114    QIU Andrew Yu                    1729 CAN      U18   4   0   44½ 47  14,25  3   
 117  122    SILADAENG Teewasu                1520 THA      U18   4   0   44½ 47  13,75  3   
 118  113    IMPIVAARA Anton                  1740 FIN      U18   4   0   44  46  12,25  3   
 119  132    KAITANO Henry Ishamel               0 ZIM      U18   4   0   42  44  12,50  4   
 120  101    KRIEM Med Amine                  1941 MAR      U18   4   0   41½ 45½ 15,00  2   
 121  117    ROMERO GONZALEZ Carlos Leander   1676 ITA      U18  3½   0   48½ 50½ 10,50  3   
 122  118    SERAFINI Luigi                   1671 ITA      U18  3½   0   46½ 49½ 12,75  2   
 123  110    THORSTEINSSON Thorsteinn Jakob F 1882 ISL      U18  3½   0   45½ 48½ 13,00  2   
 124  127    KUSAKULPIBOON Sirawich           1305 THA      U18  3½   0   42  44  10,75  3   
 125  131    CHANG Ching Ting                    0 TPE      U18  3½   0   40  42  9,25   3   
 126  124    ARTEMIOU Giorgos                 1345 CYP      U18   3   0   46  48½ 9,50   2   
 127  120    BORBA Joao Miguel Barbosa        1571 BRA      U18   3   0   43  45  8,50   3   
 128  129    HUANG Huan-Ting                  1234 TPE      U18   3   0   42  44½ 10,00  2   
 129  125    AMANKOS Erbolat                  1341 KAZ      U18   3   0   35  37  8,75   2   
 130  116    AVERSA Filippo                   1715 ITA      U18  2½   0   42½ 44½ 7,75   2   
 131  133    LIM Jiseong                         0 KOR      U18  2½   0   38½ 40½ 5,50   1   
 132  134    YEH Hsin-Tso                        0 TPE      U18  2½   0   36½ 38½ 6,00   2   
 133  128    LANCIOTTI Alessandro             1298 ITA      U18   2   1   38  40  4,50   2   
 134  130    BARBA Francesco                  1110 ITA      U18   2   0   36½ 38½ 5,50   1   

World Youth Ch Boys U16

Rank SNo.    Name                               Rtg FED Club Type Pts Res. BH. BH.  SB   Vict 
   1    6 IM SEEMANN Jakub                     2417 POL      U16  9½   0   73½ 78½ 67,50  8   
   2    1 IM KLIMKOWSKI Jan                    2520 POL      U16   9   ½   76½ 82½ 64,25  8   
   3    7 FM COSTA Leonardo                    2397 GER      U16   9   ½   72½ 78  61,00  8   
   4    5 FM MAKKAR Rajat                      2452 FRA      U16  8½   0   72½ 78  58,50  7   
   5   27 FM SAPENOV Daniyal                   2296 KAZ      U16   8   0   66½ 72  51,00  8   
   6   51 CM WAFA Hamed                        2177 EGY      U16   8   0   66  70  50,00  6   
   7    9 IM ASWATH S                          2373 IND      U16   8   0   64  67½ 49,25  7   
   8   24 IM KARSTEN Jan                       2306 RSA      U16   8   0   58½ 63  47,00  7   
   9    3 FM MACIAS PINO Diego                 2457 ESP      U16  7½   0   71½ 76  46,00  6   
  10   15 FM PILIPOSYAN Robert                 2345 ARM      U16  7½   0   71  76  48,25  6   
  11   23 FM BORRMANN Laurenz                  2309 AUT      U16  7½   0   66½ 71½ 45,00  6   
  12   39    PIDLUZNIJ Gleb                    2246 LTU      U16  7½   0   61  65  41,00  6   
  13   19 FM GASPARYAN Erik R.                 2320 ARM      U16   7   0   72½ 78  46,75  6   
  14   31 FM SULEIMEN Ergali                   2285 KAZ      U16   7   0   71½ 77  44,50  6   
  15    2 IM KVALOY Aksel Bu                   2457 NOR      U16   7   0   68  73  45,00  6   
  16   17 FM KANOV Nikola                      2339 BUL      U16   7   0   66½ 71½ 41,25  5   
  17   45    PADHYE Rohan                      2221 USA      U16   7   0   66  70½ 40,75  6   
  18   16 FM ZHAO Erick                        2340 USA      U16   7   0   65  69½ 42,25  6   
  19   12 FM MAKRIDIS Dimitrios                2357 GRE      U16   7   0   62½ 66½ 39,25  5   
  20    8 FM MAGOLD Filip                      2382 ROU      U16   7   0   62  66½ 40,50  5   
  21   41 FM ZHAKSHYLYKOV Erzhan               2232 KGZ      U16   7   0   62  66  37,50  5   
  22   28 FM OLENIK CAMPA Rudi                 2294 SLO      U16   7   0   60½ 64  38,00  4   
  23   99    ALTYNBEKULY Madiyar               1923 KAZ      U16   7   0   60  63½ 37,50  6   
  24   36 FM CHYNDYGYR Tamerlan                2260 FID Rus  U16   7   0   59  63  38,50  6   
  25   13 FM HAGNER Bennet                     2356 GER      U16  6½   0   71½ 76½ 40,75  6   
  26   58 CM ADIREDDY Arjun                    2155 IND      U16  6½   0   68½ 73  39,75  6   
  27   40    SALONEN Aku                       2239 FIN      U16  6½   0   67½ 71½ 37,25  5   
  28   88    BAYANTAS Asman                    2011 KAZ      U16  6½   0   67  71½ 39,00  5   
  29   33 FM XU Daniel                         2266 CAN      U16  6½   0   66½ 71  38,00  4   
  30   57    POUPALOS Nikolaos                 2156 GRE      U16  6½   0   66½ 69½ 37,75  6   
  31   80 CM CHIA Yu Zhe Ashton                2043 SGP      U16  6½   0   66  70½ 38,25  5   
  32    4 FM DEUER Marius                      2453 GER      U16  6½   0   66  70½ 38,25  4   
  33   69    DOMIN Yan                         2106 UKR      U16  6½   0   65½ 69½ 38,00  4   
  34   61    LI Shanglin                       2142 CHN      U16  6½   0   63½ 67½ 37,00  4   
  35   55 FM AKHILBAY Imangali                 2166 KAZ      U16  6½   0   63½ 67½ 36,75  6   
  36   38    PASEKA Matyas                     2250 CZE      U16  6½   0   61½ 65½ 34,75  5   
  37   65    ERMACHENKO Manuel                 2121 ESP      U16  6½   0   61½ 65  35,25  5   
  38   18 FM SODERSTROM Adrian                 2330 SWE      U16  6½   0   59½ 64  37,50  4   
  39  105    CAO Qingfeng                      1853 CHN      U16  6½   0   59½ 63  33,75  5   
  40   32    HEINRICH John                     2269 GER      U16  6½   0   59  63  38,00  5   
  41   14 FM PALCZERT Matyas                   2349 HUN      U16  6½   0   58  63  35,25  5   
  42   77    FISKAAEN Martin Holten            2069 NOR      U16  6½   0   58  62  34,50  4   
  43   95    LOPEZ GARCIA Miguel Angel         1953 MEX      U16  6½   0   57½ 60½ 30,75  5   
  44   29 CM KRAWCZYK Flawian                  2288 POL      U16  6½   0   57  61  34,00  6   
  45  100    CANTELA Oscar Joseph              1908 PHI      U16  6½   0   56½ 59½ 28,50  6   
  46   37 FM KHRIPACHENKO Alexander            2259 FID Rus  U16  6½   0   53½ 60  30,75  6   
  47   11 FM ANAND Batsukh                     2369 MGL      U16   6   0   69½ 73½ 34,50  5   
  48   46    ZLATKOV Anton                     2220 MKD      U16   6   0   63½ 67½ 34,25  5   
  49   21 FM LAVRENCIC Matic                   2316 SLO      U16   6   0   61  65  33,50  5   
  50   47 FM CHEN Jonathan                     2202 USA      U16   6   0   60½ 65  30,25  5   
  51   20 FM MESIC Ismet                       2318 BIH      U16   6   0   60  64½ 30,25  5   
  52   56    WENDL Philipp                     2164 AUT      U16   6   0   60  63  30,25  4   
  53   60    TURCSANYI Vince Gergo             2152 HUN      U16   6   0   59  62  29,00  5   
  54   53    LEITGEB Julian                    2174 AUT      U16   6   0   57½ 62  30,50  6   
  55   71    THORSEN Adrian Stenstrop          2081 DEN      U16   6   0   57½ 61½ 31,25  5   
  56   26 FM NEMSADZE Daviti                   2300 GEO      U16   6   0   56½ 61½ 32,00  4   
  57   34    SMEETS Kobe                       2266 NED      U16   6   0   56½ 60½ 29,00  4   
  58   44    MOLDAGALI Beksultan               2221 KAZ      U16   6   0   56½ 60½ 28,50  5   
  59   22 FM INCE Taylan Ruzgar                2312 TUR      U16   6   0   56  60½ 32,00  3   
  60   63 FM SEYID Huseyn                      2130 AZE      U16   6   0   56  60  31,75  3   
  61  124    HUANG Zi-Chen                     1518 TPE      U16   6   0   54½ 58  27,00  6   
  62   59    SACHILARU Alexandru               2152 ROU      U16  5½   0   70  75½ 37,00  3   
  63   54    SAVICEVS Arsenijs                 2169 LAT      U16  5½   0   70  73½ 33,50  4   
  64   50    DREELINCK Jacob                   2181 BEL      U16  5½   0   65  69  32,75  5   
  65   52    CARRIZO Luciano Ariel             2176 ARG      U16  5½   0   65  68½ 30,50  3   
  66   70    COLEV Ivor                        2102 CRO      U16  5½   0   64  68  31,25  5   
  67   43    ROHIT S                           2223 IND      U16  5½   0   63½ 68  32,25  4   
  68   10 FM HARSH Suresh                      2370 IND      U16  5½   0   61  66½ 31,50  3   
  69   75    ADURY Anant                       2072 USA      U16  5½   0   58½ 62½ 26,50  4   
  70   49    SKREKO Igor                       2187 SVK      U16  5½   0   58  62  25,75  5   
  71   62    CANDIAN Lorenzo                   2141 ITA      U16  5½   0   58  61  24,75  5   
  72   73    SHARON Rafael                     2078 ZAM      U16  5½   0   57½ 61½ 27,00  5   
  73   90 CM BOTEA David-Alexandru             2005 ROU      U16  5½   0   57  60½ 28,25  3   
  74   66    HIRZEL Cedric                     2118 SUI      U16  5½   0   57  59  26,00  3   
  75   35 FM ZACARIAS RODRIGUEZ Santiago       2262 MEX      U16  5½   0   56½ 60½ 28,00  4   
  76   78    GOLA Giorgio                      2067 ITA      U16  5½   0   56  60  26,25  3   
  77   87    GONCALVES Lucas Jordao            2018 POR      U16  5½   0   55  58½ 25,50  5   
  78   48    FAVA Lorenzo                      2195 ITA      U16  5½   0   53½ 57½ 24,50  4   
  79  128    LEE Woosung                       1418 KOR      U16  5½   0   52  55½ 25,25  4   
  80   67    FRANCS Marats                     2113 LAT      U16  5½   0   50½ 53½ 21,25  5   
  81   93    VARELA VELAZQUEZ Carlos Francisco 1976 MEX      U16  5½   0   50  53½ 25,50  4   
  82   81    SOUTHCOTT-MOYERS Indy             2041 ENG      U16   5   0   68  72  30,75  3   
  83   72    CIRIC Pavle                       2080 SRB      U16   5   0   59½ 63  23,00  4   
  84   74    RAMAJ Ergit                       2077 ALB      U16   5   0   57½ 61½ 22,50  3   
  85   91    ADAMOVICS Aleksejs                2002 LAT      U16   5   0   57  60  22,25  4   
  86   89    SHEAHAN Ben                       2008 IRL      U16   5   0   56½ 60½ 24,75  3   
  87   86    SARABANDO Rodrigo Andias          2021 POR      U16   5   0   56  59½ 22,50  4   
  88  122    RAJANDU Aaron                     1526 EST      U16   5   0   54½ 57½ 23,75  4   
  89   94    CAZAN Mircea-Andrei               1962 ROU      U16   5   0   54  57  20,50  5   
  90   84 IM HANY KAMAL Mohamed                2033 EGY      U16   5   0   53½ 57½ 23,00  4   
  91   42    CIOCANI Iosif                     2232 ROU      U16   5   0   53½ 57  21,00  5   
  92  114    MOISIO Miska                      1671 FIN      U16   5   0   50½ 52½ 19,00  5   
  93   82 CM JODORCOVSKY Alejandro David       2040 PAR      U16   5   0   50  53½ 20,00  5   
  94   85    ANAS Khwaira                      2024 JOR      U16   5   0   47½ 50½ 20,25  4   
  95  107    BERUBE Maximilien                 1794 CAN      U16  4½   0   58½ 62½ 25,75  2   
  96  113    KITAEV Daniel                     1679 SCO      U16  4½   0   58  62  23,00  3   
  97   30 FM MATTENBERGER Matthias             2285 SUI      U16  4½   0   57  60½ 22,00  3   
  98   25 FM ANDREEV Konstantin                2304 ITA      U16  4½   0   57  60½ 21,75  3   
  99   76    BUDYI Danylo                      2071 ITA      U16  4½   0   56  60  21,75  2   
 100   92    SKARPHEDINSSON Ingvar Wu          1989 ISL      U16  4½   0   55  59  23,00  3   
 101  104    MIRON Iurii                       1861 MDA      U16  4½   0   54½ 58  21,25  4   
 102  127    LAI Hong-Yi                       1452 TPE      U16  4½   0   53½ 57½ 22,25  3   
 103  101    AFONSO Joao Pedro                 1906 POR      U16  4½   0   52½ 55½ 18,25  4   
 104  111    GAYBULLAYEV Sanjar                1714 TKM      U16  4½   0   50  53½ 21,00  3   
 105   83    SKAAR Ben Samuel Groth            2034 NOR      U16  4½   0   49½ 53  18,00  4   
 106  115    SHTAVICA Alaudin                  1666 KOS      U16  4½   0   46  49  16,25  4   
 107   98    PUSARA Mihailo                    1938 MNE      U16  4½   0   46  48  14,50  4   
 108  116    KARAM Mark                        1657 LBN      U16  4½   0   45½ 50  17,25  4   
 109   97    OMARSSON Adam                     1938 ISL      U16   4   0   54  58  18,25  3   
 110  103    OKABE Yuma                        1862 JPN      U16   4   0   53½ 55½ 14,00  4   
 111   96 CM LEE Lachlan                       1938 AUS      U16   4   0   52  55  15,50  3   
 112  108    PUSKAS Mihaly                     1787 HUN      U16   4   0   51½ 54½ 16,25  3   
 113   68    MAGLIONI Leonardo                 2109 ITA      U16   4   0   51½ 53½ 15,50  2   
 114  117    BOSHKOVSKI Nikola                 1635 MKD      U16   4   0   49  52  15,50  4   
 115  106    KALINA Leo                        1805 AUS      U14   4   0   49  52  14,50  3   
 116   79    NIELSEN-REFS Karl-Emil Elmer      2060 DEN      U16   4   0   48  51  16,00  4   
 117  109    DELLE ROSE Giovanni               1768 ITA      U16   4   0   47½ 50½ 15,25  3   
 118  112    ABOUZIED Aly Hassan               1707 EGY      U16   4   0   46  49  15,25  3   
 119  120    ZHANG James Hanzhong              1586 CAN      U16   4   0   46  48  13,00  2   
 120  119    ALHEJAB Meshal                    1598 KUW      U16   4   0   45  49  17,75  3   
 121  102 CM AMRANE Abdellah                   1881 ALG      U16   4   0   44½ 48½ 13,50  3   
 122  132    HADJIDEMETRIOU Evangelos          1345 CYP      U16   4   0   44  46  13,00  3   
 123  138    YU Ethan Yi-Cheng                    0 TPE      U16   4   0   43½ 46½ 13,75  2   
 124  118    JOGI Henry                        1633 EST      U16   4   0   43  45  11,75  3   
 125   64    PERETS Dmytro                     2126 DEN      U16  3½   0   53½ 55½ 13,75  3   
 126  121    TESTELECS Ilja Kuprijans          1537 LAT      U16  3½   0   46  48  11,25  2   
 127  123 CM EISA MOHMOOD Alkhoori             1521 UAE      U16  3½   0   45  48  12,00  3   
 128  110    MACIAS ZAMORA Jose Armando        1755 MEX      U16  3½   0   43½ 45½ 10,50  3   
 129  133    YANG Cheng-Yan                    1310 TPE      U16  3½   0   42½ 45½ 12,75  1   
 130  134    WANG Kuan-Jung                    1287 TPE      U16  3½   0   40½ 42½ 9,50   1   
 131  129    SCIOLE` Narciso                   1382 ITA      U16   3   0   45  47  9,50   2   
 132  125    JAMIE Obora Kanango               1494 KEN      U16   3   0   44  47  9,75   1   
 133  126    TOFU Marco                        1486 ITA      U16   3   0   43½ 46½ 10,00  3   
 134  136    TAY Yi Xiang                      1146 SGP      U16   3   0   43  46  10,00  2   
 135  131    GALLINA Alessandro                1371 ITA      U16   3   0   39  41  7,75   1   
 136  135    SAMORUKOV Egor                    1153 MNC      U16   2   ½   37  39  4,75   0   
 137  137    CHIU Po-Han                          0 TPE      U16   2   ½   37  39  4,50   0   
 138  130    LEUNG Ian Kei                     1374 MAC      U16   0   0    0   0  0,00   0 

World Youth Ch Boys U14

Rank SNo.    Name                                 Rtg FED Club Type Pts Res. BH. BH.  SB   Vict 
   1    9 FM SOWINSKI Pawel                      2347 POL      U14   9   0   71½ 77½ 62,25  7   
   2   33 FM ERMITSCH Magnus                     2206 GER      U14  8½   0   77½ 82½ 61,75  7   
   3   14 FM PEROSSA Nicolas                     2330 ITA      U14  8½   0   67  72½ 54,75  8   
   4   25    AKHMEDOV David                      2240 FID Rus  U14  8½   0   65½ 70½ 54,00  8   
   5    2 FM BANH Gia Huy                        2397 VIE      U14   8   0   75½ 82  58,50  5   
   6    3 FM PHAM Tran Gia Phuc                  2386 VIE      U14   8   0   75½ 80½ 55,25  7   
   7   29 FM MAMEDOV Edgar                       2234 KAZ      U14   8   0   69½ 73½ 49,50  6   
   8   54    BHARADIA Yash                       2071 IND      U14   8   0   69½ 73  49,25  6   
   9   19 FM CIESLAK Patryk                      2284 POL      U14   8   0   67  72  49,50  6   
  10    7 FM AGASAROV Benik                      2360 ARM      U14   8   0   64  69  49,00  7   
  11    1 IM VETOKHIN Savva                      2403 FID Rus  U14  7½   0   75  80  51,00  6   
  12   87    PROKHOROV Aleksey                   1869 FID Rus  U14  7½   0   70½ 75  50,00  5   
  13    4 FM TABUENCA MENDATAURIGOITIA Daniel    2383 ESP      U14  7½   0   69  72½ 47,50  7   
  14    6 IM USKOV Artem                         2380 FID Rus  U14  7½   0   68  73  47,25  6   
  15   10 FM DAAKSHIN Arun                       2342 IND      U14  7½   0   67½ 72  46,75  5   
  16   31    RUSTAMOV Rustam                     2229 AZE      U14  7½   0   67  72½ 46,75  5   
  17   12 FM DOTZER Lukas                        2339 AUT      U14  7½   0   65  69½ 44,75  5   
  18   34    DHRUVA Thota                        2192 IND      U14  7½   0   64½ 69  44,00  6   
  19   66    DAVUDOV Tunar                       2000 AZE      U14  7½   0   64  68½ 45,00  7   
  20   24 CM DINH Nho Kiet                       2253 VIE      U14  7½   0   62½ 67  42,50  7   
  21   64    COICEV Matei-Andrei                 2006 ROU      U14  7½   0   62  65½ 43,00  6   
  22   55    KUZIEV Miraziz                      2053 UZB      U14  7½   0   60½ 68  43,75  7   
  23   40 FM KILADZE Luka                        2145 GEO      U14  7½   0   60  64  40,75  6   
  24    8 FM ARCA Christian Gian Karlo           2347 PHI      U14   7   0   72½ 78½ 47,25  5   
  25   26 FM LJEPIC Andrej                       2236 SRB      U14   7   0   72  77½ 47,25  5   
  26   32 CM HAUG Havard                         2223 NOR      U14   7   0   71  76  45,50  5   
  27   51 FM BOLAT Inayat                        2088 KAZ      U14   7   0   69½ 73  43,00  5   
  28   96    DAAEVIK Wadhawan                    1810 IND      U14   7   0   68  72½ 43,75  5   
  29   90    LIRA Suan Bruno Fernandes           1858 BRA      U14   7   0   65  68½ 40,50  5   
  30   13 FM GOH Zi Han                          2333 SGP      U14   7   0   64½ 69½ 43,00  6   
  31   15 FM GEORGE MICHEAL Kevin                2317 EGY      U14   7   0   61  66  41,75  5   
  32   45    VINGRIS Mikelis                     2127 LAT      U14   7   0   61  65½ 39,75  6   
  33   21 FM AVERIN Nikolay                      2270 FID Rus  U14   7   0   59½ 64  38,75  6   
  34   44    MALINOWSKY Levi                     2135 GER      U14   7   0   57  61½ 37,75  6   
  35   47    GUT Lionel                          2113 SUI      U14   7   0   57  60  35,00  6   
  36   36 CM SODBILEGT Naranbold                 2151 MGL      U14   7   0   55½ 59  37,00  5   
  37   22    KOZLOVIC Jernej                     2263 SLO      U14  6½   0   69½ 74½ 41,75  4   
  38   65    GEORGIADIS Anastasios               2001 GRE      U14  6½   0   67½ 71  37,50  5   
  39   35    KATSANIS Vasileios Dim              2173 GRE      U14  6½   0   66  70  35,75  6   
  40   41 CM HOBSON Kenneth                      2142 ENG      U14  6½   0   64½ 69  36,00  5   
  41   11 FM BESOU Hussain                       2341 GER      U14  6½   0   64  68½ 38,50  5   
  42   67    SCHURICHT Emil Frederick            1998 GER      U14  6½   0   64  68½ 37,00  5   
  43   16    LISSILLOUR Baptiste                 2298 FRA      U14  6½   0   64  67½ 36,25  6   
  44   27 FM NURGALIYEV Sauat                    2235 KAZ      U14  6½   0   63  67  37,75  5   
  45   56 FM MORKUNAS Gustas                     2052 LTU      U14  6½   0   63  67  35,75  5   
  46   50 FM WARCHOL Kamil                       2095 POL      U14  6½   0   63  66½ 33,50  5   
  47   63    SOMMER Justus                       2013 GER      U14  6½   0   62½ 65  34,00  5   
  48   43    TREGUBENKO Nikolay                  2138 FID Rus  U14  6½   0   62  67  35,50  6   
  49   18 FM TENUUNBOLD Battulga                 2290 MGL      U14  6½   0   62  65½ 35,25  5   
  50   49 CM LIN Leo                             2097 CAN      U14  6½   0   61½ 66½ 35,50  6   
  51   69    JUHANAK Daniel                      1984 CZE      U14  6½   0   59½ 64  34,25  6   
  52    5 FM VILLA TORNERO Alex                  2383 ESP      U14  6½   0   59½ 63½ 35,25  6   
  53   70    NAINYS Zanas                        1974 LTU      U14  6½   0   59  62½ 33,75  6   
  54   53    ASIKAINEN Eeli                      2081 FIN      U14  6½   0   59  62½ 32,25  5   
  55   23 FM BALINT Peter                        2256 AUT      U14  6½   0   58½ 62½ 35,00  5   
  56   30    GKAVARDINAS Antonios                2230 GRE      U14  6½   0   58  62½ 35,50  6   
  57   39    ARNOLD Rhys                         2146 NED      U14  6½   0   56½ 60  35,00  4   
  58   99    ARTEMOV Andriy                      1779 UKR      U14   6   0   70  76  39,00  5   
  59   75    DUMANULY Sultanbeibarys             1931 KAZ      U14   6   0   69  72  33,75  5   
  60   48    MEDHUS Vitus Bondo                  2108 DEN      U14   6   0   67½ 72  35,50  5   
  61   59    FAN Jingyi                          2035 CHN      U14   6   0   67½ 71½ 35,75  4   
  62   28    BRATTGJERD Isak Vinh                2235 NOR      U14   6   0   67  72  36,00  5   
  63   38    FARIAS David Nuno M E               2149 POR      U14   6   0   67  71½ 34,25  5   
  64   61    KAZANTZOGLOU Stefanos               2031 GRE      U14   6   0   66  69½ 34,50  5   
  65   20    MATYASSY Lazar                      2281 HUN      U14   6   0   62½ 68½ 36,00  3   
  66   37    MYAGMARSUREN Evsuld                 2150 NOR      U14   6   0   62½ 67  32,25  5   
  67   83 CM SHARSHENBEKOV Emir                  1893 KGZ      U14   6   0   62  67  34,50  4   
  68   88    ZHANG Brian                         1867 CAN      U14   6   0   62  66  32,00  6   
  69   71    BOCHNIAK Franciszek                 1954 POL      U14   6   0   61½ 66  30,50  6   
  70   92    ZARAGOZA ALANIS Miguel Arnulfo      1838 MEX      U14   6   0   60  64  33,00  4   
  71   97    SHEAHAN Gavin                       1807 IRL      U14   6   0   59  62½ 29,75  5   
  72   46 FM TAO Sihan                           2122 USA      U14   6   0   57½ 61  29,25  4   
  73   42 CM BAZILIUS Augustinas                 2138 LTU      U14   6   0   57  61  30,25  4   
  74  122    RIERA FREGOSO Ferran                1647 MEX      U14   6   0   55  57  26,75  5   
  75  143    LAMRI Tarek                         1461 ALG      U14   6   0   53  59  29,00  6   
  76   89    HERNANDEZ MENDEZ Iker               1866 AUS      U14   6   0   51½ 54½ 25,50  6   
  77  111    YANG Siyuan                         1711 CHN      U14  5½   0   66½ 72  36,00  4   
  78   82    RADZIMSKI Antoni                    1904 POL      U14  5½   0   64½ 65½ 29,00  4   
  79   60    DEMIRTAS Alper                      2034 TUR      U14  5½   0   63½ 68  28,75  5   
  80   81    PANDA Barnabas                      1905 HUN      U14  5½   0   63½ 64½ 27,25  4   
  81   84    TAMER WAGUIH Farid                  1893 EGY      U14  5½   0   62½ 66  29,50  4   
  82   62    PLESCHKE Julius Jonas               2024 ESP      U14  5½   0   62  65  28,75  3   
  83  105    YESSENGALI Adizhan                  1725 KAZ      U14  5½   0   61  65  29,75  5   
  84  112    KABYLBEK Yedil                      1710 KAZ      U14  5½   0   61  64½ 29,75  4   
  85   73 FM GEORGE SAMIR David                  1942 EGY      U14  5½   0   60½ 64  25,75  5   
  86  115    KAO Jamison Edrich                  1701 HKG      U14  5½   0   59½ 63  28,75  4   
  87  102    LAM Chun Yung Samuel                1750 HKG      U14  5½   0   59  62½ 24,25  5   
  88   93    BOCI Mateo                          1832 ALB      U14  5½   0   59  62  24,50  5   
  89  137    USMAN Mark Gabriel                  1502 PHI      U14  5½   0   58  62½ 27,25  5   
  90  120    CHANTURIA Giorgi                    1668 GEO      U14  5½   0   58  61  25,25  5   
  91  119    MEZNI Elyes                         1669 TUN      U14  5½   0   57  60½ 25,25  5   
  92   17 FM ZIENKIEWICZ Jan                     2296 FRA      U14  5½   0   56  60½ 28,25  5   
  93   74    TERLOUW Wouter                      1932 NED      U14  5½   0   55  59  25,75  5   
  94   72    POLJAN Max                          1953 CRO      U14  5½   0   55  59  25,50  4   
  95   77    TABATADZE Erekle                    1925 GEO      U14  5½   0   53  56½ 24,75  5   
  96  103    MERIDA CEBALLOS Sebastian           1727 VEN      U14  5½   0   52½ 56  24,75  4   
  97   68    PEHAR Borna                         1985 CRO      U14  5½   0   52  55½ 25,00  3   
  98   95    AHN Maximilian                      1813 BEL      U14  5½   0   52  55½ 23,50  4   
  99  132    LUKHI Neev                          1580 SCO      U14  5½   0   51  54½ 23,25  5   
 100  121    KJARTANSSON Matthias Bjorgvin       1651 ISL      U14   5   0   62½ 65½ 25,75  4   
 101  128    SEGIZBAYEV Iskander                 1605 KAZ      U14   5   0   61½ 66½ 27,25  4   
 102  109    SALINAS CARDENAS Rodrigo Salvador   1714 MEX      U14   5   0   61  65  28,00  3   
 103   52    VOMMARO Stanislao                   2083 ITA      U14   5   0   60½ 64  24,75  4   
 104   76    ESCUDERO RIBO Eloi                  1929 ESP      U14   5   0   60  62  24,25  3   
 105   57    JI Jiahao Eric                      2045 NOR      U14   5   0   59  63  24,50  3   
 106  113    FULGENTINI Edoardo                  1705 ITA      U14   5   0   58  62  23,25  4   
 107  110    RUSTEMOV Gurbanmyrat                1713 TKM      U14   5   0   58  61½ 24,25  3   
 108   86 CM ZHANG Kendrick Botong               1876 NZL      U14   5   0   57  60  22,00  5   
 109   58    LA BARBERA Manfredi                 2043 ITA      U14   5   0   56½ 60½ 24,75  4   
       79    RAL LUSTIG Melvin                   1911 SWE      U14   5   0   56½ 60½ 24,75  4   
 111   98    GURETCHII Kirill                    1806 MDA      U14   5   0   56½ 60  22,25  4   
 112  100    NIETO FORESTI Julian                1769 ESP      U14   5   0   55  58½ 19,50  5   
 113  114    SILVA ARELLANO Miguel Arturo        1702 MEX      U14   5   0   53  57½ 23,75  3   
 114   94    MEYSMAN Kaito                       1832 BEL      U14   5   0   52  55  21,25  4   
 115  144    ESPINOSA MIRANDA Carlo Guillermo    1450 MEX      U14   5   0   51½ 54½ 22,00  5   
 116  107    RASHED ABUBAKER Alhemeiri           1717 UAE      U14   5   0   50  53½ 18,75  4   
 117   91    MARTINOVIC David                    1848 AUT      U14   5   0   50  52½ 19,25  4   
 118  170    HUNG Shengchen                         0 TPE      U14   5   0   49½ 53  21,50  3   
 119  101    HEIDARSSON Mikael Bjarki            1767 ISL      U14   5   0   49½ 52  19,00  5   
 120  149    KOOSEL Hans-Georg                   1433 EST      U14   5   0   48  51½ 21,50  3   
 121   78    DUROVKA Marek                       1924 SVK      U14   5   0   47½ 50½ 19,50  5   
 122  161    KARAM Peter                         1302 LBN      U14   5   0   46½ 49½ 19,25  4   
 123  160    ADHYA Havir                         1308 POR      U14   5   0   44  46  16,50  5   
 124  158    NASKOV Malachi                      1324 MKD      U14   5   0   40½ 41½ 13,00  5   
 125   85    YUN Hungi                           1884 KOR      U14  4½   0   66½ 69½ 27,00  3   
 126  125    HASANLI Ziya                        1636 AZE      U14  4½   0   55½ 59  21,75  2   
 127  157    MANE Arnav                          1345 CAN      U14  4½   0   53½ 58  23,25  3   
 128  166    AMANKOS Zhanbolat                   1164 KAZ      U14  4½   0   53½ 57  22,25  4   
 129  141    BASHA Lir                           1470 KOS      U14  4½   0   53½ 56  17,25  4   
 130  129    YU Bei Hao                          1605 SGP      U14  4½   0   53½ 54½ 17,25  4   
 131  118    MAZZI Leonardo                      1671 ITA      U14  4½   0   52½ 56  20,00  3   
 132  131    BROWN Julian                        1595 AUT      U14  4½   0   52  55½ 19,50  3   
 133  133    VALENTINOV Aleksandar               1547 BUL      U14  4½   0   52  54½ 19,00  3   
 134  136    OSKARSSON Markus Orri               1521 ISL      U14  4½   0   51½ 55  18,50  4   
 135  140    POLLITT Henry                       1476 CAN      U14  4½   0   51½ 53½ 19,00  3   
 136  126    MESIC Ado                           1621 BIH      U14  4½   0   51  52  15,50  4   
 137  177    YANG Ya-Cheng                          0 TPE      U14  4½   0   50½ 54  18,75  3   
 138  108    PRAVEEN Jeeva                       1714 AUS      U14  4½   0   49½ 53  18,00  3   
 139  163    PALANISWAMY Atman                   1193 USA      U14  4½   0   48  51½ 17,75  4   
 140  155    LI Zhengfei                         1361 RSA      U14  4½   0   47½ 48½ 15,25  4   
 141   80    MILOVIC Ilija                       1908 MNE      U14  4½   0   47  50½ 19,00  2   
 142  156    KANCHEV Martin                      1349 BUL      U14  4½   0   46½ 49  16,50  3   
 143  151    ORTIZ BOGDANOV Santiago             1424 LUX      U14  4½   0   43  46  16,50  3   
 144  117    HEINO Pessi                         1683 FIN      U14   4   0   55½ 59  18,00  3   
 145  130    SONI Arjun                          1600 USA      U14   4   0   53  56  15,75  3   
 146  116    GLAS Bruno                          1689 SLO      U14   4   0   53  56  15,50  3   
 147  142    CLERICI Edoardo Maria               1463 ITA      U14   4   0   52  55  16,75  3   
 148  148    ZIZIC Djordje                       1444 MNE      U14   4   0   50  53  16,50  2   
 149  135    JOHANNSSON Markus Orri              1536 ISL      U14   4   0   50  53  15,25  3   
 150  123    SERGOORIS Danail Jurgen             1645 ESP      U14   4   0   49  52  14,00  3   
 151  146    SHOUBHITH Omprakash Kayyar          1450 UGA      U14   4   0   47½ 48½ 13,00  4   
 152  147    JIROAJVANICHAKORN Rathasart         1444 THA      U14   4   0   45  46  12,50  3   
 153  138    SASSI Ettore                        1479 ITA      U14   4   0   42½ 44½ 11,50  4   
 154  127    PLARD Axel                          1610 LUX      U14  3½   0   51  53½ 15,75  2   
 155  106    SCHRIMPF Michael                    1718 AUT      U14  3½   0   50  53  13,50  2   
 156  139    ESMER Kemal Eymen                   1476 LUX      U14  3½   0   49½ 52½ 14,50  3   
 157  162    SUN Chang-Jyu                       1276 TPE      U14  3½   0   49  52  12,25  3   
 158  104    SKYTTE Robert                       1725 DEN      U14  3½   0   47½ 51  14,50  2   
 159  134    DILENA Giuseppe                     1545 ITA      U14  3½   0   47  50  13,50  2   
 160  154    IOANNOU Constantinos                1366 CYP      U14  3½   0   46  48  11,75  3   
 161  150    AMJED Alyabrudi                     1428 JOR      U14  3½   0   45½ 47½ 10,75  3   
 162  159    ZAMIR Stellan                       1319 ITA      U14  3½   0   44½ 47½ 12,25  3   
 163  124    MIHAILA Radu Stefan                 1640 DEN      U14  3½   0   44½ 45½ 11,50  2   
 164  145    KEDADOUCHE Ciliane                  1450 ALG      U14  3½   0   43½ 47  12,00  2   
 165  153    DUBROVSKY Seann                     1379 USA      U14  3½   0   43½ 46½ 11,25  2   
 166  174    SIVA PRAKASH Subhaashini          F    0 MAS      U14  3½   0   42  43  8,75   3   
 167  178    YAO Hong-Yu                            0 TPE      U14  3½   0   40½ 41½ 9,00   1   
 168  176    YAMSON Charly Jhon                     0 PHI      U14   3   0   48  51  11,75  1   
 169  167    ESMER Hamza                         1142 LUX      U14   3   0   40  41  8,00   2   
 170  164    SHAH Ruhan Dhruv Paresh             1190 KEN      U14   3   0   40  41  6,00   2   
 171  175    TSENG You-Liang                        0 TPE      U14   3   0   36  38  8,50   1   
 172  168    PUSKAS Gergely                      1063 HUN      U14   3   0   33½ 34½ 4,00   3   
 173  152    ZANGRILLI Leonardo                  1398 MLT      U14  2½   0   43½ 44½ 6,75   1   
 174  165    SAMORUKOV Boris                     1184 MNC      U14   2   0   38½ 39½ 3,00   1   
 175  172    PATARIDZE Alexander                    0 USA      U14   1   1   38  39  1,00   1   
 176  171    MUTEMA Ezywell                         0 ZIM      U14   1   0   36½ 37½ 2,50   0   
 177  169    CHWANG Simon James Chwang              0 SSD      U14   0   0    0   0  0,00   0   
      173    RUKIMBIRA Elton                        0 RWA      U14   0   0    0   0  0,00   0 

World Youth Ch Girls U18

Rank SNo.     Name                             Rtg FED Club Type Pts Res. BH. BH.  SB   Vict 
   1    7 WFM ALLAHVERDIYEVA Ayan           F 2152 AZE      U18  9½   0   72½ 77½ 64,75  8   
   2    3 WGM WU Rochelle                   F 2228 USA      U18   9   0   72½ 77½ 60,75  8   
   3    1 WIM HREBENSHCHYKOVA Yelyzaveta    F 2292 UKR      U18  8½   0   70½ 75½ 56,00  7   
   4    8 WFM ZHUROVA Anna                  F 2149 FID Rus  U18   8   1   73½ 79  54,00  8   
   5    6 WIM BALABAYEVA Xeniya             F 2192 KAZ      U18   8   0   76½ 81  55,75  6   
   6    4 WFM WIKAR Martyna                 F 2228 POL      U18  7½   0   72½ 77  49,50  5   
   7   11 WCM MIHELIC Vesna                 F 2102 SLO      U18  7½   0   70½ 75½ 49,00  6   
   8   40 WFM SHOHRADOVA Lala               F 1846 TKM      U18  7½   0   68  72  44,75  7   
   9    9 WFM ABRISQUETA ZUDAIRE Leyre      F 2137 ESP      U18  7½   0   62½ 67½ 45,25  6   
  10   37     LUONG Hoang Tu Linh           F 1887 VIE      U18   7   0   78  81½ 47,50  6   
  11   26 WFM NGUYEN Hong Nhung             F 1975 VIE      U18   7   0   72  76  43,00  7   
  12    2 FM  KURMANGALIYEVA Liya           F 2236 KAZ      U18   7   0   67½ 72  42,25  6   
  13   35 WIM NGUYEN Thien Ngan             F 1891 VIE      U18   7   0   63  66  39,25  4   
  14   16 WIM LIU Kelsey                    F 2051 USA      U18   7   0   62½ 67  39,75  6   
  15   27 WCM BARWINSKA Ewa                 F 1974 POL      U18   7   0   62½ 67  38,50  7   
  16   19 WFM OBADA Ema                     F 2023 ROU      U18   7   0   59½ 63  36,50  6   
  17   15     VORISKOVA Anna                F 2065 CZE      U18  6½   0   65½ 69½ 37,75  6   
  18   33 WFM PETRICENCO Ana                F 1902 MDA      U18  6½   0   65½ 68½ 37,25  5   
  19   20     TRIFOI Mihaela-Ioana          F 2021 ROU      U18  6½   0   65  69  35,00  6   
  20   38 WCM GASIMOVA Samra                F 1860 AZE      U18  6½   0   64  67½ 35,50  4   
  21   10 WCM MUNGUNZUL Bat-Erdene          F 2111 MGL      U18  6½   0   63  68  36,50  5   
  22   21 WFM MARGADGUA Erdenebayar         F 2013 MGL      U18  6½   0   63  66½ 38,00  4   
  23    5 WFM STAROSTA Martyna              F 2208 POL      U18  6½   0   60½ 65½ 37,50  5   
  24   41 WFM BHAGYASHREE Patil             F 1830 IND      U18  6½   0   60  63½ 33,75  6   
  25   14     HAKOBYAN Astghik              F 2073 ARM      U18  6½   0   58  62  34,25  5   
  26   34 WCM WISNIOWSKI Natalie            F 1902 USA      U18  6½   0   56½ 60½ 32,00  6   
  27   13 WFM NAYMANOVA Patricie            F 2083 BUL      U18   6   0   67  71½ 34,25  5   
  28   46 WFM SOVETBEKOVA Nurai             F 1801 KGZ      U18   6   0   65  70  36,25  4   
  29   30 WFM WAN Qian                      F 1945 CHN      U18   6   0   64½ 68½ 32,25  4   
  30   17 WFM SEVCIKOVA Lucia               F 2047 SVK      U18   6   0   61½ 66  31,50  5   
  31   12     CORNILEAU Juliette            F 2089 FRA      U18   6   0   61  65½ 34,00  3   
  32   57     LARGO Franchesca              F 1658 PHI      U18   6   0   59  63½ 33,25  5   
  33   22     DAKIC Marta                   F 2013 SRB      U18   6   0   58  62½ 32,25  4   
  34   53     TIKVESLI Ceylin               F 1736 TUR      U18   6   0   57½ 61  27,00  6   
  35   29     FOLLANA ALBELDA Lucia         F 1946 ESP      U18   6   0   56½ 60  30,00  5   
  36   56     SWARA Lakshmi S Nair          F 1659 IND      U18   6   0   56  59  29,25  4   
  37   52     O'CARROLL Om                  F 1737 AUS      U18   6   0   55½ 58½ 27,00  6   
  38   51     KEERTI Shree Reddy            F 1741 IND      U18   6   0   54½ 58  29,50  5   
  39   67 WCM SARACI Rinesa                 F 1481 KOS      U18   6   0   50  53½ 25,25  5   
  40   58     SUKYTE Kotryna                F 1651 LTU      U18   6   0   50  52½ 26,50  6   
  41   28 WFM BLANQUET Camille              F 1953 FRA      U18  5½   0   68  71½ 31,50  4   
  42   18     STRISKOVA Lucia               F 2039 SVK      U18  5½   0   62  67  32,00  4   
  43   23     SOSOVICKOVA Jana              F 2013 SVK      U18  5½   0   60½ 65  27,75  5   
  44   59 WCM OVIEDO ACOSTA Paula           F 1639 PAR      U18  5½   0   59  63  29,75  5   
  45   32     GROESCHEL Karoline            F 1924 GER      U18  5½   0   57  60  27,50  4   
  46   50     SOARES Sara Joana De Moura Pe F 1772 POR      U18  5½   0   55½ 57½ 22,00  5   
  47   36 WFM KATTER Katharina              F 1887 AUT      U18  5½   0   54  57½ 23,50  5   
  48   25 WFM MATUTE ESCOBAR Roxanny        F 1995 VEN      U18   5   0   62½ 65  23,00  5   
  49   24     SKARBARCHUK Tetyana           F 2010 UKR      U18   5   0   61  66  28,75  4   
  50   39     LINDSTAD Livia                F 1848 NOR      U18   5   0   58½ 60½ 21,50  5   
  51   43     MENON Gauri                   F 1821 USA      U18   5   0   57  60½ 22,50  4   
  52   31 WCM SIPOS Stefania                F 1932 HUN      U18   5   0   56½ 59  21,00  4   
  53   54     TSAPAKI Asimenia              F 1702 GRE      U18   5   0   54½ 58  25,00  3   
  54   62     AJRADINOSKA Indzi             F 1594 MKD      U18   5   0   52  55  21,25  3   
  55   45     ALEXANDROVA Angelina          F 1814 HUN      U18   5   0   51½ 55  21,50  3   
  56   74     MOHD AZMAN Farihah Nur Aisyah F 1379 MAS      U18   5   0   49½ 53  21,50  3   
  57   47 WCM HERNANDEZ ORTEGA Carolina     F 1796 MEX      U18   5   0   49  52  18,50  5   
  58   60     BELATTAR Ines                 F 1623 ALG      U18   5   0   48  53  22,25  3   
  59   49     GRAZIANI Emma                 F 1783 ITA      U18   5   0   46½ 49½ 19,50  2   
  60   65 WCM SASVATHA A                    F 1568 IND      U18  4½   0   59½ 63  23,00  3   
  61   44     HYATT Jessica                 F 1818 USA      U18  4½   0   59  62½ 21,50  4   
  62   48     EGGER Stefanie                F 1784 AUT      U18  4½   0   57½ 60½ 19,50  4   
  63   75     LATIFAH Darmaki               F 1367 UAE      U18  4½   0   55½ 59½ 22,50  4   
  64   42     HOANCA Alexia-Ioana           F 1830 ROU      U18  4½   0   55½ 59  21,25  4   
  65   81     CHAVEZ ECHEVERRIA Ana Karen   F 1230 MEX      U18  4½   0   50½ 54½ 20,75  2   
  66   66     GONZALEZ ROMO Greshya Jocelyn F 1494 MEX      U18  4½   0   47½ 51  18,50  2   
  67   85     CHANGKACHITH Alyssa           F 1147 USA      U18  4½   0   47  50½ 17,25  4   
  68   70     MONTEIRO Helen Ramazzotte     F 1447 BRA      U18  4½   0   46  48  14,75  4   
  69   55     NIELSEN-REFS Ingrid Elmer     F 1676 DEN      U18  4½   0   45  48  16,75  3   
  70   77     GAVRILEVA Anna                F 1316 CAN      U18   4   0   50½ 53  15,50  4   
  71   73     DARWEECHE Roaa                F 1406 LBN      U18   4   0   50  53½ 17,75  1   
  72   63     ZUBOVA Darja                  F 1582 LAT      U18   4   0   50  52  13,00  4   
  73   69     GALLI Maria Vittoria          F 1452 ITA      U18   4   0   44½ 46½ 12,25  3   
  74   68     SELE Timea                    F 1456 LIE      U18   4   0   40½ 42½ 13,75  3   
  75   71     STAGNO Milena                 F 1444 MLT      U18  3½   0   50  52½ 14,25  2   
  76   84     LARSSON Susanne Wiggen        F 1159 NOR      U18  3½   0   48½ 52  13,50  2   
  77   80     LU Yun-Ru                     F 1284 TPE      U18  3½   0   48  50  11,00  2   
  78   79     LUNAR VILLAMAN Sofia          F 1305 MEX      U18  3½   0   47½ 50½ 13,00  2   
  79   64     IVANOVIC Tara                 F 1575 MNE      U18  3½   0   44½ 46½ 11,75  2   
  80   72     SERINA Arafat                 F 1413 JOR      U18  3½   0   43½ 46½ 11,75  1   
  81   78     YIM Jay                       F 1311 KOR      U18   3   0   49½ 52  12,00  2   
  82   76     HAM CORONA Ana Paola          F 1318 MEX      U18   3   0   48  50  12,25  2   
  83   86     GOGOMA Gamuchirai             F    0 ZIM      U18  2½   0   40½ 42½ 6,25   1   
  84   82     WOLF Elena                    F 1195 AUT      U18   2   0   39½ 41½ 6,00   1   
  85   83     KOZOMARA Djurdjica            F 1168 BIH      U18   1   0   26½ 27½ 3,75   0   
  86   61     KAWUMA Patricia               F 1598 UGA      U18   0   0    0   0  0,00   0 

World Youth Ch Girls U16

Rank SNo.     Name                                Rtg FED Club Type Pts Res. BH. BH.  SB   Vict 
   1    2     WANG Chuqiao                     F 2215 CHN      U16  10   0   73½ 78½ 70,75  9   
   2    4 WFM SHVEDOVA Alexandra               F 2170 FID RUS  U16   9   0   73  78  60,00  9   
   3    1 WIM NURMANOVA Alua                   F 2367 KAZ      U16   8   0   71½ 77  52,75  7   
   4   15     TEJASWINI G                      F 1956 IND      U16   8   0   68  73  51,75  5   
   5   20     BONDAR Daria                     F 1908 UKR      U16  7½   0   69  73  47,00  5   
   6   14     TRUNZ Michelle                   F 1997 GER      U16  7½   0   67  71  41,50  7   
   7    5 WFM SCHIPPKE Manon                   F 2110 FRA      U16  7½   0   65  70½ 47,50  6   
   8   11     SZCZOTKA Klara                   F 2020 POL      U16  7½   0   65  70  47,50  6   
   9   32 WCM KAYIS Gulcan Sena                F 1859 TUR      U16  7½   0   64½ 68½ 45,25  6   
  10    8 WFM PEGLAU Charis                    F 2045 GER      U16  7½   0   64  67  44,00  6   
  11   37     KARIMOVA Guldona                 F 1835 UZB      U16  7½   0   59  66½ 42,25  6   
  12   45 WCM SHOHRADOVA Leyla                 F 1782 TKM      U16   7   0   76½ 79  45,50  7   
  13    3 WFM SIEKANSKA Maria                  F 2180 POL      U16   7   0   69½ 72  41,00  5   
  14   77     ZHOU Shumeng                     F 1559 CHN      U16   7   0   69  73  43,75  4   
  15   22 WFM KHUSLEN Erdenebayar              F 1906 MGL      U16   7   0   68  72½ 42,50  5   
  16   50     YU Yuexi                         F 1734 CHN      U16   7   0   68  71  40,75  5   
  17   13     KALDAROVA Ayaulym                F 2005 KAZ      U16   7   0   67½ 72  41,50  6   
  18   29 WCM MARIA Lia-Alexandra              F 1877 ROU      U16   7   0   64½ 68½ 40,25  6   
  19   30     BEGIC Klara                      F 1877 CRO      U16  6½   0   69  73½ 40,75  4   
  20   16 WFM SHUBHI Gupta                     F 1940 IND      U14  6½   0   65½ 69½ 36,75  5   
  21   25     PUTAR Lara                       F 1892 IRL      U16  6½   0   65  70  38,50  5   
  22   71     REGIDOR Kaye Lalaine             F 1598 PHI           6½   0   64  69  40,00  5   
  23   17     PEGLAU Dora                      F 1937 GER      U16  6½   0   64  68½ 36,75  5   
  24   62 WCM SAWAN Eman                       F 1662 PLE      U16  6½   0   63½ 68  38,50  4   
  25   10 WFM KHEERTHI Ganta                   F 2030 IND      U16  6½   0   63  68½ 39,50  3   
  26   34 WCM VLASOVA Olesia                   F 1850 FID RUS  U16  6½   0   61½ 65½ 36,00  5   
  27   61     ZHANYBEKOVA Begimay              F 1664 KGZ      U16  6½   0   60½ 64½ 33,75  5   
  28   38     ENKHRII Enkh-Amgalan             F 1821 MGL      U16  6½   0   60½ 64½ 31,25  6   
  29   41     NURIYEVA Nurtan                  F 1809 AZE      U16  6½   0   58  62  34,00  5   
  30   19     DEAK-SALA Emilia                 F 1927 AUT      U16  6½   0   57½ 61½ 32,75  6   
  31   68     NGUYEN Ngoc Hien                 F 1642 VIE      U16  6½   0   57½ 60½ 32,75  6   
  32   65     KANISHKA S                       F 1656 IND      U16  6½   0   55½ 58  30,00  5   
  33   12     LOBO PEREIRA Arami               F 2013 ESP      U16  6½   0   49½ 52  28,25  6   
  34   44 WCM BEREZOVSKY Fiorina               F 1787 MNC      U16  6½   0   48½ 52  29,25  6   
  35   18     TOKARZ Izabela                   F 1931 POL      U16   6   0   72  75  36,00  4   
  36    6 WFM TER-AVETISJANA Agnesa Stepania   F 2105 LAT      U16   6   0   64½ 68½ 35,25  3   
  37   58     PRAGNYA H G                      F 1679 IND      U16   6   0   64  68½ 35,50  2   
  38   23     BRAEUTIGAM Katerina              F 1904 GER      U16   6   0   63½ 68  32,25  5   
  39   27 WFM KARAIVANOVA Petya                F 1883 BUL      U16   6   0   63  67½ 35,00  4   
  40    7 WFM ZELBOVA Lada                     F 2057 CZE      U16   6   0   60  64½ 33,00  5   
  41   43     TADIC Ana                        F 1791 SRB      U16   6   0   58  61  29,50  5   
  42   28     HUBERT Charlotte                 F 1881 GER      U16   6   0   56½ 59  26,00  5   
  43   49     BRUNTSE Kathrine Lindegaard      F 1746 DEN            6   0   56  59½ 27,50  4   
  44   87     DULTEVA Anastasia                F 1498 MDA      U16   6   0   55  59½ 30,75  4   
  45    9 WFM BOCHNICKOVA Simona               F 2043 SVK      U16   6   0   54  58  30,00  4   
  46   36     MATON Emily                      F 1837 ENG      U16   6   0   52½ 56  28,75  3   
  47   48     KIRALY Lilla Virag               F 1765 HUN      U16  5½   0   66½ 70½ 30,75  4   
  48   53     GVATUA Mariam                    F 1701 GEO      U16  5½   0   65½ 69  30,25  4   
  49   89     HAYRAPETYAN Nvard                F 1462 ARM      U16  5½   0   64½ 70  34,50  4   
  50   60     MICKUNAITE Agne                  F 1673 LTU      U16  5½   0   62  65  27,75  5   
  51   76     SANA Omprakash Kayyar            F 1562 UGA           5½   0   61½ 66  29,25  5   
  52   57     SEEMANN Pola                     F 1685 POL      U16  5½   0   59½ 63½ 28,25  5   
  53   21     SIPPOLA Sara-Olivia              F 1907 FIN      U16  5½   0   57  61  26,50  4   
  54   47     RADENKOVIC Mila                  F 1767 SRB      U16  5½   0   56½ 60½ 26,50  3   
  55   31     BRUESSOW Nina                    F 1862 SUI      U16  5½   0   56  60½ 28,50  4   
  56   81     RICE Lauren                      F 1529 SGP      U16  5½   0   56  59  27,25  3   
  57   46     KOSMA Maria                      F 1780 GRE      U16  5½   0   55½ 59½ 26,00  5   
  58   70     KAWA Anna                        F 1622 POL      U16  5½   0   54  57  24,00  4   
  59   42     AHN Anastasia                    F 1795 BEL      U16  5½   0   51  55  26,50  4   
  60   88     AMULYA Guruprasad                F 1465 IND      U16  5½   0   47  49½ 23,25  4   
  61   79     DJUKIC Katarina                  F 1536 MNE      U16   5   0   59½ 63½ 26,50  5   
  62  105     OGAY Anastassiya                 F 1214 KOR      U16   5   0   57  61  25,25  2   
  63   51     TOMCANIOVA Lucia                 F 1715 SVK      U16   5   0   56  60  24,50  4   
  64   54     LEVCHENKO Marina                 F 1700 EST      U16   5   0   55½ 59  21,00  4   
  65  100     MOMYN Madina                     F 1315 KAZ      U16   5   0   55  58  25,00  4   
  66   63     OMERI Eklea                      F 1660 ALB      U16   5   0   54  58  24,50  4   
  67   40     FIELD Rowan Soraya               F 1810 USA      U16   5   0   53½ 56½ 20,00  5   
  68   24     RUCHINSKAYA Valerie              F 1903 CAN      U16   5   0   49½ 53½ 23,00  3   
  69   67     DOBSA Emma                       F 1653 CZE      U16   5   0   49½ 52½ 20,00  5   
  70   39     GRIMAULT Leane                   F 1814 FRA      U16   5   0   49  52  18,75  4   
  71   99     SUYERKULOVA Daniya               F 1317 KAZ      U16   5   0   49  51½ 19,75  4   
  72   56     BALAZS Sztella Anna              F 1686 HUN      U16   5   0   48  51  19,25  3   
  73   75     CYMBRON Victoria                 F 1563 POR      U16   5   0   46  48½ 19,25  4   
  74   74 WCM CONDE MARES Vanya Briseyda       F 1566 MEX      U16  4½   0   59  64  22,75  4   
  75   94     ISMAYIL Seljan                   F 1384 AZE      U16  4½   0   57½ 60½ 22,50  2   
  76   33     SCHEBACHER Solene                F 1859 FRA      U16  4½   0   57  61  23,00  3   
  77   83     DI FABIO Sara                    F 1517 ITA      U16  4½   0   55½ 59½ 23,00  3   
  78   69     CHANG Yolanda                    F 1639 NZL      U16  4½   0   53  56  17,00  4   
  79   72     GLOVER Sharon                    F 1584 ITA      U16  4½   0   52½ 55½ 20,50  2   
  80   82     DUMANKYZY Alfarabi               F 1525 KAZ      U16  4½   0   50½ 53  17,00  3   
  81   59     HELGADOTTIR Idunn                F 1678 ISL      U16  4½   0   50  53  17,25  4   
  82   98     DAVITKOVA Jovana                 F 1322 MKD      U16  4½   0   48  51½ 19,25  3   
  83   64     JANSONE Melanija Luize           F 1658 LAT      U16   4   0   57½ 60½ 19,50  2   
  84   84     BOARON Arianna                   F 1516 ITA      U16   4   0   56½ 61  21,25  3   
  85   73     BRUNTSE Caroline Lindegaard      F 1568 DEN            4   0   56  60  18,75  2   
  86   96     VUKOVIC Sara                     F 1340 BIH      U16   4   0   55½ 58  18,25  3   
  87   35     KOVACS Reka                      F 1840 HUN      U16   4   0   53½ 57½ 20,50  2   
  88   90     PARK Haneul                      F 1461 KOR      U16   4   0   49  52  15,75  2   
  89  103     RECICA Jona                      F 1264 KOS      U16   4   0   49  51½ 14,75  2   
  90   93     KAEWWATTHA Natrada               F 1411 THA      U16   4   0   46  48½ 14,25  2   
  91   86     YOUNG Anna Ovidia                F 1502 NOR      U16   4   0   45½ 48½ 15,00  2   
  92   91     AL ASMAR Remy                    F 1423 LBN      U16   4   0   45  47½ 15,25  2   
  93   80     JANOUSKOVA Adela                 F 1534 CZE      U16   4   0   45  47½ 12,75  3   
  94   66     VU TRAN Tue Anh                  F 1656 AUT      U16   4   0   44  47  13,00  4   
  95   85     MAZOUZ Nouha                     F 1504 ALG      U16   4   0   40  44  14,25  3   
  96  101     MOHD NURUL IZANI Kaseh Irsya Dan F 1291 MAS      U16  3½   0   48  50½ 13,25  1   
  97   78     SELVIK Elma                      F 1540 NOR      U16  3½   0   44½ 47  12,00  2   
  98   52     BILGUUN Bayaraa                  F 1712 MGL      U16   3   0   51½ 54½ 13,75  2   
  99  102     FRANCESCONI Maria Iolanda        F 1280 ITA      U16   3   0   46  48½ 11,00  1   
 100   95     KOTLIAR Anfisa                   F 1350 AUT      U16   3   0   44½ 47  10,50  3   
 101   92     PAN Katherine                    F 1416 AUS      U16   3   0   39  41½ 9,75   1   
 102  104     AL KHOORI Noora Mahmood Abdulla  F 1231 UAE            3   0   39  41½ 8,50   2   
 103   55     LAZOVIC Emilija                  F 1690 SRB      U16  2½   0   49  52  11,50  1   
 104   97     VERMEULEN Hailey                 F 1329 BEL      U16  2½   0   44  47  8,00   1   
 105   26 WFM BADENHORST Chloe                 F 1885 RSA      U16   1   0   26½ 27½ 3,50   1   

World Youth Ch Girls U14

Rank SNo.     Name                            Rtg FED Club Type Pts Res. BH. BH.  SB   Vict 
   1    2 WFM KHAMDAMOVA Afruza            F 2199 UZB      U14  10   0   68  78  68,00  10  
   2   11 WFM KALIAKHMET Elnaz             F 1933 KAZ      U14   9   0   73½ 78½ 60,75  8   
   3    4 WIM MOU Iris                     F 2086 USA      U14  8½   0   72  77  56,75  7   
   4    1 WFM SHUKHMAN Anna                F 2263 FID Rus  U14   8   0   77  81½ 56,25  7   
   5   12 WFM KIRTADZE Anastasia           F 1921 GEO      U14   8   0   75  80  53,50  7   
   6   13     JIANG Tianyu                 F 1917 CHN      U14   8   0   66½ 71  50,75  7   
   7    7     LYUTSINGER Iren              F 2020 FID Rus  U14   8   0   64  69  49,25  7   
   8    6     MGELADZE Kesaria             F 2065 GEO      U14  7½   0   73  78½ 49,25  6   
   9    3 WFM NURGALIYEVA Zarina           F 2104 KAZ      U14  7½   0   72  77  48,75  7   
  10    5 WCM PIDDUBNA Bozhena             F 2081 UKR      U14  7½   0   70½ 75½ 48,00  7   
  11   14     GORIACHKINA Oksana           F 1915 FID Rus  U14  7½   0   67  72  43,00  7   
  12   35     GASZKA Zuzanna               F 1758 POL      U14  7½   0   62½ 67½ 43,75  6   
  13    8 CM  SMIETANSKA Wiktoria          F 2009 POL      U14  7½   0   61  65  43,50  6   
  14   19     CIARLETTA Iris               F 1882 FRA      U14   7   0   70½ 74  44,25  5   
  15   41     STEFAN Iulia-Cristiana       F 1748 ROU      U14   7   0   65½ 69½ 42,50  4   
  16   36     NATOLI Alessia               F 1756 POL      U14   7   0   65½ 69½ 38,50  7   
  17   52     AGAMYRADOVA Mahri            F 1652 TKM      U14   7   0   65½ 68½ 41,50  6   
  18   80     SODGERELT Naranbold          F 1420 MGL      U14   7   0   64½ 69½ 42,50  5   
  19   59     KHULAN Bayarsaikhan          F 1615 MGL      U14   7   0   64  71  41,00  7   
  20   30     MONTANO VICENTE Guadalupe    F 1794 MEX      U14   7   0   64  68  38,25  6   
  21   28     SKRAMSTAD Oda Kofoed         F 1801 NOR      U14   7   0   60  63½ 37,00  6   
  22   26     ZHANG Michelle               F 1833 CAN      U14   7   0   59½ 64  38,25  6   
  23   37     DERLICH Sarah Sima           F 1754 DEN      U14   7   0   59½ 63  35,50  6   
  24   32     AVETISYAN Ani                F 1770 ARM      U14   7   0   59½ 62½ 37,25  6   
  25   16 WFM TOTH Lili                    F 1901 HUN      U14   7   0   56½ 60  37,25  5   
  26   15     TSETSKHLADZE Mariam          F 1911 GEO      U14  6½   0   71½ 77  41,75  6   
  27   42     SACHI Jain                   F 1742 IND      U14  6½   0   71½ 76  41,25  5   
  28   45     TRUNZ Tamila                 F 1732 GER      U14  6½   0   66  70½ 37,50  6   
  29   23     HUSEYNOVA Lala               F 1867 AZE      U14  6½   0   65  69½ 37,25  6   
  30   75     ASWINIKA Mani R              F 1472 IND      U14  6½   0   65  69  37,75  5   
  31   10     DICEN Elis Denele            F 1976 ENG      U14  6½   0   64  69  39,00  5   
  32   83     NGUYEN Thuy Linh             F 1398 VIE      U14  6½   0   62½ 66  36,00  6   
  33   24     ZAGORAC Lara                 F 1866 CRO      U14  6½   0   62  67  38,75  5   
  34   56     MKRTCHYAN Anahit H.          F 1630 ARM      U14  6½   0   61½ 65  34,75  6   
  35   27     SNEHA Halder                 F 1807 IND      U14  6½   0   61  65½ 34,75  6   
  36   21     MAKLAKOVA Naomi              F 1873 LAT      U14  6½   0   58½ 63  36,50  6   
  37   29     LI CHEN Helena Joana         F 1798 ESP      U14  6½   0   54  58  33,50  4   
  38   78     ORAZALINA Nursulu            F 1429 KAZ      U14   6   0   70  75½ 38,75  5   
  39   66     SUYAMIN Bonjoure Fille       F 1570 PHI      U14   6   0   67  70  35,50  5   
  40   22     NEGRE Emilie                 F 1871 FRA      U14   6   0   64½ 69½ 34,00  6   
  41   47     JANKOVIC Tamara              F 1711 SRB      U14   6   0   64  67½ 34,75  4   
  42   38     MUELLER Riyanna              F 1754 GER      U14   6   0   62½ 67½ 34,25  4   
  43   67     CHASOURAKI Chrysi            F 1559 GRE      U14   6   0   62½ 67  36,50  4   
  44   74     MOHD AFIF Ainul Mardhiah     F 1478 MAS      U14   6   0   62  65½ 31,25  5   
  45   34     ROMANY Joy                   F 1764 EGY      U14   6   0   60½ 65  32,75  4   
  46   51     SAPARYA Ghosh                F 1659 IND      U14   6   0   60  63½ 29,25  5   
  47   18     STOLL Lucia                  F 1887 FRA      U14   6   0   59½ 63½ 32,25  5   
  48   55     MICHALSKA Lena               F 1640 POL      U14   6   0   59  62½ 29,75  5   
  49   33     STANKOVIC Andrea             F 1768 SRB      U14   6   0   58  62  29,00  5   
  50   31     LORENZ Veronika              F 1791 GER      U14   6   0   56½ 60½ 31,00  5   
  51   39     ZADRAPOVA Amalie             F 1753 CZE      U14   6   0   56½ 60½ 28,00  5   
  52   72     RICE Leah                    F 1499 SGP      U14   6   0   56½ 59  31,00  5   
  53   77     SEYHAN Pelin                 F 1461 TUR      U14   6   0   55½ 59  28,50  5   
  54   48     BRIEM Gudrun Fanney          F 1692 ISL      U14   6   0   54  57  27,25  5   
  55   50     DIASAMIDZE Lulu              F 1676 GEO      U14  5½   0   65½ 70  30,00  5   
  56   93     CUTIYOG Jirah Floravie       F 1305 PHI      U14  5½   0   64½ 69  32,75  4   
  57   57     WOJS Alicja                  F 1630 POL      U14  5½   0   62½ 66½ 30,25  3   
  58   63     SUN Wanyao Sarah             F 1593 NZL      U14  5½   0   61½ 65½ 28,75  4   
  59   43     CAKU Kler                    F 1740 ALB      U14  5½   0   60  64  29,00  4   
  60    9     ARZUR Maia                   F 1997 FRA      U14  5½   0   58  62  28,75  4   
  61   44     QI Jenny                     F 1737 USA      U14  5½   0   56½ 59½ 26,00  3   
  62   84     NAMALA Dhanvi                F 1388 USA      U14  5½   0   56½ 59  25,50  4   
  63   60     VALENTE Sofia                F 1604 POR      U14  5½   0   56  58½ 25,50  4   
  64   53     VITI Greta                   F 1644 ITA      U14  5½   0   56  58½ 23,75  5   
  65   61     HAAPSAL Maria Ioanna         F 1597 EST      U14  5½   0   56  57½ 20,25  5   
  66   58     FIELD Lila Quinn             F 1616 USA      U14  5½   0   55½ 58½ 23,25  4   
  67   71     ZERARGA Imene                F 1514 ALG      U14  5½   0   54½ 60  27,75  4   
  68   68     BALAZS Szabina Zoe           F 1552 HUN      U14  5½   0   54  57½ 25,00  4   
  69   54     BLAUHUT Anna                 F 1640 NOR      U14  5½   0   53  56½ 24,25  5   
  70   49     HUANG Jolie                  F 1680 USA      U14  5½   0   52  55  24,00  5   
  71   25 WCM YU Avery                     F 1861 USA      U14  5½   0   51  54½ 26,00  5   
  72   46     LI Anna Sofie                F 1722 DEN      U14  5½   0   50½ 54½ 24,25  5   
  73   76     MACEK Inti                   F 1472 SLO      U14  5½   0   48½ 51  24,25  3   
  74   62     SEZDBEKOVA Aizhan            F 1595 KGZ      U14   5   0   69  71½ 28,75  4   
  75   65     ALEMANOVA Yasmina            F 1570 KAZ      U14   5   0   65½ 69½ 27,00  3   
  76   82     MARAL Altankhuyag            F 1398 MGL      U14   5   0   61  64½ 26,00  5   
  77   73     PEREIRA GARZA Cecilia        F 1479 BEL      U14   5   0   59  61½ 21,00  5   
  78   94     HONG Jueun                   F 1300 KOR      U14   5   0   58  61½ 25,50  4   
  79  103     KAZHIAKHMETOVA Yerkenaz      F 1218 KAZ      U14   5   0   58  59½ 24,25  3   
  80  107     PETERGOVA Stella             F 1191 ESP      U14   5   0   57½ 61½ 25,75  3   
  81  116     MONGOLJIN Davaadorj          F 1077 MGL      U14   5   0   56½ 60  24,00  4   
  82   40     ANDRIES Alexia               F 1751 ROU      U14   5   0   55  58  22,00  2   
  83   69     MANCO Amaliya                F 1538 ITA      U14   5   0   54  57½ 21,50  4   
  84   20 WCM SOSOVICKOVA Martina          F 1877 SVK      U14   5   0   51½ 55½ 23,25  4   
  85  109     CHUKUYEVA Mariya             F 1173 KAZ      U14   5   0   51½ 55½ 22,75  4   
  86  106     OVCINIKOVA Auguste           F 1199 LTU      U14   5   0   49½ 53  21,75  4   
  87   97     BERTUZZI Karol               F 1279 ITA      U14   5   0   48½ 51  17,00  5   
  88   86     SIVASHANKAR Samyukta         F 1349 LUX      U14   5   0   44½ 46  14,00  5   
  89   64     JIANG Hanxi (Hancy)          F 1575 CAN      U14  4½   0   57  59½ 18,50  4   
  90   87     POETSCHER Katharina          F 1345 AUT      U14  4½   0   56½ 60  20,50  4   
  91  112     KAIRBEKOVA Albina            F 1111 KAZ      U14  4½   0   55  59½ 22,25  3   
  92   89     ABOU TAAM Fatima             F 1342 LBN      U14  4½   0   55  56½ 16,75  3   
  93   88     DUKIC Teona                  F 1343 BIH      U14  4½   0   54  55½ 16,75  4   
  94   85     MRAD Anahid                  F 1378 ITA      U14  4½   0   53½ 56  17,75  4   
  95  108     WANG Yushin Andrea           F 1186 TPE      U14  4½   0   51½ 55  20,25  3   
  96   96     MARIN GARRIDO Carolina       F 1281 MEX      U14  4½   0   49½ 53  17,75  4   
  97  100     KOSTADINOVA Fabiyana         F 1259 BUL      U14  4½   0   45  48½ 17,00  3   
  98   91     NORDAHL Christine            F 1316 NOR      U14   4   0   54  57½ 17,50  3   
  99   70     ZENG Vera                    F 1528 AUS      U14   4   0   52  55  15,00  4   
 100   92     ANTENREITER Lena             F 1309 AUT      U14   4   0   50  52  15,00  3   
 101  105     SHERRY Ariella Agaba         F 1200 UGA      U14   4   0   49  52  16,00  4   
 102   95     GLANC Lea                    F 1294 SUI      U14   4   0   48½ 50  13,75  3   
 103   79     COMARNITCAIA Ecaterina       F 1424 MDA      U14   4   0   47  50  17,50  2   
 104  102     LINDHOLM Linnea Reinfjord    F 1233 NOR      U14   4   0   47  49  12,50  3   
 105  125     ZLOBINA Maria                F    0 FIN      U14   4   0   45  48  14,00  3   
 106  111     GALLI Giulia Gabriella       F 1152 ITA      U14   4   0   45  47  14,50  3   
 107  119     CHAO Tzu-Chi Angie           F    0 TPE      U14   4   0   43½ 45½ 12,75  3   
 108   98     BOARON Elena                 F 1273 ITA      U14   4   0   43  45  11,50  4   
 109   81     BAJIC Marija                 F 1412 MNE      U14  3½   0   50½ 54  14,25  3   
 110  117     RICE Lana                    F 1043 SGP      U14  3½   0   47  50½ 12,75  3   
 111  104     MWASHE Yvonne Adego          F 1217 KEN      U14  3½   0   45½ 47½ 9,75   3   
 112  120     HSU Ning                     F    0 TPE      U14  3½   0   43  45½ 11,75  3   
 113   90     CANOSSA Elena                F 1326 ITA      U14  3½   0   42  44  10,00  2   
 114  113     MACEDO SALCEDO Sofia         F 1101 MEX      U14  3½   0   41½ 43  9,75   3   
 115  118     SHARKU Rona                  F 1003 KOS      U14  3½   0   40  42½ 11,25  2   
 116  114     DIMATANGIHAN Anica Shey      F 1091 PHI      U14   3   0   52½ 56½ 14,00  2   
 117  101     BAGLEY Saadhika              F 1238 USA      U14   3   0   44  46½ 8,50   3   
 118  110     VELKOSKA Ivana               F 1157 MKD      U14   3   0   43  44½ 9,00   3   
 119  115     RUVEDHA Meiyazhagan          F 1085 KOR      U14  2½   0   48½ 50  12,25  2   
 120   17     IORDACHE Alexia-Andreea      F 1892 ROU      U14  2½   0   46  48½ 12,25  2   
 121  124     VOLAPATTAVECHOTI Walinrumpai F    0 THA      U14  2½   0   38½ 40  5,75   1   
 122  121     LEPAOPAO Maureinn            F    0 PHI      U14   2   0   42½ 44½ 5,50   1   
 123  123     TSENG Yi-Hsuang              F    0 TPE      U14  1½   0   40  41½ 2,75   0   
 124   99     SELVAM Swagatha              F 1266 USA      U14   0   0    0   0  0,00   0   
      122     SELVAM Rikitha               F    0 USA      U14   0   0    0   0  0,00   0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година